Grabarz z pasji, w roli stajennego

Czysty ćpun poznający nową rzeczywistość

Kieran Green
Awatar użytkownika
29
lat
169
cm
Stajenny
Prekariat
Profil Karta postaci

znajomych z przeszłości Kieran urodził się w Eastbourne, jednak w wieku 16 lat uciekł do innego miejsca. Tak czy siak chętnie znajdę dawnych znajomych z czasów szkolnych, czy towarzyszy nastoletnich imprez i ćpania. Kieran akurat zawsze był tym dość mocno "upodlonym" na tle innych, więc ogólnie dobry kandydat do wieloletnich znajomych, przy takim zawsze dobrze się wypada!

Nowych znajomych obecnie od 2020 roku Kieran znowu jest w mieście, trochę odmieniony. W teorii jest czysty, w praktyce nadal zjarany. W teorii nie pije, w praktyce co kilka miesięcy wpada w cug i jest tragedia. Ale poza tym trochę uczy się życia na nowo jako stajenny. Z tego powodu napewno będzie się znać z osobami ze stajni, zwłaszcza że tam mieszka.
CHOCIAŻ znajomych spoza stajni też bardzo chętnie będzie szukał.

Partnera? dodatkowo poszukuje kogoś do roli partnera Kierena, najchętniej płci męskiej, ale nie koniecznie, chłopak nie jest bardzo konkretnie określony. Uprzedzam jednak że green to nie jest łatwy człowiek w obejściu pod wieloma względami, więc taka osoba by musiała naprawdę dużo znieść. Jestem raczej otwarty na pomysły, więc chętnie pogadam z kimś kto potencjalnie jest zainteresowany wejściem w relacje z wyniszczonym ćpunem który właściwie ma niewiele własnej osobowości po tym jak całe życie poświęcił używkom. Przez to jest z lekka niestabilny w wielu kwestiach, ale o tym się bardziej zgłębię w informatorze.

Ludzi do grania zanim kieran został grabarzem, zanim zaczął być stajennym, ba, nawet zanim zaczął ćpać, Kieran był muzykiem. Co prawda zaczynał od skrzypiec, ale poza tym gra też na perkusji, pianinie i gitarze. Fajnie by było gdyby znalazły się osoby które chciały trochę zachęcic do powrotu do muzyki. Taki jego "zespół" który nigdy nie odniesie kariery, bo zajęci są waleniem bez celu w struny. W przypływie emocji. Takie absolutne twórcze uwolnienie, w gronie bliskich osób. Czyli w sumie trochę najbliższych przyjaciół, którzy poza graniem, wyciągną go też z bagna jak znowu zacznie się staczać.

Mów mi Śledź. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Śledz#4670. Piszę w 3 osobie w czasie przeszłym. Wątkom +18 mówię Tak.
Szukam ludzi dla mnie ważnych .
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Narkotyki, alkoholizm, w sumie dużo może się wydarzyć.

Podstawowe

Odpowiedz