Madness is my common sense

Seth & Nadya & Brian & Amelie & Drew & Beatrix

Awatar użytkownika
28
lat
182
cm
weterynarz
Elita
Profil Karta postaci

Przyjaciół i znajomych do szczerych rozmów, rodzinnych grilli, zapijania smutków i świętowania, wszelkich szalonych i odjechanych akcji

Partnerka do tańca bo to tanga trzeba dwojga. Jedną z dawnych pasji Setha jest taniec, a obecnie spędza odrobinę wolnego czasu w Spicy Salsa: czasem biorąc udział w zajęciach, czasem w nich pomagając, czasem zwykle trenując. Poszukiwana partnerka do tańca, relacja raczej przyjacielska niż romantyczna (ale jego żona nie musi o tym wiedzieć)

Podopieczni i ich włąściciele. Do wizyt kontrolnych, niezobowiązujących jazd, drapanka za uchem czy pracowania nad jakimiś narowami

Wrogowie niewiele trzeba, żeby znależć się na jego czarnej liście, wystarczy pozwolić sobie na za dużo pod postem Ruth na instagramie :D

Profil Karta postaci

Nietypowi przyjaciele im bardziej niecodzienny sposób zaprzyjaźnienia się, im dziwniejsza relacja, tym lepiej. Generalnie z Nadyą najlepiej jest się dogadać przez wzajemne dogryzanie sobie

Niebezpieczne związki z gangiem. W przeszłości Nadya wpadła w dług, a chociaż spłaciła go jej niesmak pozostał podobnie jak nić łącząca ją z gangiem i chęć zemsty za upokorzenie i groźby przeciwko koniom

span]Wierzchowce[/span] Nadya na stałe ma Jima, więc chętnie przyjmę dodatkowe konie na jazdy, treningi, zawody, możemy nawet pogadać o kupnie.

span]Partner biznesowy[/span][//p] pomógł jej założyć biuro architektoniczne, ale niekoniecznie ma czyste zamiary, albo padło mu na mózg i się zakochał

Profil Karta postaci

Przyjaciele i znajomiod kieliszka, gadek-szmatek, dzikich imprez na Ibizie i jeszcze dzikszych akcji

Flirty/randki/eks Brian nie jest fanem stałych związków, jednak jak najbardziej przyjmę obecne flirty, randki z terażniejszości lub przeszłości, jakąś kłopotliwą eks

Zmiana co to dokładnie znaczy? Osoby lub kurs zdarzeń, który sprawi, ze komuś uda się dogrzebać głębiej w Brianową duszę niż komukolwiek wcześniej. Może mieć to podłoże romantyczne, może terapeutyczne.

Wierzchowce pod trening, starty lub luźne gry

Profil Karta postaci

Przyjaciele i znajomi to swego rodzaju kotwica w życiu Amelki, grupa wybrańców przed którymi się otwiera. Może t być nowy narybek studencki, lub osoby poznane jeszcze zanim rozpoczęła studia, a nawet z całkiem zamierzchłych lat

Mr/s Trouble I knew you were trouble when you walked in, szukam relacji "pseudo"romantycznej i jest mi obojętne czy będzie to pan czy panna, chociaż przy tej drugiej opcji trzeba wziąć pod uwagę, że Amelka jeszcze nie wie, że mogą jej się podobać kobiety

Wierzchowce kuce i żrebaczki do kochania, rumaki na luźne jazdy/treningi/starty

Profil Karta postaci

Stróże prawa wszelkiego rodzaju kontakty policyjne: od przyjaciół, kolegów, po rywali i osoby raczej mu nie przychylne z różnych względów

Przyjaciele pozytywne relacje mające swoje źródła poza policją

Ciemna strona mocy czyli przestępcy różnego kalibru. Może potrafimy się przyjaźnić mimo różnic, może Drew nie ma pojęcia o twoim podwójnym życiu, może próbuje cię zresocjalizować, albo toczymy otwartą wojnę dobra ze złem

Brudy i tajemnice z przeszłości konkretnie poszukiwany dawny przyjaciel z domu dziecka, lub poznany na inny sposób, który obrał inną życiową drogę, wszelkie znajomości z przeszłości, lub wątki związane z tożsamością jego rodziców

[spon]Wierzchowce[/span] - na luźne jazdy/treningi/starty, można nawet pomyśleć o zakupie

Profil Karta postaci

Współlokatorzy Beatrix mieszka w St Anthony's Hill, a raczej szukam kogoś kto przyjmie ją pod swój dach, lub zamieszka z nią. Może być ciasno, może zabraknąć ciepłej wody, ważne, żeby było ciekawie, żeby były dramki o duperele, wzajemne robienie sobie makijażu, wzajemne imprezy i szaleństwa

Przyjaciele artyści, muzycy, studenci, wolne duchy, a także wszelkie relacje pozwalające Trix na rozwój muzyczny i youtube'owy/influencerski

Right kind of wrong szukam tu relacji romantycznej, płeć jest mi obojętna, natomiast chcę dramek, trzaskania drzwiami, zerwań i powrotów, relacji w których nie ma hamulców, nie ma wstydu, a balansowanie między skrajnościami zdarza się rzadko

Wierzchowce na luźne jazdy, mizianie, treningi, starty

Profil Karta postaci

HASŁO 1 OPIS

HASŁO 2 OPIS

Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda mamabear#4191. Piszę w trzeciej osobie. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam guza.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Randolph Varmus
Awatar użytkownika
34
lat
188
cm
Bereiter, instruktor NHM
Uznana Klasa Średnia
@Drew Pascail patrząc na charaktery naszych postaci, wyczuwam bromans; ten typ przyjaźni, kiedy siedzisz z kimś przy piwie, kiwasz głową i rozmawiasz o piłce nożnej, chociaż tak naprawdę przez metaforę nietrafienia do bramki, starasz się wytłumaczyć swoje emocje. Ale przecież nie powiesz otwarcie, co Cię boli i męczy. Ran mógłby być też dobrym punktem zaczepienia się w stajni i pokazania Drew naturalu itd.
Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez #4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię zawsze na tak.
Szukam brak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: seks, przekleństwa, przemoc, uzależnienia.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Odpowiedz