Chaotyczny cyrk na kółkach

moje postki, najgorsze z najgorszych (polecam gorąco)

Rex Marigold
Awatar użytkownika
24
lat
170
cm
Petsitter
Techniczna Klasa Średnia
Profil Karta postaci

Ziomki z dzieciństwa Jeśli Twoja postać jest w wieku 21-25 i wychowywała się w Eastbourne, lub, podobnie jak Rex, przyjeżdżała tu na wakacje, to jest szansa, że gdzieś się spotkały! Może jakiś chłopak próbował się do niej przystawiać i dostał z łokcia w splot słoneczny (albo gorzej)? Może nasze postki razem bawiły się na plaży w dzieciństwie, szalały w parku jako nastolatki lub uciekały przed mewami z zakupionymi fryteczkami? Możliwości jest mnóstwo, ostrzegam tylko, że Rex prawdopodobnie nie pamięta Twojej postaci, choć im więcej lat spędzały razem, tym większe prawdopodobieństwo, że coś kojarzy (a może ma zdjęcia, które jej coś przypomną??)

Nowe ziomki Rex ma talent do zaprzyjaźniania ludzi, a przez ostatnie 2 lata zdarzyło jej się pracować (przez krótki czas) w wielu różnych miejscach. Może tam spotkała Twoją postać? Może przez chwilę razem pracowały, a może Twoja postać był klientem, którego Rex szybko zakumplowała? Mogą też dopiero się poznać, a Rex szybko wciągnie Twoją postać w swoje grono!

Petsitterski przypał? Czy Twoja postać oddała pieska do hoteliku, a po powrocie Rex próbowała wcisnąć jej innego, bo zapomniała jak wygląda właściciel? Może Twoja postać dostała telefon od roztrzęsionej dziewczyny, która przez łzy próbowała wydukać, że chyba zgubiła pieska, tego samego pieska, który właśnie słodko chrapie na kanapie obok postaci? Może niekoniecznie petsittersko, ale Rex ma pieska, więc można zrobić jakieś spotkanie na spacerze i zachwyt czworonogami czy cokolwiek innego!

I don't even know who you are Rex pracowała w wielu miejscach - w niektórych nie skończyła tygodnia próbnego, w innych posiedziała trochę dłużej. Może z jednego z tych miejsc została wyrzucona przez jakąś gafę z klientem, czyli Twoją postacią? Teraz Twoja postać pamięta jaki miała przykry dzień (urażone ego, zła kawa, cokolwiek innego) i co OKROPNEGO ją spotkało (poziom okropieństwa zależy oczywiście od tego, jak duże i delikatne ego ma Twoja postać, bo Rex popełnia raczej niewinne głupotki) i widząc Rex może się nieźle obruszyć i np. domagać się przeprosin. Rex na 200% całej sprawy nie pamięta ani nie kojarzy postaci, więc zapewne z uśmiechem rzuci "Ojej, chyba mnie Pan* z kimś pomylił*! Ja nawet nie wiem kim Pan* jest!" i będzie próbować odejść. Co stanie się potem? Czy oberwie w łeb torebką (albo kamieniem), zostanie zwyzywana albo okrzyczana? A może jednak Twoja postać nie ma aż tak wrażliwego ego i skwituje wszystko śmiechem, rozumiejąc, że nie ma co chować urazy?

Profil Karta postaci

Foto klienci Eloś nie jest najgorszy w robieniu zdjęć, więc chętnie będzie fotografem na ślubie Twojej postaci, zawodach czy czymkolwiek innym. Może być nawet zwykła sesja jesieniary na insta albo foteczki zwierzaka, które później zostaną wysłane do wszystkich znajomych. Przyjmę też postki, które w przeszłości mogły zatrudniać Eloya jako fotografa i może ktoś się bardziej zaprzyjaźnił, może jest jednym ze stałych klientów, opcji jest dużo :D

Ziomki z dzieciństwa/studiów Co prawda większość swoich młodzieńczych lat Eloy spędził próbując dość koślawo pełnić rolę ojca, więc raczej nie biegał na place zabaw czy nie bawił się po szkole na boisku (no, chyba że pilnował młodszej siostry), ale zakładam że jakiś dzieciak (albo i dwa) spróbował go zaprzyjaźnić i może ta przyjaźń przetrwała przez lata, może odnaleźli się znowu jako dorośli, a może jakiś ziomek z liceum go przyuważy na ulicy i zagada? Dodatkowo jacyś znajomi, których spotkał na studiach w

Profil Karta postaci

Ziomki z dzieciństwa tucosbedzie

Ziomki z uni tucosbedzie


Proszę o oznaczanie w odpowiedziach, bo zapomnę tu zajrzeć <3 :idk:
Mów mi Mi. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Mi#9438. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię Nah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać:
wulgaryzmy, źle postawione przecinki oraz nadmiar nawiasów
.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Etienn Delacour
Awatar użytkownika
25
lat
165
cm
Początkująca prawniczka
Techniczna Klasa Średnia
@Rex Marigold, podrzucę Etienn - myślę, że dziewczyny nadają na tych samych falach (no i obie marchewki), więc mogą się naprawdę polubić :serducho:
Mów mi Myre. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda myre#4344. Piszę w 3 osobie, czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam starszego brata.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przekleństwa, erotykę, przemoc.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
@Rex Marigold
Ok, że sąsiadki to już wiemy, ale chcesz się jeszcze zajmować psem Mii jak wyjeżdża? :lol: Nawet napiwek Ci zostawi, chociaż pewnie i tak Rex zapomni o tym...
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Rex Marigold
Awatar użytkownika
24
lat
170
cm
Petsitter
Techniczna Klasa Średnia
Z Etienn już mamy wszystko fajnie dogadane <3 (ale piszę tutaj, żeby ktoś nie pomyślał, że olewam czy co :/ )


@Mia Alight Rex z wielką chęcią zajmie się każdym pieskiem! Może się zdziwić, że to miało być już tego dnia, ale i tak będzie się cieszyć (może też przez przypadek ukraść pieska Mii myśląc, że to kolejny co mieszka u niej w domu...)



Jeśli ktoś jest zainteresowany to dorzuciłam Elosia, polecam, dobre dziecko
Mów mi Mi. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Mi#9438. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię Nah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać:
wulgaryzmy, źle postawione przecinki oraz nadmiar nawiasów
.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Ally Callaway
Awatar użytkownika
26
lat
165
cm
Uznana Klasa Średnia
Wbijam tutaj z Ally do @Eloy Morales :D
Mów mi nick. Piszę w 3 os, czas przeszły. Wątkom +18 mówię TAK.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Odpowiedz