Colin Wilkes
Awatar użytkownika
43
lat
187
cm
programista
Uznana Klasa Średnia
Profil Karta postaci

psi kumple Colin rzadko opuszcza bezpieczną przestrzeń domu w Hampden Park. Kiedy jednak do tego dochodzi, zawsze towarzyszy mu puchata, kulka rozkoszy - Bagaż. Bagaż jest pół rocznym Białym Owczarkiem Szwajcarskim i jedynym punktem łączącym tego typowego informatyka ze światem. Dlatego chętnie widziałabym tu jakiś psich znajomych, wiecie zaczyna się od jaki słodki piesek, a po kilku spotkaniach już wiecie wszystko o przebytych chorobach, radzicie się jaki wybrać specyfik na kleszcze i gdzie kupić najlepszego konga.

sąsiedzi Pożyczanie cukru, powitalne ciasto albo wielka sprzeczka o to, że Bagaż załatwiła się komuś na podjeździe, a Colin przed pierwszą poranną kawą, nawet tego nie zauważył, więc bitwa sąsiedzka gotowa. Pomysłów na sąsiedzkie sprzeczki albo przyjaźnie może być wiele.

Planszówkowicze Choć prawie wszystkie gry zostały w domu pod Londynem, to już tydzień po przyjeździe półki uginały się od takich tytułów jak Talizman, Magia i Miecz, Carcassone, Sagrada, Wsiąść do pociągu, Ciężarówką przez galaktykę i wielu innych, na które poszła połowa styczniowej wypłaty Wilkesa.

Mów mi Colin, Colin is good. Piszę w trzeciej osobie. Wątkom +18 mówię nie.
Szukam młodszej córki i syna, jeszcze żony, może siostry bliźniaczki z potencjalną rodziną, sąsiadów, nowych znajomych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Pogubione przecinki, a z innych to czasami zdarzy mi się przeklinać, wiecie motyla noga, ja piórkuje ite sprawy. Spory przyrost boomerstwa na metr kwadratowy..

Podstawowe

Amelie Halley
Awatar użytkownika
22
lat
173
cm
studentka/tłumacz
Nowi Zasobni Pracownicy
To ja chcę coś z panem ładnym, najchętniej wszystko. Możemy zacząć od sąsiadów/psiarzy. a skończyć na wspólnych planszówkach. Amelie też jest wybitnie introwertyczną osobą, podchodzącą do większości ludzi z nieufnością (chyba, e kogoś już na, albo widzi człowieka z takim ślicznym psem, że od razu miałaby ochotę psisko wyprzytulać i podrapać za uszkiem) w dodatku jest mieszkanką Hampden Park i posiada własnego psa, wyżła wiemarskiego.

@Colin Wilkes
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 5095269 lub Discorda mamabear#4191. Piszę w trzeciej osobie. Wątkom +18 mówię może.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Colin Wilkes
Awatar użytkownika
43
lat
187
cm
programista
Uznana Klasa Średnia
Bardzo chętnie <3

@Amelie Halley
Mów mi Colin, Colin is good. Piszę w trzeciej osobie. Wątkom +18 mówię nie.
Szukam młodszej córki i syna, jeszcze żony, może siostry bliźniaczki z potencjalną rodziną, sąsiadów, nowych znajomych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Pogubione przecinki, a z innych to czasami zdarzy mi się przeklinać, wiecie motyla noga, ja piórkuje ite sprawy. Spory przyrost boomerstwa na metr kwadratowy..

Podstawowe

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
Aaaah, zapomniałam się wpisać! :lol:
Colin ma przesłodkiego szczeniaczka, więc muszę mu podrzucić swoją Mię! Skoro on się nie zapuszcza dalej niż poza Hampden, a Mia mieszka w Ratton, to myślę, że może tam zachodzić ze swoim pieskiem na spacerki, bo to nie tak daleko. Może akurat by się spotkali w parku, albo nawet u psiego fryzjera? Mogliby wtedy się częściej spotykać na wspólne spacery z psami. :hihi:

@Colin Wilkes
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Colin Wilkes
Awatar użytkownika
43
lat
187
cm
programista
Uznana Klasa Średnia
Bardzo chętnie dowiem się, którego psiego fryzjera polecasz, żeby poprzycinał Bagaż końcówki ;)

@Mia Alight
Mów mi Colin, Colin is good. Piszę w trzeciej osobie. Wątkom +18 mówię nie.
Szukam młodszej córki i syna, jeszcze żony, może siostry bliźniaczki z potencjalną rodziną, sąsiadów, nowych znajomych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Pogubione przecinki, a z innych to czasami zdarzy mi się przeklinać, wiecie motyla noga, ja piórkuje ite sprawy. Spory przyrost boomerstwa na metr kwadratowy..

Podstawowe

Amelie Halley
Awatar użytkownika
22
lat
173
cm
studentka/tłumacz
Nowi Zasobni Pracownicy
Cudownie, w takim razie chętnie kiedyś coś zagram @Colin Wilkes
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 5095269 lub Discorda mamabear#4191. Piszę w trzeciej osobie. Wątkom +18 mówię może.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odpowiedz