Moderatorzy : Paul Delaney, Mistrz Gry, Sirius Hartwood

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Gra miejska

Obrazek

Instrukcja:

  1. Drogą losowania gracze zostali podzieleni na dwie drużyny: Każdej drużynie zostało przydzielone zwierzątko - Foka lub Mewa - których ikonki będą pojawiać się na mapie miasta za każdym razem, gdy któraś dzielnica zostanie zdobyta przez daną drużynę.

    Dla każdej drużyny utworzono kanał na Discordzie - #drużyna-fok i #drużyna-mew, gdzie uczestnicy mogą się naradzać i dogadywać.
  2. Plansza została podzielona na 9 części, które odpowiadają 9 dzielnicom Eastbourne. Drużyny rozpoczynają grę z dwóch przeciwnych końców miasta - Drużyna Fok w Meads, a Drużyna Mew w Sovereign.
  3. W każdej dzielnicy znajduje się 5 zadań, które należy wykonać, żeby zdobyć daną dzielnicę. Zadania są odkrywane po wykonaniu poprzedniego, losowo. Nie ma narzuconego czasu, w jakim trzeba wykonać zadania, ale należy pamiętać, że grę wygrywa drużyna, która jako pierwsza zdobędzie większość planszy (czyli 5 dzielnic).
  4. We wszystkie miejsca udajecie się całą grupą, ale w przypadku nieobecności któregoś z Użytkowników, zadanie może realizować tylko część grupy (a reszta, w domyśle, jej towarzyszyć).
  5. Wszystkie fabuły, które zostaną rozpoczęte w celu wykonania zadania, powinny mieć wyraźnie zaznaczony początek i koniec (np. poprzez grupowe opuszczenie tematu “zt”). Od Was zależy, ile postów napiszecie dodatkowo w danym wątku. Posty nie powinny być krótsze niż 180 słów.
  6. Wykonanie zadania należy zgłosić w tym temacie. Jeśli zadanie zostanie zaliczone, Mistrz Gry wylosuje kolejne zadanie i oznaczy całą grupę w temacie, którego ono dotyczy.

Zgłoś gotowe zadanie
Skopiuj poniższy kod, uzupełnij go według wzoru i wklej w tym temacie.

Kod: Zaznacz cały

WYKONANE ZADANIE
[b]Drużyna:[/b] Foki czy Mewy?
[b]Dzielnica:[/b]
[b]Nazwa zadania:[/b]
[b]Link do zadania:[/b] 
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Tyler Hendersen
Awatar użytkownika
24
lat
188
cm
model, trener jeździectwa
Nowi Zasobni Pracownicy
WYKONANE ZADANIE
Drużyna: Mewy
Dzielnica: Sovereign
Nazwa zadania: Gorączka Zakupów
Link do zadania: viewtopic.php?p=12572#p12572 - 5 postów, wszystkie produkty przedstawione w postach wraz z cenami, końcowy rachunek również podliczony 😊
Mów mi Zuza. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Mason Robins
Awatar użytkownika
29
lat
180
cm
programista
Techniczna Klasa Średnia
WYKONANE ZADANIE
Drużyna: Foki
Dzielnica: Meads
Nazwa zadania: Co to za miejsce?
Link do zadania: viewtopic.php?p=12575#p12575
Mów mi Mi. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Mi#9438. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię lol nie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przekleństwa, przecinki lub ich brak, cringe, głupoty.

Podstawowe

June Janet King
Awatar użytkownika
18
lat
173
cm
uczennica i córeczka tatusia
Uznana Klasa Średnia
WYKONANE ZADANIE
Drużyna: Foki
Dzielnica: Meads
Nazwa zadania: Picasso to to nie jest
Link do zadania: viewtopic.php?p=12577#p12577
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię jak sama dorosnę to ok :(.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nie wiem, gejostwo.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Tyler Hendersen
Awatar użytkownika
24
lat
188
cm
model, trener jeździectwa
Nowi Zasobni Pracownicy
WYKONANE ZADANIE
Drużyna: Mewy
Dzielnica: Sovereign
Nazwa zadania: Viva Italia!
Link do zadania: viewtopic.php?f=30&p=12706#p12706
Mów mi Zuza. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Odpowiedz