Moderatorzy : Paul Delaney, Mistrz Gry, Sirius Hartwood

William Cheshire
Awatar użytkownika
43
lat
186
cm
Bezrobotny
Prekariat
ZADANIE WYKONANE!
Treść zadania:
Przeprowadź rozmowę telefoniczną (przynajmniej dwa posty), w której Twoja postać opowie przyjaciółce / członkowi rodziny o prezencie-niespodziance, którą szykuje dla swojej drugiej połówki.

Link do zadania:
viewtopic.php?p=4309#p4309
Zadanie uznane!
Mów mi myre. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię why not.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: dziwne rzeczy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Charles Gold
Awatar użytkownika
34
lat
187
cm
właściciel The GOLD EMPIRE
Elita
ZADANIE WYKONANE!
Treść zadania:
Puść plotkę dotyczącą stanu uczuciowego innej postaci. W najbliższym poście, jaki przyjdzie Ci napisać, opowiedz rozmówcy o tym, że ktoś, kogo znasz, jest po uszy zakochany.

Link do zadania:
viewtopic.php?p=4308#p4308
Zadanie uznane!

LOSOWANIE ZADANIA
Wybrane pole: 7A
Wszystkie pola są już zajęte!
Mów mi Drake. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda #Drakestar9217. Piszę w Trzecia osoba. Wątkom +18 mówię Tak.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wulgaryzmy, nagość, erotyzm,.

Podstawowe

Eventy

genevieve owens
Awatar użytkownika
25
lat
173
cm
sprzedawca
Pracownicy Usług
ZADANIE WYKONANE!
Treść zadania:
Napisz wiadomość do swojego eks! Nieważne, w jakich jesteście stosunkach, każdemu należą się życzenia. Możesz bronić się pomyleniem numerów albo tym, że omsknął ci się palec

Link do zadania:
viewtopic.php?p=4321#p4321
Zadanie uznane!
Mów mi stelka. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda noname #7153. Piszę w 3 os. cz. przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam kogoś do gry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Nicole Velien
Awatar użytkownika
23
lat
170
cm
kierowniczka zmiany w kawiarni
Nowi Zasobni Pracownicy
ZADANIE WYKONANE!
Treść zadania:
Wrzuć na Instagrama swojej postaci przynajmniej trzy posty dotyczące Walentynek. Każdy post musi zawierać zdjęcie, opis na przynajmniej 100 znaków ze spacjami oraz cztery hasztagi: #valentines #love i dwa dowolnie wybrane przez Ciebie.

Link do zadania: viewtopic.php?p=4333#top
Zadanie uznane!
Mów mi Gosia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Nikelvi#1843. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Eventy

Dla użytkownika

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
ZADANIE WYKONANE!
Treść zadania:
W dowolnie wybranym poście zaproponuj postaci, z którą grasz, by zjadła z Twoją postacią kolację. Nie musi to być romantyczne, ale postać musi zaznaczyć, że kolacja odbędzie się 14 lutego.
Uwaga! Wymagana długość akapitu z dialogiem: 500 znaków

Link do zadania:
wspięłam się na szczyt swoich możliwości przy tym zapraszaniu no przysięgam :see_no_evil:
Zadanie uznane!
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Dorcas Black
Awatar użytkownika
24
lat
162
cm
Pielęgniarka
Uznana Klasa Średnia
ZADANIE WYKONANE!
Treść zadania:
W następnym poście, który przyjdzie Ci napisać, musisz użyć przynajmniej 4 wersów z piosenki "Miłość rośnie wokół nas" jako dialogów.

Link do zadania:
tutaj
Zadanie uznane!
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Przekleństwa, OCD, stany lękowe, seks, przecinki w złych miejscach.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Harvey Spencer
Awatar użytkownika
27
lat
189
cm
Tatuator
Techniczna Klasa Średnia
ZADANIE WYKONANE!
Treść zadania:
Napisz wiadomości na Messengerze do trzech przyjaciół Twojej postaci i każdemu z nich podaj trzy rzeczy, które Twoja postać najbardziej w nich kocha. [Warunek: każda wiadomość musi być dłuższa niż 500 znaków]
Żadna z moich postaci nie ma trójki przyjaciół/rodziny, żeby napisać to na serio i żeby to miało sens, jednocześnie nie robiąc mi bałaganu w obecnych fabułach. Więc no ugrałam to jak mogłam, serio, liczę na zrozumienie :roll:

Link do zadania:
viewtopic.php?p=4294#p4294
viewtopic.php?p=4367#p4367
viewtopic.php?p=4391#p4391
Zadanie uznane!
Mów mi nie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wulgaryzmy, seks, poza tym Harvuś jest milutki c:.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Randolph Varmus
Awatar użytkownika
34
lat
188
cm
Bereiter, instruktor NHM
Uznana Klasa Średnia
ZADANIE WYKONANE!
Treść zadania:
Wspomnij w poście o prezencie-niespodziance, którą postać przygotowała dla swojej drugiej połówki lub najlepszego przyjaciela z okazji Walentynek.

[Wymóg: akapit na co najmniej 500 znaków]
Link do zadania:
viewtopic.php?p=4432#p4432

Zadanie zaliczone!
Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez #4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię zawsze na tak.
Szukam brak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: seks, przekleństwa, przemoc, uzależnienia.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
ZADANIE WYKONANE!
Treść zadania: Przeprowadź rozmowę telefoniczną (przynajmniej dwa posty na głowę), w której Twoja postać opowie przyjaciółce / członkowi rodziny o prezencie-niespodziance, którą szykuje dla swojej drugiej połówki.

Link do zadania: tutaj mówię Isi o tym, że w ramach niespodzianki zamierzam porwać Sadie na pierwszej randce

Zadanie zaliczone!
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

William Pilgrim
Awatar użytkownika
22
lat
179
cm
gbur
Prekariat
ZADANIE WYKONANE!
Treść zadania:
Święto miłości nie powinno się skupiać wyłącznie na ludziach. W dowolnie wybranym poście wspomnij o tym, że Twoja postać wybiera się do lokalnego schroniska, by podarować zwierzętom trochę uczucia.

Link do zadania:
viewtopic.php?t=1120

Zadanie zaliczone!
Mów mi Janek. Piszę w 3 os., czas przeszły. Wątkom +18 mówię że miło je widzieć, ale najczęściej mi się nie chce.
Szukam ludzi ze skłotu.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Dużo przekleństw, autodestrukcyjnych zachowań oraz pomysłów, których nie pochwaliłaby Twoja mama..

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

wyniki

Z radością ogłaszamy, że zabawa właśnie dobiegła końca. Zwycięzcami zostaje drużyna SERDUSZEK, którym serdecznie gratulujemy. Jeszcze dziś ich profile przyjmą wyjątkowy kolor, który utrzyma się przez najbliższe dwa tygodnie. Oprócz tego każdy, kto zgłosił się do udziału w evencie, otrzyma od nas odznakę.
Bardzo dziękujemy za tak wiele zgłoszeń i szybkie rozegranie planszy.
Mamy nadzieję, że w równie dużo użytkowników weźmie udział w kolejnych eventach <3
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty