Moderator : Mistrz Gry

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Eastbourne Winterlandevent świąteczno-zimowy

Zapraszamy do udziału w świąteczno-zimowej grze planszowej, w której do zdobycia są unikalne, świąteczne odznaki! W polach gry są poukrywane zadania, niektóre fabularne, inne - dla Użytkownika.

Gra trwa od 9 grudnia do 9 stycznia.

Obrazek
kliknij żeby powiększyć
Na czym to polega?
  1. Gracz może wykonać trzy rzuty na dobę, liczoną od godziny 00:01 danego dnia do godziny 23:59. Niewykorzystane rzuty nie przechodzą na drugi dzień.
  2. Rzuty wykonuje się kostką 1d6. Kostką rzuca się na kanale #winterland, który znajduje się na forumowym Discordzie, według zamieszczonej tam instrukcji w przypiętym poście.
  3. Żeby zdobyć fragment odznaki, należy stanąć na polu z nią i pomalować wybraną choinkową bombkę. Na koniec gry wszystkie bombki zostaną połączone i powieszone na wspólnej, forumowej choince.
  4. Po zgromadzeniu wszystkich czterech fragmentów odznaki, zostanie ona dodana do profilu wybranej postaci należącej do Gracza.
  5. Poza polami z fragmentami odznak, na planszy znajdują się również pola specjalne. Część z nich przesuwa pionek w przód (zielone kry) lub w tył (czerwone kry), pod innymi - kryją się specjalne zadania. Każde z pól zostało opisane w poniższej liście.
  6. Dopiero po wykonaniu zadania pole zostaje zdobyte, a Gracz może wykonać kolejny rzut. Gracz ma jednak prawo odrzucić zadanie. Jeśli to zrobi, traci rzut, a jego pionek pozostaje na dotychczasowym miejscu (miejscu sprzed wykonania rzutu). Gracz może wykonać kolejny rzut, jeśli jeszcze nim dysponuje danego dnia.
  7. Zadania fabularne, w tym rozmowy i wiadomości, można wykonywać z dowolnego konta.
  8. Po przejściu całej planszy można rozpocząć grę od nowa, np. w celu zdobycia brakujących fragmentów odznak. Jeśli staniesz na polu z odznaką, którą już masz, możesz ponownie wykonać zadanie, żeby zdobyć fragment dla swojego multikonta. Grę można przejść dowolną ilość razy.
  9. Jeśli w danej rundzie gry, w wyniku wejścia na pole specjalne (np. cofanie), trafisz na to samo pole z zadaniem, które już wykonał*ś i na którym był*ś, nic się nie dzieje. Nie musisz ponownie wykonywać zadania. Dotyczy to również powrotu na pole z fragmentem odznaki, który już zdobył*ś – w tej samej rundzie nie możesz dwukrotnie zdobyć w tym miejscu fragmentu.


O co toczy się gra?
Celem gry jest zebranie fragmentów świątecznych odznak. Każda z trzech odznak jest podzielona na cztery fragmenty, które zostały rozrzucone po planszy.
Zgłaszanie rzutów
Jeśli w wyniku rzutu trafiasz na pole przesuwające/cofające automatycznie dodaj liczbę pól do wyniku rzutu, czyli np. zmiast stawać na polu 4, przenieś się na 6.
Jeśli rezygnujesz z zadania, nie zmieniasz dotychczasowego pola.
Jeśli rezygnujesz z zadania lub trafił*ś na puste pole, w "Wykonane zadanie" wstaw "-"

Po wykonaniu rzutu, wstaw:

Kod: Zaznacz cały

[b]Wynik rzutu:[/b]
[b]Dotychczasowe pole:[/b]
[b]Przechodzę na pole numer:[/b] 
[b]Wykonane zadanie:[/b] tu wstaw link do zadania / informacja, że wysłał*ś zadanie do Eastbourne 
Odbiór fragmentu odznaki:
Aby odebrać fragment odznaki, wstaw poniższy formularz:

Kod: Zaznacz cały

[b]Imię postaci:[/b] (tej, dla której zbierasz fragmenty)
[b]Numer pola:[/b]
[b]Wykonane zadanie:[/b] [url=linkdotwojejbombki]kliknij[/url] 


Lista zadań
  1. To pole jest puste. Nie musisz nic robić, żeby je zdobyć.
  2. To pole jest puste. Nie musisz nic robić, żeby je zdobyć.
  3. Odznaka Choinki! Aby ją zdobyć, pokoloruj wybraną bombkę i wstaw ją w tym temacie przed wykonaniem kolejnego rzutu.
  4. Przesuń się o dwa pola do przodu.
  5. Ustaw minimum trzem multikontom świąteczny/zimowy avatar i w formularzu wykonania zadania, oznacz te konta. Jeśli nie posiadasz multikont/masz mniej niż trzy, zadanie również będzie zaliczone, jeśli ustawisz im avatary.
  6. Odznaka Mikołaja! Aby ją zdobyć, pokoloruj wybraną bombkę i wstaw ją w tym temacie przed wykonaniem kolejnego rzutu.
  7. Wstaw na swojego Instagrama post ze świątecznymi życzeniami. Treść życzeń z ewentualnymi hashtagami powinna wynosić min. 150 znaków.
  8. Pokoloruj kolorowankę wedle uznania i wstaw ją do tematu!
  9. To pole jest puste. Nie musisz nic robić, żeby je zdobyć.
  10. Święta to czas wybaczania - starcił *ś z kimś kontakt, a może od jakiegoś czasu jesteście skłóceni? Czas to zmienić! A przynajmniej spróbować... Wyślij do kogoś wiadomość (min. 200 znaków), odbądź rozmowę telefoniczną (min. 2 posty) lub rozegraj to zadanie na fabule (akapit na min. 600 znaków).
  11. Obdaruj wybraną postać prezentem. Akapit na min. 500 znaków.
  12. To pole jest puste. Nie musisz nic robić, żeby je zdobyć.
  13. Odznaka Świątecznej Skarpety! Aby ją zdobyć, pokoloruj wybraną bombkę i wstaw ją w tym temacie przed wykonaniem kolejnego rzutu.
  14. Pokaż jakie dobre masz serce, wykonując dobry uczynek - może przekażesz datki dla potrzebujących, a może upieczesz pierniczki dla sąsiadów? Post powinien liczyć minimum 1000 znaków.
  15. To pole jest puste. Nie musisz nic robić, żeby je zdobyć.
  16. Rozwiąż krzyżówkę. Rozwiązaną wyślij do Eastbourne na PW.
  17. Napisz do wybranej postaci wiadomość, w której zaproponujesz jej wspólne wyjście na świąteczny jarmark, lodowisko lub inną zimową aktywność. Wiadomość powinna liczyć min. 200 znaków.
  18. Napisz do wybranej postaci wiadomość, w której spytasz o świąteczny przepis, a następnie podziel się z nią efektami (min. 2 osobne posty z wiadomościami).
  19. Wyślij świąteczne życzenia do minimum 4 postaci, które należą do 4 różnych Użytkowników. Każda wiadomość musi mieć przynajmniej 300 znaków ze spacjami.
  20. Uwaga! Rewia świątecznej mody! Napisz akapit (min. 400 znaków), w którym opiszesz świątecznego ducha wyrażonego przez ubrania. Co wybierasz - "brzydki" sweter, czy może kapcie-renifery?
  21. Odznaka Choinki! Aby ją zdobyć, pokoloruj wybraną bombkę i wstaw ją w tym temacie przed wykonaniem kolejnego rzutu.
  22. Zaprojektuj świąteczną skarpetę. Wstaw ją w temacie.
  23. To pole jest puste. Nie musisz nic robić, żeby je zdobyć.
  24. Cofnij się o 4 pola.
  25. Odznaka Mikołaja! Aby ją zdobyć, pokoloruj wybraną bombkę i wstaw ją w tym temacie przed wykonaniem kolejnego rzutu.
  26. Wstaw na swojego Instagrama zdjęcie, które przedstawia świąteczne przygotowania. Udekorował*ś pięknie dom? Udało Ci się upiec pierniczki? Koniecznie pochwal się innym. Opis powinien liczyć min. 110 znaków.
  27. Odznaka Choinki! Aby ją zdobyć, pokoloruj wybraną bombkę i wstaw ją w tym temacie przed wykonaniem kolejnego rzutu.
  28. Obdaruj wybraną postać prezentem. Akapit na min. 500 znaków.
  29. Pokoloruj kolorowankę wedle uznania i wstaw ją do tematu!
  30. Odznaka Świątecznej Skarpety! Aby ją zdobyć, pokoloruj wybraną bombkę i wstaw ją w tym temacie przed wykonaniem kolejnego rzutu.
  31. Przesuń się o 5 pól do przodu.
  32. To pole jest puste. Nie musisz nic robić, żeby je zdobyć.
  33. Nawiąź w poście do dowolnej, świątecznej piosenki - może któraś z nich wywołuje jakieś wspomnienia? Akapit na min. 400 słów.
  34. Odznaka Mikołaja! Aby ją zdobyć, pokoloruj wybraną bombkę i wstaw ją w tym temacie przed wykonaniem kolejnego rzutu.
  35. To pole jest puste. Nie musisz nic robić, żeby je zdobyć.
  36. To pole jest puste. Nie musisz nic robić, żeby je zdobyć.
  37. To pole jest puste. Nie musisz nic robić, żeby je zdobyć.
  38. Opowiedz komuś zabawną historię świąteczną, która Ci się przydarzyła. Zadanie można wykonać na fabule (akapit na co najmniej 500 znaków) lub jako rozmowę telefoniczną (min. 2 posty, po min. 300 znaków).
  39. To pole jest puste. Nie musisz nic robić, żeby je zdobyć.
  40. Odznaka Świątecznej Skarpety! Aby ją zdobyć, pokoloruj wybraną bombkę i wstaw ją w tym temacie przed wykonaniem kolejnego rzutu.
  41. Popatrz w górę! Albo lepiej nie... Rozegraj na fabule jak znalazł*ś się pod jemiołą i co z tego wynikło. Akapit na minimum 400 słów.
  42. Wróć na START!
  43. Zaprojektuj świąteczny sweter. Wstaw go do tematu.
  44. To pole jest puste. Nie musisz nic robić, żeby je zdobyć.
  45. Wstaw na swojego Instagrama zdjęcie, które przedstawia świąteczne przygotowania. Udekorował*ś pięknie dom? Udało Ci się upiec pierniczki? Koniecznie pochwal się innym. Opis powinien liczyć min. 110 znaków.
  46. Odznaka Choinki! Aby ją zdobyć, pokoloruj wybraną bombkę i wstaw ją w tym temacie przed wykonaniem kolejnego rzutu.
  47. Znajdź na planszy 10 słów, które kojarzą się z zimą lub świętami. Wykreśl je (lub wymień) i wyślij do Eastbourne na PW. Podpowiedź: jedno ze słów to imię i nazwisko, liczone jako jedno słowo.
  48. Rozwiąż krzyżówkę. Rozwiązaną wyślij do Eastbourne na PW.
  49. Odznaka Mikołaja! Aby ją zdobyć, pokoloruj wybraną bombkę i wstaw ją w tym temacie przed wykonaniem kolejnego rzutu.
  50. Napisz do wybranej postaci wiadomość, w której spytasz o świąteczny przepis, a następnie podziel się z nią efektami (min. 2 osobne posty z wiadomościami).
  51. Przesuń się o 6 pól do przodu.
  52. Rozwiąż cztery świąteczne rebusy i wyślij rozwiązanie do Eastbourne na PW.
  53. To pole jest puste. Nie musisz nic robić, żeby je zdobyć.
  54. Cofnij się o 5 pól.
  55. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli... Opisz, jak coś poszło nie tak podczas świątecznych przygotowań. Spaliło Ci się ciasto, a może kot przewrócił udekorowaną choinkę? Akapit na min. 600 znaków.
  56. Odznaka Świątecznej Skarpety! Aby ją zdobyć, pokoloruj wybraną bombkę i wstaw ją w tym temacie przed wykonaniem kolejnego rzutu.
  57. Ustaw minimum trzem multikontom świąteczny/zimowy avatar i w formularzu wykonania zadania, oznacz te konta. Jeśli nie posiadasz multikont/masz mniej niż trzy, zadanie również będzie zaliczone, jeśli ustawisz im avatary.
  58. Znajdź na planszy 10 słów, które kojarzą się z zimą lub świętami. Wykreśl je (lub wymień) i wyślij do Eastbourne na PW. Podpowiedź: jedno ze słów to imię.
  59. To pole jest puste. Nie musisz nic robić, żeby je zdobyć.
  60. Zawsze warto pomagać - wesprzyj jakąś akcję charytatywną dziejącą się w mieście - może zabierzesz pieska ze schroniska na spacer, albo spędzisz popołudnie w lokalnym domu spokojnej starości? Wymagana długość posta to minimum 1500 znaków.
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Anthony Wayford
Awatar użytkownika
31
lat
185
cm
zawodowy bokser wagi ciężkiej
Nowi Zasobni Pracownicy
Wynik rzutu: 1
Dotychczasowe pole: START
Przechodzę na pole numer: 1
Wykonane zadanie: nic nie muszę robić
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Joy#9747. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, seks, rasizm, homofobia, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Odznaki od publiczności

Luke Sugarman
Awatar użytkownika
29
lat
184
cm
jeździec, zawodnik i trener
Techniczna Klasa Średnia
Wynik rzutu: 4
Dotychczasowe pole: START
Przechodzę na pole numer: 4 -> 6
Wykonane zadanie: lecę na pole 6

Imię postaci: Luke Sugarman
Numer pola: 6
Wykonane zadanie: kliknij
Zdobywasz 1/4 Odznaki Mikołaja! - Jessie
so i run __ and hide and tear myself up
start again with a brand new name __ and eyes that see into
i__n__f__i__n__i__t__ y

Obrazek
nagroda za I msc. w rankingu: podwójne punkty doświadczenia za kolejny już tylko 1 trening
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię why not.
Szukam koni na treningi i paru innych głupot.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: żałosne żarty, dużo tekstu mało treści.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Madeleine Choi
Awatar użytkownika
28
lat
167
cm
Tłumaczka chińskiego i koreańskiego
Uznana Klasa Średnia
Wynik rzutu: 4
Dotychczasowe pole: START
Przechodzę na pole numer: 4 + 2 (za sprawą zadania)
Wykonane zadanie: przejście na pole nr. 6

Imię postaci: Madeleine Choi
Numer pola: 6
Wykonane zadanie: kliknij
Zdobywasz 1/4 Odznaki Mikołaja! - Jessie
Mów mi Leida. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Leida#0757. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię raczej tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy, dziwnie złożone zdania i literówki.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Sparkle September Fisher
Awatar użytkownika
22
lat
170
cm
groomerka
Pracownicy Usług
Wynik rzutu: 6
Dotychczasowe pole: START
Przechodzę na pole numer: 6
Wykonane zadanie: przejście na pole 6

Imię postaci: Sparkle Fisher
Numer pola: 6
Wykonane zadanie: kliknij
Zdobywasz 1/4 Odznaki Mikołaja! - Jessie
Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię nie.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: chaos.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Anthony Wayford
Awatar użytkownika
31
lat
185
cm
zawodowy bokser wagi ciężkiej
Nowi Zasobni Pracownicy
Wynik rzutu: 6
Dotychczasowe pole: 1
Przechodzę na pole numer: 1
Wykonane zadanie: rezygnuję z zadania i zostaję na starym polu, hejtuję jednak życzenia :cry:
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Joy#9747. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, seks, rasizm, homofobia, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Odznaki od publiczności

Luke Sugarman
Awatar użytkownika
29
lat
184
cm
jeździec, zawodnik i trener
Techniczna Klasa Średnia
Wynik rzutu: 1
Dotychczasowe pole: 6
Przechodzę na pole numer: 7
Wykonane zadanie: post z życzeniami na insta klik
so i run __ and hide and tear myself up
start again with a brand new name __ and eyes that see into
i__n__f__i__n__i__t__ y

Obrazek
nagroda za I msc. w rankingu: podwójne punkty doświadczenia za kolejny już tylko 1 trening
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię why not.
Szukam koni na treningi i paru innych głupot.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: żałosne żarty, dużo tekstu mało treści.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Luke Sugarman
Awatar użytkownika
29
lat
184
cm
jeździec, zawodnik i trener
Techniczna Klasa Średnia
Wynik rzutu: 5
Dotychczasowe pole: 7
Przechodzę na pole numer: 12
Wykonane zadanie: nic nie muszę robić :innocent:
so i run __ and hide and tear myself up
start again with a brand new name __ and eyes that see into
i__n__f__i__n__i__t__ y

Obrazek
nagroda za I msc. w rankingu: podwójne punkty doświadczenia za kolejny już tylko 1 trening
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię why not.
Szukam koni na treningi i paru innych głupot.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: żałosne żarty, dużo tekstu mało treści.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Rex Marigold
Awatar użytkownika
24
lat
170
cm
Petsitter
Techniczna Klasa Średnia
Wynik rzutu: 3
Dotychczasowe pole: START
Przechodzę na pole numer: 3
Wykonane zadanie: cyk

Imię postaci: Rex Marigold
Numer pola: 3
Wykonane zadanie: kliknij
Zdobywasz 1/4 Odznaki Choinki! - Jessie
Mów mi Mi. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Mi#9438. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię Nah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać:
wulgaryzmy, źle postawione przecinki oraz nadmiar nawiasów
.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Anthony Wayford
Awatar użytkownika
31
lat
185
cm
zawodowy bokser wagi ciężkiej
Nowi Zasobni Pracownicy
Wynik rzutu: 4
Dotychczasowe pole: 1
Przechodzę na pole numer: 5
Wykonane zadanie: @Anthony Wayford @Jessica Wrens @Javier Navarro
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Joy#9747. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, seks, rasizm, homofobia, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Odznaki od publiczności

Rex Marigold
Awatar użytkownika
24
lat
170
cm
Petsitter
Techniczna Klasa Średnia
Wynik rzutu: 1
Dotychczasowe pole: 3
Przechodzę na pole numer: 4+2
Wykonane zadanie: hyc na pole nr. 6

Imię postaci: Rex Marigold
Numer pola: 6
Wykonane zadanie: kliknij
Zdobywasz 1/4 Odznaki Mikołaja! - Jessie
Mów mi Mi. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Mi#9438. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię Nah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać:
wulgaryzmy, źle postawione przecinki oraz nadmiar nawiasów
.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
Wynik rzutu: 4
Dotychczasowe pole: start
Przechodzę na pole numer: 4+2=6
Wykonane zadanie: kliknij
Zdobywasz 1/4 Odznaki Mikołaja! - Jessie
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Rex Marigold
Awatar użytkownika
24
lat
170
cm
Petsitter
Techniczna Klasa Średnia
Wynik rzutu: 6
Dotychczasowe pole: 6
Przechodzę na pole numer: 12
Wykonane zadanie: pusto ):
Mów mi Mi. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Mi#9438. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię Nah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać:
wulgaryzmy, źle postawione przecinki oraz nadmiar nawiasów
.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Madeleine Choi
Awatar użytkownika
28
lat
167
cm
Tłumaczka chińskiego i koreańskiego
Uznana Klasa Średnia
Wynik rzutu: 4
Dotychczasowe pole: 6
Przechodzę na pole numer: 10
Wykonane zadanie: tu, tu pościk!
Mów mi Leida. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Leida#0757. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię raczej tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy, dziwnie złożone zdania i literówki.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Madeleine Choi
Awatar użytkownika
28
lat
167
cm
Tłumaczka chińskiego i koreańskiego
Uznana Klasa Średnia
Wynik rzutu: 5
Dotychczasowe pole: 10
Przechodzę na pole numer: 15
Wykonane zadanie: nie muszę nic robić
Mów mi Leida. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Leida#0757. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię raczej tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy, dziwnie złożone zdania i literówki.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Sparkle September Fisher
Awatar użytkownika
22
lat
170
cm
groomerka
Pracownicy Usług
Wynik rzutu: 5
Dotychczasowe pole: 6
Przechodzę na pole numer: 11
Wykonane zadanie: klikklik

Wynik rzutu: 2
Dotychczasowe pole: 11
Przechodzę na pole numer: 13
Wykonane zadanie: bombka

Imię postaci: Jojo King
Numer pola: 13
Wykonane zadanie: kliknij
Zdobywasz 1/4 Odznaki Świątecznej Skarpety! - Jessie
Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię nie.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: chaos.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Anthony Wayford
Awatar użytkownika
31
lat
185
cm
zawodowy bokser wagi ciężkiej
Nowi Zasobni Pracownicy
Wynik rzutu: 4
Dotychczasowe pole: 5
Przechodzę na pole numer: 9
Wykonane zadanie: nic nie muszę robić

Wynik rzutu: 6
Dotychczasowe pole: 9
Przechodzę na pole numer: 15
Wykonane zadanie: znowu nic nie muszę robić :cry:
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Joy#9747. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, seks, rasizm, homofobia, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Odznaki od publiczności

Rex Marigold
Awatar użytkownika
24
lat
170
cm
Petsitter
Techniczna Klasa Średnia
Wynik rzutu: 6
Dotychczasowe pole: 12
Przechodzę na pole numer: 18
Wykonane zadanie: o tutaj Jotjot
Mów mi Mi. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Mi#9438. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię Nah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać:
wulgaryzmy, źle postawione przecinki oraz nadmiar nawiasów
.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Sparkle September Fisher
Awatar użytkownika
22
lat
170
cm
groomerka
Pracownicy Usług
Wynik rzutu: 5
Dotychczasowe pole: 13
Przechodzę na pole numer: 18
Wykonane zadanie: smsiki od sparkle
Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię nie.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: chaos.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
Wynik rzutu: 4 (z poprzedniego dnia)
Dotychczasowe pole: 6
Przechodzę na pole numer: 6
Wykonane zadanie: pass
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Odpowiedz