Regulamin forum
Przypominamy, że w tym temacie przypada JEDEN temat na Użytkownika, czyli na WSZYSTKIE jego postacie! :) Jeśli się pomylił*ś, daj znać Jessie, połączę Twoje tematy w jeden.
Mirabela Garcia
Awatar użytkownika
23
lat
182
cm
Architektka wnętrz
Pracownicy Usług
Profil Karta postaci

Znajomych Potrzeba mi znajomych dla Mireczki, co by miała z kim popisać albo żeby ktoś jej postawił kolację. Mogą być z przeszłości albo dopiero do poznania się, bez znaczenia tak naprawdę.

Więcej znajomych To co wyżej + może nawet jakąś panią, która by ją wzięła na randkę, ponieważ Mirka zapomniała usunąć swojego tindera.

Profil Karta postaci

Znajomych Nowi znajomi, starzy znajomi, wszyscy, których może podenerwować albo i nie. Mogą się nawet poznać przez dostarczenie pizzy.

Kogoś z przeszłości Raczej nie szukam nikogo konkretnego, to mogą być dosłownie osóbki, z którymi żyła po sąsiedzku jeszcze w Szkocji albo ktokolwiek, kogo poznała, gdy mieszkała w różnych częściach kraju, dość często zmieniała położenie przez ostatni rok, mogła poznać wiele osób.

Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię nie.
Szukam kuzynów.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wulgaryzmy, beznadziejnie skonstruowane posty.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
@Mirabela Garcia
Jesteśmy sąsiadkami z Mią! :hi: I widzę, że obie są psiarami, może wspólne spacerki z pieskami?? Albo jeden którejś uciekł i druga go znalazła, o!
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Mirabela Garcia
Awatar użytkownika
23
lat
182
cm
Architektka wnętrz
Pracownicy Usług
@Mia Alight
omg, pewnie, spacerki bardzo chętnie!! Jakby Mirce uciekł pies, to by była histeria i milion ogłoszeń w całej dzielnicy, więc bardzo mi się podoba pomysł <3
Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię nie.
Szukam kuzynów.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wulgaryzmy, beznadziejnie skonstruowane posty.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
@Mirabela Garcia
Spodobał mi się ten pomysł z ucieczką psa, musimy koniecznie to rozegrać niedługo! <3
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Mirabela Garcia
Awatar użytkownika
23
lat
182
cm
Architektka wnętrz
Pracownicy Usług
@Mia Alight
myślę, że możemy się zgrać jakoś niedługo, po tym jak się Madeleine wprowadzi albo jeszcze w trakcie tego!!
Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię nie.
Szukam kuzynów.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wulgaryzmy, beznadziejnie skonstruowane posty.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Dla użytkownika

Bambi MacDuff
Awatar użytkownika
29
lat
173
cm
rozwozi pizzę
Nowi Zasobni Pracownicy
Bambi dołącza :)))
Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię nie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: czasami źle odmieniam słowa (albo całe zdania) lub zmieniam czasy.

Podstawowe

Osobowość

Dla użytkownika

Odpowiedz