Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Cytaty z fabuł/shoutboxa

Wyjątkowo rozbawił Cię lub spodobał Ci się jakiś tekst na fabule lub na czacie? Podziel się tu nim z innymi Użytkownikami!
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Dorcas Black
Awatar użytkownika
24
lat
162
cm
Pielęgniarka
Uznana Klasa Średnia
Justin Callaway pisze: 30 sty 2022, 22:35 - Obędzie się - zareagował momentalnie na wzmiankę o znieczuleniu, zdobywając się przy tym na nonszalanckie machnięcie ręką. No tak, ura bura, król podwóra, zamiast się zamknąć i dać biednej pracować w świętym spokoju, będzie jeszcze zgrywał niezniszczalnego - zupełnie jakby wcale nie siedział przed nią z twarzą umorusaną szkarłatem.
Justin Callaway pisze: 01 lut 2022, 19:24 - Pozostało mi tylko szczerze współczuć przykrych doświadczeń... I byłych partnerów - cmoknął z dezaprobatą, zdobywając się nawet na pełne szczerego współczucia spojrzenie, które posłał młodej pielęgniarce. Zdecydowanie nie był jednym z typowych samców alfa, na prawo i lewo chwalących się rozmiarem swojego gigantycznego czikibansiora; nie widział w tym najmniejszego sensu.
Polecam tego forumowicza! @Justin Callaway
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Przekleństwa, OCD, stany lękowe, seks, przecinki w złych miejscach.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Sonia Andriejewna Aristova
Awatar użytkownika
19
lat
176
cm
Asystentka, stawia też tarota
Pracownicy Usług
Billy Pilgrim pisze: 03 lut 2022, 15:22 Czy Billy był cały? Nie.
Billy dostał wpierdol.
- koniec posta

@Billy Pilgrim
Uwaga, moje posty mogą zawierać: opisy wypadku samochodowego i jego konsekwencje, nadużywanie alkoholu, przemoc, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dante Berlusconi
Awatar użytkownika
35
lat
192
cm
właściciel Genesis
Elita
Obrazek
Mów mi Natalko. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rura na miasto#7921. Piszę w świetny sposób, serio. Wątkom +18 mówię sure, if you have what it takes.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wątek braku kończyn, broń, narkotyki, morderstwa, alkohol, przekleństwa, przemoc (dużo przemocy), standardowo jebanie pisu i konfederacji.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
kocham :lol2:
Navi K. Levine pisze: 23 lut 2022, 12:45 Więc to była Harper.
Szmata.
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Sempiternal
Awatar użytkownika
7
lat
182
cm
Ujeżdżenie
Duży Sport
Obrazek

zważywszy na relację mój nick - wiz @Harvey Spencer ... no nieładnie jednak ://
:lol2:
Mów mi luczkowa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Luke Sugarman
Awatar użytkownika
29
lat
184
cm
jeździec, zawodnik i trener
Techniczna Klasa Średnia
niech wszyscy wiedzą - jak @Lisa Austen jest dla kogoś miła, to uprzejmie proszę za wiele sobie nie wyobrażać, ona jest przeze mnie zaklepana na wieki wieków! :lol2:

Obrazek
so i run __ and hide and tear myself up
start again with a brand new name __ and eyes that see into
i__n__f__i__n__i__t__ y

Obrazek
nagroda za I msc. w rankingu: podwójne punkty doświadczenia za kolejny już tylko 1 trening
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię why not.
Szukam koni na treningi i paru innych głupot.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: żałosne żarty, dużo tekstu mało treści.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Harvey Spencer
Awatar użytkownika
27
lat
189
cm
Tatuator
Techniczna Klasa Średnia
- Mi się tam wydajesz całkiem interesujący. - skontrowała, jasno określając, że podobało jej się tylko jego ciało.
@Maeve Palmer dzięki bardzo :sad: xDDDD
Mów mi nie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wulgaryzmy, seks, poza tym Harvuś jest milutki c:.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Luke Sugarman
Awatar użytkownika
29
lat
184
cm
jeździec, zawodnik i trener
Techniczna Klasa Średnia
Obrazek

czyli kiedyś WIEDZIAŁA jak to jest :stare:
@Madeleine Choi :lol2: <3
so i run __ and hide and tear myself up
start again with a brand new name __ and eyes that see into
i__n__f__i__n__i__t__ y

Obrazek
nagroda za I msc. w rankingu: podwójne punkty doświadczenia za kolejny już tylko 1 trening
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię why not.
Szukam koni na treningi i paru innych głupot.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: żałosne żarty, dużo tekstu mało treści.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
Rex Marigold pisze: 18 sie 2022, 16:44 Jednak zło nigdy nie śpi.
Może i jedzeniowy wymuszacz i terrorysta maślano-oczkowy (zmora rexowych poranków kiedy to żebrze bezczelnie i bez krztyny zahamowania o owoce i inne dobre rzeczy) Bagietka vel Bułek spał w najlepsze, nauczony pewnie też tym, że frytka jest święta, frytka jest nietykalna, o frytkę się nie prosi - frytkę podziwia się z daleka, ale w tak dzikiej dziczy jaką był miejski park nie trudno o inne jedzeniowe drapieżniki. Tym bardziej, kiedy miasto jest nadmorskie, a ludzie niezbyt mądrzy i do kosza resztkami trafiać nie potrafią, a do tego przyprowadzają dzieci, którym ukradnięcie jakiegoś chrupka z ręki dla mewy było łatwe... jak no, ten, zabranie dziecku cukierka. Nagły atak ptaka sprawił, że Rex podskoczyła zaskoczona, rozsypując nieco jedzenia z pudełka. Mewie chyba właśnie o to chodziło, bo zgarnęła je szybko, odważając się nawet o podkradnięcie tych, które spadły na sukienkę rudowłosej (co było tragiczne, bo takie przecież dziewczyna mogłaby zjeść sama!). Pierzasty napastnik na (nie)szczęście (zależy z której strony spojrzeć) skierował swoją uwagę na Mię, jednak to nie był koniec problemów rudej. Zamieszanie obudziło psa, który jak na szanującego się czworonoga przystało, najpierw ptaka szczekaniem opierdolił, a gdy ten mu się odwdzięczył, to próbował uciec w drugą stronę.
Trochę spóźnione, ale walka z mewą warta uhonorowania <3
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Odpowiedz