Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Propozycje

W tym temacie należy zamieszczać drobne sugestie i pomysły, które nie wymagają rozbudowanej dyskusji ani wielkich modyfikacji. Widzisz, że coś nie działa, jak powinno? To jest właśnie miejsce, żeby o tym wspomnieć!
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
23
lat
170
cm
Dostawca Just Eat
Prekariat
Zauważyłem, że strona każdorazowo ładuje się bardzo długo, nawet 55 sekund. Zrobiłem testy przez stronę WebPageTest, żeby zrozumieć przyczynę i okazało się, że największy udział w ładowaniu strony posiada próba załadowania jednego pliku z https://pull.cappuccicons.com/cpf.js. Plik nie istnieje, nie da się go załadować, ale przeglądarka tak czy siak próbuje wielokrotnie i nie może wyświetlić "głównego trzonu" strony dopóki nie upewni się, że to się nie uda. Proponuję usunięcie tagu zawierającego ten link z headera forum, bo to naprawdę aż 30-40 dodatkowych sekund.

Obrazek
Link do reszty testu!
Mów mi yekuggon. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda yekuggon#3658. Wątkom +18 mówię a można, jak najbardziej.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, wątki uzależnienia, myśli o znęcaniu się i przemocy seksualnej.

Podstawowe

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
@Wyatt Wynn, bardzo dziękujemy za pomoc! Problem rzeczywiście w tym leżał i teraz już powinno być lepiej. <3
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Duke Wellington
Awatar użytkownika
45
lat
179
cm
konsultant policyjny
Prekariat
Hejka! Chciałabym poprosić o założenie na forum działu Alternative Universe (akurat tematycznie, biorąc pod uwagę, że w zeszłym tygodniu była premiera Doktora Strange'a w Multiwersum Obłędu :lol: ). Na większości forków SL taki dział jest obecny i fajnie urozmaica zabawę ludziom, którzy chcą się trzymać jednego forum, zamiast skakać po X różnych. Generalnie jedyne, czego potrzebuję, to jakiś ciemny kąt w zapomnianej części forum. Bez naliczania postów, bez odznak i innych udziwnień, po prostu miejsce, gdzie mogę sobie zagrać smokiem, księciem czy inną świnką :lol: Pomyślałam nawet, że gdyby komuś taki dział bardzo przeszkadzał, to można go założyć jako ukryte forum tylko dla graczy, którzy faktycznie chcą je widzieć.
Thank you for coming to my Ted Talk.
Mów mi Natalko. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rura na miasto#7921. Piszę w dziwny sposób. Wątkom +18 mówię to zależy, czy podołasz.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: alkoholizm, narkotyki, przekleństwa, przemoc (fizyczną i psychiczną), śmierć, jebanie PiSu i konfederacji.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Luke Sugarman
Awatar użytkownika
29
lat
184
cm
jeździec, zawodnik i trener
Techniczna Klasa Średnia
Gdyby powstało takie subforum, to na chwilę obecną wydaje mi się, że i tak nie miałabym potrzeby z niego korzystać, ale tak czy siak zostawię komentarz. :lol2:

Z jednej strony mam takie odczucie, że po to jest forum z konkretnymi realiami, po to są konta reprezentujące konkretne postacie, żeby funkcjonować właśnie w tak stworzonej rzeczywistości tymi postaciami. Dla mnie jest to w pewnym sensie naturalne, z tego powodu gram na wybranym przez siebie forum które odpowiada mi swoją całą otoczką i podoba mi się, że jest ona odgórnie ustalona, spójna. Tutaj jednak odnoszę się do swoich potrzeb, do tego co ja lubię i czego ja szukam na forum.

Z drugiej strony, jak tak sobie pomyślę, że ktoś będący znacznie bardziej kreatywną osobą ode mnie miałby w głowie masę pomysłów na rozegranie jakichś jednorazowych (bądź nie) wątków, które nie byłyby ze sobą związane ani jedną i tą samą postacią, jej charakterem i historią, ani właśnie czasoprzestrzenią, jaką podpowiada wyobraźnia do takiego wątku... Niby można sobie poszukać do każdego takiego wątku innego forum, założyć konto, kartę postaci, znaleźć współgracza, ale przy jednorazowości takich wątków wydaje się to zbyt dużym zachodem. Niemniej, można sobie pisać z kimś takie "opowiadania" na google docs, ale chyba jestem sobie w stanie wyobrazić, że przystępność forum daje o wiele większą wygodę w tworzeniu takich fabuł przez dwie osoby.

To tak tytułem podsumowania - dla mnie osobiście wydaje się to niepotrzebne, ale ostatecznie nie miałabym też nic przeciwko. Jedyne co to nie chciałabym, aby było to jakoś na wierzchu, no ale tak poza tym to mówię why not? - ani nie popieram, ani nie mam zamiaru jakoś się zapierać na nie skoro ktoś chciałby być częścią tego forum a jednocześnie realizować sobie zupełnie oderwane od niego wizje w takim subforum. :uwu:
so i run __ and hide and tear myself up
start again with a brand new name __ and eyes that see into
i__n__f__i__n__i__t__ y

Obrazek
nagroda za I msc. w rankingu: podwójne punkty doświadczenia za kolejny już tylko 1 trening
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię why not.
Szukam koni na treningi i paru innych głupot.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: żałosne żarty, dużo tekstu mało treści.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Randolph Varmus
Awatar użytkownika
34
lat
188
cm
Bereiter, instruktor NHM
Uznana Klasa Średnia

Ja zacznę od tego, że jestem leniwą osobą. Lubię mieć wszystko w jednym miejscu, nie musieć się obawiać, że coś stracę, zapomnę, zniknie mi i tyle z tego będzie. Dlatego posiadanie „portalu” do innych rzeczywistości na głównym forum, jakim gram (i jedynym, nie ma co się oszukiwać), to bardzo wygodna dla mnie opcja. Nie muszę szukać, wysilać się jak głupi osioł, żeby odnaleźć pasujące pod mój pomysł na fabułę forum. A tym bardziej, jeżeli ma to być jednostrzałówka.

I fakt, tak jak napisała Luczkowa — można używać google docs. Przy czym wtedy już musisz mieć osobę, z którą będziesz tworzyć fabułę, już jesteście umówieni, macie jakiś konstrukt tego, co będzie się działo. Ale kiedy ma się właśnie takie małe alternatywne forum, wewnątrz forum macierzystego, nagle otwiera się możliwość znalezienia kogoś w łatwiejszy sposób, bo jednak tworzymy tutaj jakąś społeczność. Ułatwienie też dla nieśmiałych osób, które barzdo chciałyby coś napisać, ale się wstydzą bezpośrednio pytać innych graczy. No i ja bym też z chęcią poczytała więcej różnorodnych fabuł nie tylko w realiach Eastbourne, to już taka stricte egoistyczna sprawa.

Technicznie wyobrażam sobie to tak, że są dwa działy; jeden do wrzucenia swojego pomysłu i znalezienia kogoś do gry i drugi z tematami już z rozgrywkami. Nie zajmie to dużo miejsca, nie będzie się rzucać niesamowicie jak w oczy, bo zasadniczo czego więcej potrzeba, niczego.

Ja jestem bardzo na tak, jakby nie widzę żadnych minusów tego pomysłu. Może ktoś się jedynie zbytnio skupić na fabule z tego alternatywnego wątku, niż na głównym, ale to już wiadomo, kwestia personalna. A kto wie, może taka możliwość rozbudzi większą kreatywność w graczach 🤷‍♀️ Trochę jak takie warsztaty literackie.

Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez #4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię zawsze na tak.
Szukam brak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: seks, przekleństwa, przemoc, uzależnienia.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
Przyznam, że początkowo byłam na "nie" z powodów wymienionych już przez @Luke Sugarman, ale po namyśle doszłam do wniosku, że mogłoby coś takiego powstać, bo takie argumenty przeciw... to w sumie żadne, więc jeśli ma to sprawić, że będzie się Wam tu milej spędzało czas, to czemu nie. Podsumowując - również jestem za.
Randolph Varmus pisze: 11 maja 2022, 14:46

Technicznie wyobrażam sobie to tak, że są dwa działy; jeden do wrzucenia swojego pomysłu i znalezienia kogoś do gry i drugi z tematami już z rozgrywkami. Nie zajmie to dużo miejsca, nie będzie się rzucać niesamowicie jak w oczy, bo zasadniczo czego więcej potrzeba, niczego.

Ja z kolei widzę to raczej w formie jednego subforum, gdzie taki temat z poszukiwaniami byłby przyklejony, a reszta to byłyby zwykłe tematy z grami.
I tak myślę, gdzie umieścić to subforum - przy off topie byłoby w porządku?
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Randolph Varmus
Awatar użytkownika
34
lat
188
cm
Bereiter, instruktor NHM
Uznana Klasa Średnia

@Jessica Wrens tak, myślałam o tym, to byłoby najlepsze miejsce i rozwiązanie — oddzielone od Eastbourne. Malutki kącik w zupełności wystarczy.

Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez #4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię zawsze na tak.
Szukam brak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: seks, przekleństwa, przemoc, uzależnienia.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Duke Wellington
Awatar użytkownika
45
lat
179
cm
konsultant policyjny
Prekariat
@Jessica Wrens, myślę, że off-top jest jak najbardziej odpowiednim miejscem, bo to, jak by nie patrzeć, JEST OFF-TOPIC :lol: Gra w AU nie jest związana z głównym nurtem fabularnym, także wydaje mi się, że schowanie tego w forum poza-growym jest świetną opcją <3
Mów mi Natalko. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rura na miasto#7921. Piszę w dziwny sposób. Wątkom +18 mówię to zależy, czy podołasz.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: alkoholizm, narkotyki, przekleństwa, przemoc (fizyczną i psychiczną), śmierć, jebanie PiSu i konfederacji.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
Skoro wszyscy się wypowiedzieli pozytywnie i, z tego co mi wiadomo, nie ma nikogo kto byłby kategorycznie na nie i miałby ku temu solidne powody, to założyłam takie subforum. Przypięłam temat na poszukiwania, dodałam mini notkę na górze tego subforum i mam nadzieję, że wszystkie ustawienia są poprawne i że właśnie o to chodziło. Miłego pisania <3
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Odpowiedz