stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Mistrzostwa Młodych Koni
poziom międzynarodowy

Czterodniowe święto skoków, które odbywa się we francuskim mieście Deauville. Setki utalentowanych koni i dziesiątki jeźdźców, których łączy jeden cel - wygrana. Równolegle do międzynarodowych zawodów, odbywają się tutaj Mistrzostwa Młodych Koni, do udziału w których zapraszamy wszystkich zawodników wraz z pięcio, sześcio lub siedmioletnimi końmi. Fabularnie mistrzostwa trwają trzy dni, od czwartku do soboty, w którą odbywa się wielki finał. Zawody odbywają się na konkursowej, pełnowymiarowej hali. Wpisowe wynoszą 300€ od konia.

Na forum rozgrywamy tylko jeden dzień, a zawody trwają do dnia 28 marca. Zapisy są przyjmowane do 27 marca do godziny 21:00.

Dla kogo?

Są to zawody na poziomie międzynarodowym, co oznacza, że mogą w nich wziąć udział wyłącznie Zawodowcy oraz konie z grupy Dużego Sportu. Są to Mistrzostwa Młodych Koni, co oznacza, że udział mogą wziąć wyłącznie konie pięcio, sześcio lub siedmioletnie.

Zasady

Zawody odbędą się na zasadach przedstawionych w mechanice gry, co oznacza, że poza szczęściem w kostkach, na wynik składają się również punkty doświadczenia postaci. Przypominamy, że znajomość mechaniki gry nie jest Ci potrzebna do udziału! O wszystko zadba Mistrz Gry, który dla każdej zgłoszonej pary otworzy temat z losowaniem i komentarzem do przejazdu. Pisanie przejazdów jest nieobowiązkowe, lecz w przypadku opisania przejazdu przez parę (ważne - nie może to być tylko post jeźdźca lub konia, muszą być oba), można liczyć na otrzymanie dodatkowych punktów doświadczenia, a dokładnie równowartości treningu skokowego. Zastrzegamy sobie prawo do przyznania mniejszej ilości punktów za niedbale i błędnie napisane posty.

Zajęcie któregokolwiek z ośmiu pierwszych miejsc gwarantuje wpis do Rankingu, którego zwycięzcy na koniec roku zostaną nagrodzeni! W każdym konkursie, niezależnie od ilości zgłoszeń, zostanie również wykonane losowanie dla 5 NPC.

Jeden koń może wystartować maksymalnie raz w całych zawodach, natomiast jeździec może wystartować maksymalnie dwa razy w jednym konkursie i cztery razy w całych zawodach.

Profile postaci ludzi zgłoszonych do zawodów powinny być uzupełnione o punkty doświadczenia (według zasad opisanych w Przewodniku) i dyscyplinę, zaś profile koni o punkty doświadczenia, klasę startów i link do Karty postaci. Nieuzupełnienie profilu będzie skutkowało brakiem losowania.

Konkursy

Dokonując zgłoszenia upewnij się, że możesz startować na danym poziomie. Rozpiskę dla ludzi znajdziesz w Przewodniku (Dla postaci > Punkty doświadczenia).

Zgłaszając konia do konkursu, wyjątkowo należy kierować się wiekiem (patrząc rocznikowo), a nie punktami doświadczenia. Jeśli punkty konia nie odpowiadają danej klasie, po prostu otrzyma on dodatkowe losowania (których liczba jest uzależniona od różnicy między klasą konia, a konkursu; np. koń chodzący klasę P, który ma startować w konkursie #2, otrzyma dodatkowe dwa rzuty kostką).

Formularz zgłoszeniowy
Aby wziąć udział, wystarczy jedynie wypełnić poniższy formularz:

Kod: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko: [/b]
[b]Imię konia: [/b] @
[b]Link do paszportu konia: [/b] [url=link]kliknij[/url]
[b]Konkurs: [/b]
[b]Trening: [/b] [url=link]kliknij[/url]

Jeżeli masz aktualny (czyli nie starszy niż 4 miesiące licząc od daty zakończenia zawodów), ukończony trening, możesz dołączyć go do formularza; aktualny trening jest jednym z modyfikatorów podnoszących wynik losowania, a także anuluje ostatni rzut kostką! Treningi można dołączać do zgłoszeń do ostatniego dnia trwania zawodów. Modyfikator za "Brak treningu od pół roku lub więcej" nie będzie brany pod uwagę w trakcie wykonywania losowań z uwagi na datę otwarcia forum.

Zgłaszając kilka koni, należy wielokrotnie wstawić formularz w jednym poście. Paszporty koni znajdują się w ich Kartach postaci. Prosimy o oznaczanie kont.
Konia lub jeźdźca do pary można znaleźć ogłaszając się na shoutboxie, Discordzie lub w Poszukiwaniach.

Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Lisa Austen
Awatar użytkownika
26
lat
162
cm
zawodnik&beriter
Uznana Klasa Średnia
Imię i nazwisko: Lisa Austen
Imię konia: @Smuggler
Link do paszportu konia: kliknij
Konkurs: #1
Trening: kliknij

Imię i nazwisko: Lisa Austen
Imię konia: @Blizzard
Link do paszportu konia: kliknij
Konkurs: #2
Trening: kliknij
Mów mi Liska. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda liska#2994. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię czemu nie.
Szukam koni do treningów.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: często nie wiem co piszę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Sergei "Sierioża" Chernienko
Awatar użytkownika
33
lat
193
cm
Zawodnik allrounder,
Techniczna Klasa Średnia
Imię i nazwisko: @Sergei Chernienko
Imię konia: @She's Marvelous
Link do paszportu konia: paszport
Konkurs: #2
Trening: -


Imię i nazwisko: @Sergei Chernienko
Imię konia: @Primavera Blue
Link do paszportu konia: paszport
Konkurs: #2
Trening: -
Mów mi Zmieja, Nyśka, Serg. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Chszatra#5727. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię no oczywiście, że tak, ale wybredna będę.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: problemy z kontrolą agresji, wątki 18+, zaborczość, terapię, dramy.

Podstawowe

Osobowość

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Elizabeth White
Awatar użytkownika
26
lat
176
cm
Zawodnik
Uznana Klasa Średnia
Imię i nazwisko: Elizabeth White
Imię konia: @Miss Americana
Link do paszportu konia: kliknij
Konkurs: #3
Trening: -
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Elizabeth White#8338. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, please.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Letizia Fontane
Awatar użytkownika
24
lat
162
cm
zawodnik w Orchard Stable
Uznana Klasa Średnia
Imię i nazwisko: Letizia Fontane
Imię konia: @Sojuz
Link do paszportu konia: kliknij
Konkurs: #1
Trening: brak
Mów mi Livienn. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Livienn#0694. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię no jasne!.
Szukam osób, które na fabułach sprawnie odpisują i mają fajne pomysły.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Wyniki

Konkurs #1, konie pięcioletnie
eliminacja Lisa Austen & Smuggler
(1 punkt Obycia dla jeźdźca; 1 punkt Kondycji dla konia)
eliminacja Letizia Fontane & Sojuz
(1 punkt Obycia dla jeźdźca; 1 punkt Kondycji dla konia)

Konkurs #2, konie sześcioletnie
NPC3
NPC1
Sergei Chernienko & She's Marvelous
(1 punkt Skoków dla jeźdźca; 1 punkt Skoków dla konia)


eliminacja Lisa Austen & Blizzard
(1 punkt Obycia dla jeźdźca; 1 punkt Kondycji dla konia)
eliminacja Sergei Chernienko & Primavera Blue
(1 punkt Obycia dla jeźdźca; 1 punkt Kondycji dla konia)

Konkurs #3, konie siedmioletnie

eliminacja Elizabeth White & Miss Americana
(1 punkt Obycia dla jeźdźca; 1 punkt Kondycji dla konia)


Rankingi zostały zaktualizowane.
Nagrody zostaną dodane do profili przez Administrację, podobnie jak wyniki do paszportów.
Pod tym linkiem znajdują się punkty i wyniki NPC z konkursu 2. Losowania znajdują się na Discordzie.
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty