Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
Obrazek
Viktor
You matched with Viktor on FEB 08
Hej ślicznotko
Znam jeszcze jedną big rzecz na d, która potrzebuje twojej uwagi
Type a messageSend
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Obrazek
Harper
You matched with Harper on FEB 08
Błagam, zaskocz mnie
Wtedy się przywitam
Type a messageSend
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
Obrazek
Viktor
Boidupa z ciebie
Oto Duchess, mój ulubiony koń z Orchardu
Obrazek
Znaczy klacz
Ale jeżeli dotrzemy kiedyś do trzeciej bazy, to mogę zaskoczyć cię czymś jeszcze
Type a messageSend
@Harper Pearson
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Obrazek
Harper
Teoretycznie po takim wstępie można było się spodziewać, że obrócisz potencjał na sprośny tekst w coś błyskotliwego
Więc niby powinnam powiedzieć, że mnie nie zaskoczyłeś, a w takim razie się nie witam, ale niech będzie, bo konie akurat bardzo lubię
Hej ;)
Odpowiedziałabym, że największym zaskoczeniem byłoby dotarcie do tej trzeciej bazy, no ale skoro już się przywitaliśmy to nie musi być niemiło, także załóżmy, że taktownie to przemilczałam
Dobra mrożonka to jaka, a jak przejażdżka nocą to dokąd?
Type a messageSend
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
Obrazek
Viktor
Już tak nie cwaniakuj, dobrze wiem, że spodziewałaś się dickpicka. Przez moment nawet chciałem go wysłać, ale nie będę taki łatwy tylko dlatego, że masz fajne tatuaże
Hej :*
Taktownie przemilczysz? Wyglądam ci na faceta, który lubi taktowne laski?
Przy mnie możesz być najgorszą wersją siebie od samego początku
Najlepsze do jedzenia są mrożone ryby na tacce z dodatkiem warzyw
A najlepsze przejażdżki to te poza miasto
Te, gdzie jedyny kontakt ze światem, to grające muzykę radio
Jeżeli nie mam czasu jechać nigdzie daleko, to gdziekolwiek
Czasami przyjemniej jest nie mieć celu
Type a messageSend
@Harper Pearson
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Obrazek
Harper
Jak Ty też nie jesteś łatwy, to może nam tu być trudno się dogadać wbrew pozorom
I'm so sorry, czasem po wysłaniu suchara chciałoby się go jednak cofnąć, tylko brakuje takiej opcji :))
Właściwie ciężko powiedzieć, czy wyglądasz na takiego co lubi taktowne laski. Ten tekst o cioci? Bardzo mylący...
No dobra, żeby potem nie było że nie mam poczucia humoru i nie zrozumiałam - zrozumiałam, w sumie całkiem uroczy żart
Na tyle uroczy, że coś mi mówi nie zniósłbyś mojej najgorszej wersji na dzień dobry
To mrożonką mnie nie kupiłeś
Ale przejażdżki nocą bez celu brzmią już o dziwo cholernie dobrze. Prawie... romantycznie
Jesteś romantykiem, Viktor?
Type a messageSend
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
Obrazek
Viktor
Możemy dla przełamania lodów zapisać się razem na zajęcia z garncarstwa
Jakie robię pierwsze wrażenie?
Kobiety mówiły mi wiele rzeczy, ale żadna jeszcze nie nazwała mojego żartu uroczym
Ciężko mi wyobrazić sobie, że w ogóle masz jakąś najgorszą stronę
Pokaż mi ją
Jeżeli nie udźwignę jej teraz, to nie udźwignę jej nigdy
I nie lubię łatek, szczególnie takich, które miałyby przewidzieć moje zachowanie. Lubię myśleć o sobie, że jestem tylko substancją, nie lubię myśleć o przypadłościach, chociaż to trochę ciężkie, nie masz takiego wrażenia? Nie lubimy mówić o rzeczach, że są, zawsze mówimy, jakie są
Powiedziałbym po prostu, że szukam w życiu takiego specyficznego uczucia spokoju
Odnajduję je na różne sposoby, między innymi przez przejażdżki polnymi drogami i oglądanie starych filmów
Type a messageSend
@Harper Pearson
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Obrazek
Harper
Intuicyjnie odbieram to jako kolejny żart, chociaż wiesz, nawet mogłoby być na poważnie
O ile nie boisz się pobrudzić
Chyba mylne? To wrażenie o dziwo jeszcze nie osiadło na stałe, a zazwyczaj dzieje się to u mnie bardzo szybko, więc teraz trochę jeszcze nie wiem co myśleć
Najgorsze w tej najgorszej stronie jest to, że pokazuje się kiedy jej to pasuje
Musiałbyś mnie sprowokować, tylko jeśli wiem, że będziesz próbować, może i tak być bez skutku
Chyba że mówiliśmy dosłownie o stronie, to lewy profil lekko od dołu, ale tego to już na pewno Ci nie pokażę
Pierwsze wrażenie nadal nie osiadło, a powiem Ci, że pasuje mi to do Ciebie co napisałeś
Może dlatego, że na obecność rzeczy nie zawsze ma się wpływ, a na ich określenie można próbować mieć, w każdym razie na określenie ich odbioru
Specyficzne poczucie spokoju. Tinder też Ci się sprawdza do odnajdowania go?
Type a messageSend
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
Obrazek
Viktor
Muszę cię zawieść, ale prawdopodobnie byłbym najgorszym garncarzem w historii Eastbourne. Sam to zaproponowałem, ale trochę się cykam
Oh, czyli już udało mi się cię zaskoczyć?
Ostrzegam, że przy bliższym poznaniu robię to jeszcze częściej
I mam nawyk przyglądania się lewym profilom ludzi z czystej ciekawości
Tinder pomaga mi raczej w uniesieniach
Wciąż jestem tylko człowiekiem
Ale też po prostu lubię poznawać nowych ludzi. Przez Internet robi się to inaczej. Nie wiem czemu. Może w realu onieśmielam kobiety uśmiechem? Zawsze się tylko przy mnie śmieją
Type a messageSend
@Harper Pearson
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Obrazek
Harper
Przy takich manualnych zajęciach nie powinno chodzić zawsze o końcowy efekt, ważne żeby w trakcie pozwolić sobie dobrze się bawić. W każdym razie ja tak uważam
Zaskakiwanie jest fajne, o ile nie staje się schematem. Wiesz co mam na myśli?
Oddly specific
Przez internet jest niby łatwiej, ale tylko kiedy znajomość zostaje w internecie. Przeniesienie jej do realnego świata jest chyba bardziej skomplikowane, niż rozpoczęcie nowej od razu w nim
Ale tylko się śmieją? Nie wydają innych dźwięków?
Type a messageSend
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
Obrazek
Viktor
Oh, pięknie to brzmi, ale dobrze wiem, że wyśmiejesz dzieło mojego życia kiedy tylko je zobaczysz
Mimo tego mógłbym wybrać się na takie zajęcia, jeżeli naprawdę masz ochotę
Później chętnie zaproszę cię na drinka. O ile pijesz?
To może być też kawa
Nie wiem co masz na myśli
Wiem za to, że nigdy nie miałem problemów z przeniesieniem takich znajomości do reala
A dziewczyny... Czasami jęczą, stękają, albo szepczą moje imię, ale głównie to śmieją się z moich żartów
Type a messageSend
@Harper Pearson
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Obrazek
Harper
Brzmi dobrze. Jedno i drugie
I w sumie trzecie też. Piję alkohol, ale kawa też jest w porządku. Chociaż podejrzewam, że każdy prawdziwy znawca kawy by mnie wyklął po usłyszeniu mojego zamówienia w kawiarni
Mam na myśli, że człowiek chyba od pewnego momentu pragnie wiedzieć, co go czeka. Do pewnego stopnia, oczywiście. Albo to ja tak mam tylko, jest taka opcja
Wiesz, z jednej strony budzisz we mnie sympatię, a z drugiej pewien rodzaj niepokoju
Bo nie mam tej pewności, ale wydaje mi się, że raczej... szukamy czegoś innego?
Type a messageSend
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Viktor Groves
Awatar użytkownika
27
lat
178
cm
Taksówkarz, diler
Pracownicy Usług
Obrazek
Viktor
A czego szukam?
Może powinienem raczej zapytać: czego tak się boisz?
Nie wahaj się odpowiedzieć na oba pytania
Type a messageSend
@Harper Pearson
Mów mi Daddy. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda jestem na serwerze Eastborune. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego, kiedy wena zawieje. Wątkom +18 mówię przekonaj mnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: narkotyki, erotykę, głupotę i (fabularną) wredotę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Obrazek
Harper
Uniesień, nie czegoś poważniejszego (?)
Jeśli źle Cię odebrałam to przepraszam - a właśnie to jest to, czego się boję. Źle kogoś odebrać i na tym się później przejechać, jak już zacznę sobie cokolwiek dalej wyobrażać
Boję się też psuć potencjalnie miłą znajomość takimi tekstami, ale jednak tego wyżej boję się bardziej
Type a messageSend
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Odpowiedz