Timothy Riley
Awatar użytkownika
28
lat
186
cm
kelner
Pracownicy Usług
Profil Karta postaci

kuzynostwo rodzina ze strony ojca, dzieci jego siostry - spędzała z nimi czas w wakacje, teraz przyjęli ją pod swój dach

znajomi mniej znani (Ci z jej epizodów w Eastbourne gdy odwiedzała krewnych), bardziej znani (po zadomowieniu się w Eastbourne i podjęciu tu pracy)


Profil Karta postaci

przyjaciele najbliższe otoczenie, osoby, które darzy największym zaufaniem

znajomi duszyczki, które zna od dawna lub niedawna, a także klienci jej studia krawieckiego


Profil Karta postaci

przyjaciele Ci, którzy są z nim na dobre i złe; znają się od dawna i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji

znajomi i kumple od picia Ci, których dobrze zna, albo dopiero poznaje i nawiązuje relację; a także Ci, których kojarzy z pubu i razem się czasem napiją

znajomi ze stadniny Ci, których zna z racji tego, że jego ojciec pracował w stadninie i sam często tam przychodzi, by przyglądać się poczynaniom siostry i przyjaciół; często fotografuje konie i ich jeźdźców

Mów mi Aga. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Amarylis#9707. Piszę w 3 osobie i czasie przeszłym. Wątkom +18 mówię raczej nie, ale....
Szukam siostry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Nicole Velien
Awatar użytkownika
23
lat
170
cm
kierowniczka zmiany w kawiarni
Nowi Zasobni Pracownicy
Bardzo chętnie poznałabym Nicole z @Oriane Sanderson. Mogłyby na siebie wpaść chociażby w zakładzie krawieckim. Już widzę, jak przerażona Nicole wpada tam w jakiejś kryzysowej (przynajmniej według niej) sytuacji. Pewnie ma nadzieję, że trafiła w miejsce gdzie ktoś w miarę przyzwoicie naprawi ubranie, zupełnie nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z profesjonalistką, która sama projektuje i szyje. :serducho:
Mów mi Gosia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Nikelvi#1843. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Eventy

Dla użytkownika

Oriane Sanderson
Awatar użytkownika
26
lat
176
cm
krawcowa
Pracownicy Usług
Jasna sprawa, ona zawsze pomocna :)
Bardzo chętnie przygarnę taką znajomość.



@Nicole Velien
Mów mi Aga. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Amarylis#9707. Piszę w 3 osobie i czasie przeszłym. Wątkom +18 mówię raczej nie, ale....
Szukam przyjaciół i miłości.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
Na pewno podrzucam Ci Mię jako znajomkę ze stajni dla Tima! Mógłby nawet czasami cyknąć jej jakieś zdjęcia na zawodach albo na treningach, o!
Zastanawiam się także, czy nie podrzucić Mii dla Nairy. :hm: Mia kiedyś studiowała anglistykę czy inną literaturę (już sama nie pamiętam :lol2: ), więc pewnie często bywała w bibliotekach. Tylko nie wiem, czy będzie się to pokrywać z okresem, od kiedy Naira to pracuje, bo to pewnie było jakieś 5-6 lat temu. Teraz na pewno też chodzi, ale raczej już nie tak często.

@Tim Riley
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Timothy Riley
Awatar użytkownika
28
lat
186
cm
kelner
Pracownicy Usług
Jasna sprawa, Tim na dobrego kumpla się nada. Może Mia nawet dużo rozmawia z nim o jeździectwie i namawia, by Tim wrócił do tego, chociażby spróbował się przełamać :)

Wiesz co, z Nai pracuje od niedawna, więc się z tym czasem nie pokrywa, ale właściwie to jest tak, że ona przyjeżdżała do Eastbourne co jakiś czas, więc mogły się zapoznać i gawędzić sobie tu i tam. Po powrocie na dłużej, mogły odnowić kontakt nawet i widywać się nie tylko w bibliotece, skoro już tak często tam nie zagląda, o :)

@Mia Alight
Mów mi Aga. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Amarylis#9707. Piszę w 3 osobie i czasie przeszłym. Wątkom +18 mówię raczej nie, ale....
Szukam siostry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Odpowiedz