Loki of Asgard
Awatar użytkownika
6
lat
175
cm
Mały Sport & Rekreacja
Loki of Asgard
ft. Hot Chocolate
20.05.2016
Anglia
koń oldenburski
wałach
kara
ujeżdżenie
mały sport&rekreacja
Luke Sugarman
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: -
Po uzgodnieniu zgadzam się na: -
Przeszłość
Loki urodził się w hodowli koni sportowych na terenie Anglii. Jego przyszłość zaplanowano jeszcze zanim się urodził. Miał być jak jego ojciec - utalentowany, zwinny, szybki i ambitny. Okres dorastania spędził niemalże sielankowo, a na zajeżdżenie poszedł jakiś czas po swoich trzecich urodzinach. Oczekiwania nie pokryły się z rzeczywistością i uznano, że Loki nie nadaje się do dużego sportu. Prawdopodobnie, gdyby rozumował jak człowiek, to miałby to gdzieś. Inaczej miała się sprawa, jeśli chodziło o mały sport i rekreację, tam nadawał się za to jak ulał. Dyscypliną do której najbardziej pasował było ujeżdżenie. Osobą, która głownie z nim trenowała była jego pierwsza właścicielka. Nie traktowano go przedmiotowo. Złapał z właścicielką więź i zaufał jej, a ta poświęcała mu dużo czasu i uwagi. Gdy kobieta zachorowała, Loki źle zniósł zmianę właściciela.
Teraźniejszość
Po zmianie właściciela, Loki musiał również zmienić miejsce i przeniósł się do stajni w Eastbourne. Na początku inne miejsce i trenerzy sprawiły, że przez kilka tygodni był mniej pewny siebie. Wrócił jednak do formy, przyzwyczaił się do częstszych zmian ludzi wokół siebie i nawet zaczął otrzymywać dużo lepsze wyniki. Jakiś czas temu opiekę i treningi nad nim przejęła kobieta, która wzięła go w dzierżawę od właściciela. Dobrze się dogadują, trenują i biorą udział w zawodach.
Mów mi Myre. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda myre#4344. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Za fabuły

Eventy

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Bon Coeur
m. Sunny Day


Płeć:
wałach
Maść:
kara
Rasa:
koń oldenburski
Wzrost:
175 cm
Data urodzenia:
20.05.2016
Pochodzenie:
Anglia
Hodowca:
Mary Welsh
Właściciel:
Luke Sugarman


Głowa:
brak

Nogi:
Lewa przednia:
brak
Lewa tylna:
brak
Prawa przednia:
brak
Prawa tylna:
brak
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
Eloise Morris
podpis wystawiającego
Luke Sugarman
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty