no arrest badman, mind ya bizz

tylko Justin, nie mogę mieć więcej multi1!!!1!

Justin Callaway
Awatar użytkownika
28
lat
196
cm
sierżant w kryminalnym
Uznana Klasa Średnia
Profil Karta postaci

demony przeszłości Justin urodził się i wychował w Eastbourne. Jako gówniarz wpadł w nieodpowiednie towarzystwo i uzależnił od ciężkich narkotyków - albo raczej od wszystkiego, co wprowadzało go w stan nietrzeźwości. Szukam znajomych/przyjaciół z lat młodości, z którymi razem ćpał - teraz co prawda jest czysty, zmienił swoje życie o 180 stopni, a zamiast ganiać za dilerami z wywalonym jęzorem, wpycha ich za kratki, ale chętnie przyjmę każdego, bez wyjątków; zarówno tych, którym udało się wyjść z nałogu, jak i tych, którzy nadal cierpią, nie do końca wierząc w nawrócenie Callawaya.

znajomi z komisariatu Pierwsze kroki w policji stawiał poza Eastborune; w rodzinne strony wrócił dopiero jakiś czas temu, z rangą sierżanta. Możesz być podejrzliwy w stosunku do Justina, nie wierzyć, że faktycznie wytrzeźwiał i kopać mu dołki; możesz próbować wykorzystać jego konszachty wśród ćpuńskiej społeczności; możesz próbować sprowadzić wyżej srającego niż dupę mającego pacana na ziemię; możesz być kimkolwiek.

randki, randeczki Callaway jest raczej puszczalski, nie angażuje się emocjonalnie w relacje z kobietami, więc im więcej przelotnych przygód, tym lepiej!

w sumie cokolwiek Rozegram wszystko, serioszka. Od wpadnięcia na siebie w barze, przez walkę o ostatnią bułkę pszenną w Biedronce, interwencję o zagłuszanie ciszy nocnej, wymyślimy coś ciekawego wspólnymi siłami!

Mów mi Asiu. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda może podam, może nie. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię w granicach dobrego smaku -chętnie.
Szukam wszystkiego i niczego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, przekleństwa, uzależnienia, seks.

Podstawowe

Melanie Torres
Awatar użytkownika
28
lat
165
cm
studentka sztuki
Pracownicy Usług
randki, randeczki Callaway jest raczej puszczalski, nie angażuje się emocjonalnie w relacje z kobietami, więc im więcej przelotnych przygód, tym lepiej!
Może Melanie się nada? Ona jest naiwna i mogłaby sobie pomyśleć, że coś między nimi mogłoby być, a tutaj nagle dostanie liścia prosto w twarz, kiedy on uzna, że się nią tylko bawił? :) Uwielbiam dramy więc... :omg:

@Justin Callaway
Mów mi Sirius. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Rykoszet#8454. Piszę w trzecia osoba, czas przeszły. Wątkom +18 mówię hell yeah!.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wszystko, tylko nie dobrze stawiane przecinki..

Podstawowe

Justin Callaway
Awatar użytkownika
28
lat
196
cm
sierżant w kryminalnym
Uznana Klasa Średnia
O, super! Justin jest zwolennikiem niezobowiązujących relacji, w które nie musi się szczególnie angażować emocjonalnie, więc na pewno nie miałby nic przeciwko spotykaniu się z Melką, trzymaniu za rączki i inne takie, ale na pewno uciekłby gdzie pieprz rośnie, gdyby zauważył, że ona nie podchodzi do tego w podobny sposób. :bat: chętnie rozegram!
@Melanie Torres
Mów mi Asiu. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda może podam, może nie. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię w granicach dobrego smaku -chętnie.
Szukam wszystkiego i niczego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, przekleństwa, uzależnienia, seks.

Podstawowe

Odpowiedz