Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Nieobecności

W związku z tym, że do utrzymania konta aktywnym regulamin wymaga tylko jednego posta na dwa miesiące, nie prowadzimy nieobecności w formule znanej z innych for. Jeśli wyjeżdżasz na wakacje, masz sesję albo z innego powodu nie możesz być obecn* na forum przez parę dni, po prostu daj nam znać w tym temacie - Twoi Współgracze na pewno to docenią i będą wiedzieli, że na odpowiedź na posta muszą trochę poczekać. Nie musisz podawać powodu nieobecności, ale postaraj się ocenić, ile dni może Cię nie być. Co ważne - nie wpływa to na czas, w którym musisz napisać wymaganego przez regulamin posta.

Dajemy również możliwość zawieszenia konta na maksymalnie dwa miesiące, jeśli chwilowo nie masz na nie weny, a nie chcesz go stracić. Zawieszone konto nie traci koloru, wizerunku ani swoich tematów. Wraz z regulaminowymi dwoma miesiącami na napisanie posta, pozwoli Ci to na cztery miesiące nieaktywności na wybranym koncie; jeśli jednak po ich upływie nie napiszesz fabularnego posta, konto zostanie dezaktywowane. Żeby skorzystać z tej opcji, konto musi istnieć od minimum 4 miesięcy. Kolejnego zawieszenia na tym samym koncie możesz dokonać dopiero po roku.

Kod: Zaznacz cały

ZAWIESZENIE KONTA
[b]Konto/a:[/b] tekst

Jeśli grasz z nami ponad 1,5 roku, zgodnie z regulaminem możesz wziąć długą nieobecność, która uprawnia Cię do ośmiu miesięcy nieobecności, przy jednoczesnym zachowaniu kont aktywnymi. Jeśli potrzebujesz takiej długiej przerwy od forum, wystarczy, że wypełnisz formularz:

Kod: Zaznacz cały

DŁUGA NIEOBECNOŚĆ
[b]Konto/a:[/b] tekst
[b]Powód:[/b] tekst
Tylko konta, które wymienisz, będą "chronione". Podanie szczegółowego powodu nie jest konieczne. Po powrocie z nieobecności masz trzy dni na rozpoczęcie fabuły i zgłoszenie się w tym temacie, żebyśmy mogli Cię skreślić z listy. Jeśli jednak nie wrócisz po upływie 8 miesięcy, Twoje konta zostaną dezaktywowane.
Po wykorzystaniu długiej nieobecności, kolejną możesz wziąć dopiero po roku.

Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Letizia Fontane
Awatar użytkownika
24
lat
162
cm
zawodnik w Orchard Stable
Uznana Klasa Średnia
Ostatnimi czasy obowiązki trochę mnie przytłaczają i zabierają dużo czasu, dlatego rzadziej zaglądam na forum i odpisy z mojej strony również pojawiają się z opóźnienie (żeby nie powiedzieć, że z ogromnym opóźnieniem). Ten tydzień będzie jeszcze ciężki, postaram się w przyszłym tygodniu ogarnąć już wszystkie fabuły i odpisać wszystkim, którzy na to czekają.

Rozumiem, jeśli ktoś będzie chciał ze mną przerwać lub zawiesić fabułę. Proszę tylko o poinformowanie na PW (najlepiej na to konto).
Mów mi Livienn. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Livienn#0694. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię no jasne!.
Szukam osób, które na fabułach sprawnie odpisują i mają fajne pomysły.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Awatar użytkownika
18
lat
176
cm
high school student, addict
Techniczna Klasa Średnia
DŁUGA NIEOBECNOŚĆ
Konto/a: Jennlynn, Rayleigh
Powód: dalej przerąbanie w pracy, jakoś do 1/3 lipca...
Mów mi Jennilynn Hynes. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda najpierw pv. Piszę w 3 osobie. Wątkom +18 mówię do dogadania.
Szukam próbującej się nie rozp***ć rodziny i sytuacji typowych dla końca liceum <KLIK>. Ponadto dram, dragów, niedobrych chłopaków, szemranych znajomości, triggerów bipolarnych i kłopotów!.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: zawartość. W tym: wulgaryzmy, drugs, alko, problemy psychiczne, dosłowność w trudnych kwestiach.

Podstawowe

Raya Harmond
Awatar użytkownika
16
lat
165
cm
pain in the society's ass
Prekariat
DŁUGA NIEOBECNOŚĆ
Konto/a: Rayleigh, Jennilynn
Powód: real rządzi, na przykład
Mów mi Ray, Raya. Piszę w 3.os.. Wątkom +18 mówię yep.
Szukam guza.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: margines społeczny, abnegację, nihilizm, dekadencję, używki, głupotę, wulgarność, paskudne słownictwo i cholera wie co jeszcze.

Podstawowe

Odznaki od publiczności

Luke Sugarman
Awatar użytkownika
29
lat
184
cm
jeździec, zawodnik i trener
Techniczna Klasa Średnia
W poniedziałek wyjeżdżam, wracam w niedzielę. Mogę być, znaczy zaglądać na pewno będę, ale posty... no może wyjść różnie. Nie, żebym była demonem prędkości jeśli chodzi o odpisywanie :lol2: więc pewnie w większości przypadków nie zrobi to żadnej różnicy, ale po prostu daję znać. <3
so i run __ and hide and tear myself up
start again with a brand new name __ and eyes that see into
i__n__f__i__n__i__t__ y

Obrazek
nagroda za I msc. w rankingu: podwójne punkty doświadczenia za kolejny już tylko 1 trening
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię why not.
Szukam koni na treningi i paru innych głupot.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: żałosne żarty, dużo tekstu mało treści.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Randolph Varmus
Awatar użytkownika
34
lat
188
cm
Bereiter, instruktor NHM
Uznana Klasa Średnia
Jak można zauważyć, mnie ostatnio jest mniej... albo raczej nie ma w ogóle. Niestety ten stan rzeczy utrzyma się pewnie do końca tego tygodnia. Tego albo następnego. Przeprowadzka i dużo prywatnych spraw się teraz u mnie nakłada ze sobą, więc żyćko out of control ._. Grzecznie zacznę wszystko nadrabiać, jak się nieco wyciszy i odchoruję stresy.
Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez #4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię zawsze na tak.
Szukam brak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: seks, przekleństwa, przemoc, uzależnienia.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
Z wyprzedzeniem informuję, że od 17 października do 2 listopada będę rzadziej (tylko w godzinach pracy, jeśli nie będę miała projektów), bo wyjeżdżam do Hiszpanii <3
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
Nie będzie mnie od 9 do 22 lipca, pora na wakacje <3
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Odpowiedz