Lust!

sklep dla dorosłych

Awatar użytkownika
25
lat
166
cm
baristka w Starbucksie
Pracownicy Usług
- I co ja Ci mam na to poradzić - pretensje mógł mieć co najwyżej do swojej matki, że przykładowo nie urodziła go w Czarnobylu. Tam szanse na punkt g na wierzchu miał zdecydowanie wyższe. :lol2:
Spojrzała na niego pobłażliwie, jakby nie chciało jej się wierzyć, że pytał o takie oczywistości. - Tamto nie było na serio. A jak Ty się boisz kawałka metalu czy plastiku, to najwyraźniej próg jest bardzo nisko - odpowiedziała, nie chcąc jednak wybrzmieć złośliwie. Może mimo jego zarzekania się od lat naprawdę był urodzoną vanillą i nawet głupie kajdanki mogły go przerażać, podobnie jak wcześniejsze gadżety. Coś tam pamiętała z ich rozmowy sprzed roku na podobny temat, ale jednocześnie liczyła się z tym, że może nie chcieć czegoś takiego, zważywszy na jego przeszłość. Nawet jeśli nigdy nie pytała o to wprost, to wiedziała, że swoje miał za uszami. Dlatego też nie myślała o nim w tej kategorii, bo raczej nikt by nie wierzył w to, że jakiś łańcuszek tego typu miałby go przed czymkolwiek powstrzymać.
Słysząc natomiast jego opinię, nabrała trochę więcej pewności siebie i przejrzała inne, podobne produkty. Trafiła na podobny zestaw, ale jeszcze z opaską na oczy i podobnym do jego ulubionego palcata, w czym przerwał jej Tony ze swoim komentarzem o obroży, po którym rzuciła mu pełne żałości spojrzenie. - Z adresatką od razu - ucięła, mimo że wyczuła po jego tonie głosu, że żartował. Lubiła chokery tego typu (typu jego dłoni też XD), ale kiedy powiedział to na głos... chyba częściowo zmieniła zdanie. :lol:
- Santa Maria i wszyscy święci - rzuciła, kiedy przypadkiem zagalopowała się i wróciła na tę bardziej hardcorową część sklepu. Trafiła na zestawy małego elektryka, w tym przypadku ten najbardziej wypasiony, do wszystkich części ciała, na myśl o których robiło jej się słabo. :lol2: - To niech już będzie tamto - zdecydowała ostatecznie i wróciła do Tonego, jakby ducha zobaczyła.

@Anthony Wayford
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak proszę.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: seks, myśli samobójcze, samookaleczenie, wulgaryzmy, zaburzenia odżywiania.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Anthony Wayford
Awatar użytkownika
31
lat
185
cm
zawodowy bokser wagi ciężkiej
Nowi Zasobni Pracownicy
- Dobry pomysł, przynajmniej byś się już nigdy nie zgubiła - odpowiedział, wierząc w uczciwość potencjalnego znalazcy. Żartował, ale prawda była taka, że miał obsesję na punkcie podkreślania tego, że była jego.
- Ducha zobaczyłaś? - Zapytał, widząc jej spłoszoną minę. Kiedy dojrzał, co ją wywołało, przestał się dziwić... Choć głęboko w środku wiedział, że gdyby coś takiego wpadło mu w ręce, to prawdopodobnie nie powstrzymałby się przed sprawdzeniem, jak działa. Czy w dzieciństwie próbował wsadzać różne przedmioty do gniazdka? Nie zaprzeczę. :lol2: Oczywiście nieskutecznie, bo w przeciwnym razie już by nie rozmawiali, gdyby wszystkie jego zamiary weszły w życie, ale od małego lubił igrać z ogniem i robić przede wszystkim to, co było zakazane.
- W porządku - powiedział, biorąc do ręki wybraną przez nią rzecz, z którą udał się do kasy. Tam na szczęście czekała inna osoba, niż ta, która przed chwilą próbowała im pomóc. Zapłacił za prezent, dzięki czemu wreszcie mogli stąd wyjść. Na zewnątrz aż wziął głęboki oddech, trochę nie dowierzając, że wreszcie mają to za sobą. :lol2: Później, zgodnie z danym słowem, pojechali do innego sklepu, żeby wybrać prezent dla Tonego. Zajęło im to znacznie mniej czasu, głównie dlatego, że ciężko byłoby mu się na niej odegrać w jednakowy sposób w sklepie z zabawkami. Ale to właśnie tam Holly dowiedziała się o kolejnym punkcie dnia... /ztx2

@Holly Duke
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Joy#9747. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, seks, rasizm, homofobia, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Odznaki od publiczności

Odpowiedz