Frankie Bennett
Awatar użytkownika
21
lat
168
cm
Elita
Frankie Bennett
ft. _Nathara
12.08.2001
Londyn
średnie
woln*
brak
brak
elita
Ratton
ekstrawertyk vs introwertyk
pracowitość vs lenistwo
pokora vs pycha
idealizm vs materializm

Poziom MG: 3


W rozgrywkach nie zgadzam się na: przemoc seksualną
Po uzgodnieniu zgadzam się na: wszystko
Trigger warning:
dzieciństwo
„Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko”
Nope. Nie. Nie Frankie. Frankie Bennet już jako dziecko określane było jako uosobienie klasy i powagi. Eleganckie stroje, znudzona mina i droga biżuteria, to obrazek który wszyscy pamiętają od najmłodszych lat. Każda plama wywoływała histerię, poranna rutyna od najmłodszych lat zawierała idealne ułożenie włosów, starannie wyprasowane koszule i drogie perfumy. Lord Bennet musiał przyznać, że ma idealne dziecko, zupełnie niezainteresowane kontaktem z rodzicami poza oficjalnymi kolacjami i pięknie grające na pianinie by zabawić gości. Niestety Lord Bennet zmarł nie zobaczywszy zakończenia liceum.

Matka nigdy nie chciała mieć dzieci, ale jej mąż naciskał na dziedzica. Nieokreśloność płci Franki wkurzała ich oboje. Wprawdzie na początku próbowali prostować i informować ludzi jaka płeć była przypisana przy urodzeniu, ale umiejętne mieszanie zaimków oraz wyglądu szybko sprawiło, że wszyscy byli skonfundowani. Długie loki i wojskowy mundurek – tak. Krótkie włosy, męskie kontury i balowa suknia? Tak. Wszystko zmieszane naraz? Zwykle.
teraz
Gdyby jednak znajomi mieli określać jaką osobą jest Frankie? Powtarzało by się kilka cech. Ambicja. Rozpieszczenie. Bezczelność. Niechęć do autorytetów. I przede wszystkim. Hedonizm. Tylko przyjemne rzeczy są warte mojego czasu. Na szczęście ogromny fundusz powierniczy pomaga. Chwilowo jednak matka zagroziła, że jeśli chce utrzymać ten fundusz, zamieszka z wujkiem Fentonem, póki ona nie uzna, że jest osobą całkowicie trzeźwą. Ciekawe jak ma poznać trzeźwość osoba która nigdy nie była w takim stanie?
Mów mi Aleks. Piszę w czasie teraźniejszym pierwszej osoby. Wątkom +18 mówię brak danych.
Szukam ciągle..
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przekleństwa i klasizm.

Podstawowe

Osobowość

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 7 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra?. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia, oraz z Przewodnikiem po Anglii, który ułatwi Ci wczucie się w klimat miasta. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł lub skorzystać z social media. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty