Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Kontakt z Administracją

W tym temacie możesz zgłaszać uwagi odnośnie funkcjonowania forum. Zauważył*ś, że coś nie działa? Uważasz, że czegoś brakuje? Masz z czymś problem, potrzebujesz pomocy lub wyjaśnienia? Napisz tutaj, a postaramy się temu zaradzić.
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Lydia Morales
Awatar użytkownika
25
lat
172
cm
Fotoreporterka
Nowi Zasobni Pracownicy
W Przewodniku > Dla postaci > Punkty doświadczenia w tym akapicie:
Podczas każdego treningu z siodła możesz poprosić Mistrza Gry o interwencję, która nie tylko polega na urozmaiceniu treningu, ale także umożliwia zdobycie dodatkowych punktów doświadczenia. Możesz również wykonać jedno z zadań, o których dowiesz się więcej w tym temacie: kliknij.
Brakuje chyba linku pod "kliknij" :bby:
Mów mi Lidka. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda daissy#3120. Piszę w trzeciej osobie, cz. przeszłego. Wątkom +18 mówię czemu nie.
Szukam rodzeństwa i artystów.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: zagubione przecinki.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Dla użytkownika

Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
Dzięki za czujność! Jeszcze dziś podstawię tam co trzeba :)
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
Hej, przychodzę z super poważnym pytaniem, bo mnie to męczy: czy ja dobrze korzystam z kodu na wiadomość na tinderze? Intuicja mi mówi, że te dymki powinny przylegać do lewej strony okienka (żeby to wyglądało, jakby ktoś odczytywał wiadomość od Viktora) i w sumie sam nie wiem xD pomocy.

Druga sprawa jest taka, że jak się dodaje emotki w wiadomościach, to one się też przytulają do prawej strony. D: Wygląda to trochę dziwnie?

Obrazek

No i trzecia sprawa jest taka, że fajne forum, dobrze się bawię. Pozdrawiam administrację bardzo serdecznie.
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
@Viktor Groves, ułożenie dymków jest dość... przypadkowe? :lol: Znaczy zakładałam, że skoro wysyłamy wiadomości z konta XYZ, no to mamy podgląd w te wiadomości jako postać XYZ, a nie ta osoba, która je dostaje, dlatego są z prawej. Ale z drugiej strony dla mnie to jest tak obojętne, że mogę je zrobić z lewej, żadna różnica. :lol:
Sprawa z emotkami została naprawiona, zrób sobie hard reset (ctrl + f5) i wszystko powinno być okej! <3
I bardzo dziękujemy za miłe słowa, mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na długo. :uwu:
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
Z tymi emotkami superancko. Wszystko działa. :uwu: A co do tego, do której strony przyklejone są dymki, to z tego co zauważyłem każda osoba, która dotychczas korzystała z chatów na tinderze dała na górę swoje zdjęcie. Wydaje mi się, że skoro dymki są po prawej, to powinno być tam zdjęcie osoby, do której się pisze :hm: w takim razie, trzeba by to poprawić w tych wszystkich wysłanych wiadomościach (bo teraz to wygląda, jakbyśmy pisali sami do siebie), albo przesunąć te dymki na lewo? Ale w sumie jest pierwsza w nocy, więc wiecie :lol: co złego to nie ja, pozdro i z fartem
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
I tu mnie masz! :lol: W takim razie już zmieniam na lewą stronę, bo będzie szybciej niż jakby każdy miał zmieniać zdjęcia. Standardowo hard reset i będą po lewej! <3
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Odpowiedz