Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

The Gibson
pub

Już od samego wejścia widać, że The Gibson to klimatyczny lokal z charakterem. Nic więc dziwnego, że patrząc w kartę można usłyszeć cichy płacz portfela. Jeśli jednak już zdecydujesz się na zakup jakiegoś alkoholu (czy też potrawy) możesz być pewnym, że nie zawiedziesz się na jakości oraz obsłudze, bo w tym pubie każdy wydany pens zwraca się w postaci świetnie spędzonego czasu. Dodatkowym plusem wysokich cen jest to, że raczej nie spotkasz tu lokalnego gburowatego pijaka, który awanturując się zepsułby Ci wieczór.
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Fiona Foxglove
Awatar użytkownika
18
lat
166
cm
Pracownicy Usług
Jeden z najdroższych (jeśli nie najdroższy) pub w mieście? Jasne, czemu nie? Skoro już tu jest, to chyba warto skorzystać choć raz z czegoś nowego, droższego. Zarezerwowanego dla elit. Fiona nie była rozrzutna. To znaczy, jasne, jeśli akurat w jakimś sklepie dziecięcym w galerii zobaczy najpiękniejszego, najmilszego pluszaka na świecie, to wejdzie i go kupi. Ale nie zdarzało się to wcale często. Miała nawet oszczędności z pieniędzy z poprzednich miesięcy, kiedy to rodzice jej wysyłali “wspomagacze” do odnalezienia siostry.
Wieczorowa pora tylko dodawała miejscówce…hmm, uroku? Powagi? Eliciarstwa? Jedno jest pewne - Fiona była zachwycona. Z uśmiechem na ustach i pewnym siebie krokiem pchnęła duże drzwi i usadowiła się na jednym ze stołków przy barze. Może jednak było jeszcze trochę za wcześnie, by były tłumy w tym miejscu? Albo przybytek wcale nie był tak ekskluzywny.
Rozejrzała się z zachwytem po wnętrzu pubu, a następnie przejrzała każdą pozycję z karty. Ostatecznie zdecydowała się na mojito, choć miała wrażenie, że barman spojrzał się na nią dość pretensjonalnie, szczególnie, gdy sprawdzał jej dowód.

@Charles Gold
Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię jezu nie.
Szukam siostry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: czasami źle odmieniam słowa (albo całe zdania), powtarzam się.

Podstawowe

Osobowość

Dla użytkownika

Charles Gold
Awatar użytkownika
34
lat
187
cm
właściciel The GOLD EMPIRE
Elita
Czy to była odpowiednia pora na wyjście do baru? Raczej nie, aczkolwiek czy kiedykolwiek jakaś pora była odpowiednia ? Raczej nigdy. Nie znacie dnia, ani godziny, powiadano. Założył jeden ze swoich najlepszych spodni garniturowych, elegancką koszulę i drogi złoty zegarek na prawy nadgarstek. Przed wyjściem przeczesał jeszcze włosy i ruszył do swojego auta. Nasz Chuck nie pomyślał o tym jak wróci do domu. Planował dzisiejszego wieczoru wypić, może kogoś poderwać, ewentualnie zaszkodzić swoim wrogom, różnie bywa. Był dość znany, więc już większość mieszkanców Eastourne, którzy interesowali się polityką, albo tym co się dzieje w mieście, ewentualnie oglądali wiadomości w telewizji kojarzyli jego wizerunek. Cóż, może nie miał złotych opinii, ale miał pieniądze, a za nie z kolei mógł mieć wszystko. Podszedł do baru i kiwnął ręką na barmana przy okazji witając się z nim ledwo dostrzegalnym skinieniem głowy. Przy okazji zwrócił uwagę na młodą blondynkę przy barze, która czekała na swój drink. Zauważył jak barman spojrzał na nią, więc szybko wkroczył do akcji.
-Enzo,ona jest ze mną - powiedział po czym obdarzył dziewczę jednym ze swoich uśmiechów, tych miłych, przeznaczonych na podryw. Teraz wypadało by jeszcze coś zamówić.
-Dla mnie whisky z lodem, za tą panią ja płacę- oznajmił po czym miał nadzieję, że dziewczę nie będzie się z tego powodu buntować. Na pewno każda by skorzystała z takiej opcji. Gdy barman przygotowywał dla niego napój, ten wyciągnął rękę w jej kierunku.
-Chuck, bardzo miło mi poznać- przedstawił się, a na jego twarzy ponownie pojawił się uśmiech. Zapowiadało się na raczej przyjemny wieczór.

@Fiona Foxglove
Mów mi Drake. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda #Drakestar9217. Piszę w Trzecia osoba. Wątkom +18 mówię Tak.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wulgaryzmy, nagość, erotyzm,.

Podstawowe

Eventy

Fiona Foxglove
Awatar użytkownika
18
lat
166
cm
Pracownicy Usług
Nigdy nie sądziła, że kiedykolwiek trafi na tak filmową scenę. Całkiem przystojny mężczyzna stawia kobiecie drinka w barze i się czarująco uśmiecha. Znała to tylko z romansów, które oglądała, jak była jeszcze szesnastolatką, tylko że w filmach kobiety były raczej ponętne, z obcisłą spódniczką lub diabelnie czerwoną sukienką i szminką w tym samym kolorze. Natomiast jak wyglądała Fiona? Nie do końca rozczesane włosy, czarna bluzka na ramiączkach z koronką na dekolcie (choć u Fiony może nie prezentowało się to tak ładnie przez mniejszy biust), czerwony płaszcz, dłuższa, luźna spódnica i kozaki na niedużym obcasie. Oczywiście, wyglądała ładnie. Ale czy ponętnie? Seksownie? Zdecydowanie nie. Nawet nie próbowała.
- Oh, z tobą, tak? - zaśmiała się i posłała nieznajomemu szeroki, ciepły uśmiech. Nie spodziewała się, że dzisiejszego wieczora, to nie ona będzie płacić za własnego drinka. Wcale nie była tym zawiedziona! Zawsze dobrze jest trochę przyoszczędzić. Może nieznajomy okaże się być dobrym materiałem na nowego znajomego? - Ojej, to bardzo miłe z Pańskiej strony. Całkowicie niepotrzebne, ale bardzo miłe. Jakaś specjalna okazja? - spytała wesoło, by następnie chwycić jego wystawioną dłoń i potrząsnąć lekko. - Fiona. Mi również bardzo miło, Chuck.

@Charles Gold
Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię jezu nie.
Szukam siostry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: czasami źle odmieniam słowa (albo całe zdania), powtarzam się.

Podstawowe

Osobowość

Dla użytkownika

Charles Gold
Awatar użytkownika
34
lat
187
cm
właściciel The GOLD EMPIRE
Elita
Nie żeby coś miał do ubioru dziewczęcia ,aczkolwiek był bardzo spostrzegawczy pod tym względem i wiedział po tym co założyła na siebie dana osoba, jaki ma status finansowy i ile kasy w portfelu. Tutaj mógłby potraktować ją dzisiaj jak księżniczkę, rodem z filmowej adaptacji kopciuszka. Charles potrafił być romantyczny, ale na filmach się raczej mało znał, bo nie miał czasu ich oglądać. Gdy Fiona chciała potrząsnąć jego dłoń, szybko wyprzedził jej ruch i ucałował wierzchnią część jej dłoni. Niczym prawdziwy dżentelmen. Nie co dzień się pewnie jej zdarza, by spotkać kogoś tak bogatego i bezinteresownego jak Charles. Barman właśnie podstawił mojito dla Pani i whisky z lodem dla niego. Puścił jej dłoń i zamoczył usta w alkoholu po czym po drobnym łyku odstawił szklankę na blat. Dał się słyszeć cichy brzdęk.
-Fiona, Fiona, Fiona. Specjalna okazja? Wygrałaś miły wieczór z moją osobą, mam nadzieję, że skorzystasz. Po północy czar pryśnie i najprawdopodobniej zamienię się w dynię - zażartował, mając nadzieję, że to właśnie tak było w tej baśni i nie wygłupił się w tym momencie. W tle leciała cicho spokojna melodia.
Mów mi Drake. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda #Drakestar9217. Piszę w Trzecia osoba. Wątkom +18 mówię Tak.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wulgaryzmy, nagość, erotyzm,.

Podstawowe

Eventy

Fiona Foxglove
Awatar użytkownika
18
lat
166
cm
Pracownicy Usług
Podniosła aż z zaskoczenia brwi i otwarła nieco usta w zaskoczeniu, gdy Charles ucałował jej dłoń. To był naprawdę pierwszy raz, gdy w ogóle obcowała z jakimś mężczyzną sam na sam i nie był to wypad koleżeński ze szkoły. Była całkowicie niedoświadczona we flircie, miłości czy reszcie z tych rzeczy. Mimo to, obecność mężczyzny jej nie przeszkadzała, brak doświadczenia podpowiadał jej, że po prostu próbuje być miły. Również nie przeszkadzała jej dość widoczna różnica wieku i to, że stawiał jej drinka, którego zresztą chwyciła w dłoń, by spróbować i sprawdzić, czy był wart swojej ceny. I faktycznie był, bo Fionka aż uśmiechnęła się szerzej, patrząc na płyn w szklance.
Parsknęła gromkim śmiechem, gdy usłyszała odpowiedź mężczyzny. - Oj, Chuck, to chyba nie tak szło. Ale, skoro mamy czas tylko do północy, to jak najbardziej skorzystam - wyszczerzyła się, biorąc kolejny łyk drinka.
Wtedy do jej głowy wpadł pewien pomysł. Może nie był genialny ani bardzo odkrywczy. Ani, niestety, nie pomoże Charlesowi pozbyć się klątwy zdynienia się o północy, ale pomoże miło spędzić ostatnie chwile człowieczego życia. Brzmi nieźle? - Hej, Charles, wpadłam na taki pomysł. Skoro nie zostało ci wiele czasu, to co ty na to, byśmy się wybrali do kina? Teraz grają jakieś filmy romantyczne, a szczerze mówiąc, to ja uwielbiam filmy romantyczne! Nawet te mocno cliché, najbardziej przewidywalne. Ale mają taki swój…no wiesz co…o, klimacik! Tak, klimat mają cudny i ci wszyscy ludzie w romansach są tacy piękni, ah. Wiesz, wcale nie musimy, możemy całkowicie inaczej spędzić resztę wieczoru, ale to taka propozycja!

@Charles Gold
Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię jezu nie.
Szukam siostry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: czasami źle odmieniam słowa (albo całe zdania), powtarzam się.

Podstawowe

Osobowość

Dla użytkownika

Charles Gold
Awatar użytkownika
34
lat
187
cm
właściciel The GOLD EMPIRE
Elita
Szokował kobiety, przede wszystkim swoim wyglądem, urokiem osobistym i także pewnością siebie. Tego ostatniego miał aż w nadmiarze. Zachowywał się tak jakby to on tylko wykładał wszystkie karty na stół. Po wypiciu whisky, oraz opróżnieniu szkła przez blondynkę poprosił barmana o przysługę.
-Nalej proszę najdroższego wina jakie masz za ladą, dzięki- powiedział po czym odwrócił się w kierunku dziewczęcia, by dłonią przesunąć po jej włosach, kosmyk opadł jej na twarz, więc zawinął go za ucho. Równie dobrze mógł być z powodzeniem jej ojcem, a nie partnerem bądź kochankiem. On sam jednak nie czuł się staro wiekiem, a wręcz przeciwnie. Wiedział, że jeszcze stać go na wiele. Wspomniała o filmie i wyjściu do kina.
-Zwykle nie chodzę do kina, mam własne kino u siebie, ogromny ekran i odpowiednie nagłośnienie. Możemy obejrzeć u mnie, zapraszam serdecznie. Filmy romantyczne są oklepane, ale czego się nie robi dla tak pięknych oczu - powiedział specjalnie modulując głosem, by ten wydawał się na jeszcze bardziej pociągający. Czasem od tego głosu kobietom, a nawet młodym niewiastom robiło się mokro w dolnych partiach ciała.
Barman nalał po lampce drogiego wina, stawiając go na blacie, a Charles podał jej kieliszek, drugi trzymając w dłoni.
-Twoje zdrowie Fiona, dzisiejszy wieczór należy do ciebie. Sama zadecydujesz o tym jak się skończy- powiedział po czym błysnął uśmiechem, pokazując przy tym idealnie prosty zgryz.
-Zdradzę ci pewną tajemnicę. Słyszałem, że chcą mnie zaangażować w pewnym filmie razem z największymi sławami, między innymi Bradem Pittem. Uwierzysz? Podobno wszystko dlatego, że chcą wykorzystać do nagrań jeden z moich ogromnych hoteli. Coś niesamowitego. Z tego wszystkiego zwykła barmanka, Sadie Wilens czy jak jej tam, zakochała się we mnie. Śledzi każdy mój krok. Czuję się wręcz prześladowany w mediach społecznościowych. Nie powiem, jest śliczna, ale tobie urodą nie dorównuje Fionka- powiedział podekscytowany.

@Fiona Foxglove
Mów mi Drake. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda #Drakestar9217. Piszę w Trzecia osoba. Wątkom +18 mówię Tak.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wulgaryzmy, nagość, erotyzm,.

Podstawowe

Eventy

Awatar użytkownika
0
lat
0
cm
Elita
John próbował nie wariować. To był jego trzeci tydzień w pracy i pan Gold jak do tej pory był fantastycznym pracodawcą, do momentu, w którym mu się nie przeszkadzało. Nie trzeba było spędzić z nim dużo czasu, żeby wiedzieć, że pensja jest tak wysoka, żeby on sam nie musiał się niczym przejmować - „płacę ci, żeby to były twoje, a nie moje problemy”.
I do tej pory John radził sobie wcale nieźle; zawsze był na czas z samochodem, kiedy miał być kierowcą, bez problemu dostarczał panu Goldowi tego, czego mu brakowało o dowolnej godzinie dnia i nocy. Było to wykańczające, ale też warte swojej ceny - pójście na studia nie było tanie, a John miał swoje ambicje.
Teraz jednak stał w odległości paru metrów od pana Gołda, wyraźnie się wahając. W dłoni trzymał telefon, który - gdyby mógł - to zamieniłby się w jeden wielki wykrzyknik, krzyczący że awaria jedna na drugiej, z którymi natychmiast trzeba sobie poradzić, ale John nie miał pojęcia jak to zrobić, a jego przełożony jak na złość nie odbierał. Nikt decyzyjny nie odbierał, a najbliższą osobą, którą mógł złapać być - do cholery - pan Gold.
Pan Gold, który zdawał się bardzo dobrze bawić.
Telefon znowu zaczął dzwonić w ręce Johna, omal nie przyprawiając go o zawał serca. Raz kozie śmierć. Przełknął ślinę, pomodlił się w duchu i ruszył w stronę mężczyzny oraz towarzyszącej mu dziewczyny.
- Panie Gold, przepraszam bardzo że przerywam - zaczął się jąkać, desperacko starając się odzyskać nad sobą panowanie. - Ale w jednym z pańskich hoteli jest potężna awaria systemu przeciwpożarowego, więc wszystko jest mokre i alarm dzwoni i... - Nie dokończył tylko nerwowo rękoma machając.
Czy pan Gold zignoruje sytuację, co może się skończyć znaczną utratą nie tylko majątku, by naprawić szkody, ale również reputacji swoich hoteli?

@Charles Gold @Fiona Foxglove
Mów mi Mistrzu Gry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .
Brak odznak
Fiona Foxglove
Awatar użytkownika
18
lat
166
cm
Pracownicy Usług
Pusta szklanka po mojito dość szybko zmieniła się w lampkę wina. Miała wrażenie, jakby ten czas minął bardzo szybko. Miło jej się rozmawiało z mężczyzną, był zabawny, więc nawet nie zwróciła uwagi, gdy domówił kolejny trunek. Nie zareagowała również negatywnie na to, gdy zabrał kosmyk jej włosów za ucho. Wydawało jej się to miłym, przyjacielskim gestem, więc uniosła jedynie nieco ramiona, kurcząc się z uroczym uśmiechem. - Wybacz, ale nie przepadam za winem…Mam nadzieję, że się nie pogniewasz - przyznała, nieco zawstydzona. W końcu będzie musiał na to wydać pieniądze.
Uniosła jasne brwi i zamrugała oczami mimowolnie, zachwycona faktem, iż mężczyzna posiada własne kino domowe. - Wow. Brzmi niesamowicie, ty to jesteś szczęściarzem, co? Co w takim razie zwykle oglądasz, jeśli nie romanse? - spytała wesoło. Jeśli Charles chciał zabrać lampkę wina Fionie, dziewczyna zatrzymała go ruchem ręki i chwyciła w dłoń kieliszek. Po takim ładnym toaście, stwierdziła, że chociaż spróbuje, nie chciała być nieuprzejma. Uchyliła szkło, by wziąć nieduży łyk i starała się nie skrzywić. Początkowo smak alkoholu wydawał jej się być okropny. Miała wrażenie, jakby był kwaśny, gorzki i słodki jednocześnie. Nie był smaczny, a jednak miała ochotę wziąć kolejny łyk. Przerwał jej Charles, który zaczął opowiadać jakieś plotki, na które Fiona wybuchła jedynie gromkim śmiechem. Chciała je już skomentować, gdy wtem do pubu wszedł młody mężczyzna, który ewidentnie znał Chucka. Zasłoniła usta dłonią, jakby była wielce poruszona jego słowami. - Ojj…Chyba są problemy…Jejku, tak mi przykro Charles - powiedziała, robiąc wręcz teatralnie smutną minę i kładąc dłoń na jego ramieniu, po czym westchnęła cicho. - Nie będę ci chyba więcej zabierać czasu, co? Nie chcemy, żebyś musiał sprzedać swoje kino domowe, by to podreperować - dodała, wydymając na wierzch dolną wargę. Bardzo możliwe, że tak niewielka ilość alkoholu już zaczynała działać, bo Fiona zaczynała się najzwyczajniej w świecie wygłupiać…no, bardziej niż zwykle.

@Charles Gold
Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię jezu nie.
Szukam siostry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: czasami źle odmieniam słowa (albo całe zdania), powtarzam się.

Podstawowe

Osobowość

Dla użytkownika

Charles Gold
Awatar użytkownika
34
lat
187
cm
właściciel The GOLD EMPIRE
Elita
Charles wyjątkowo dobrze się bawił tego wieczoru. Tego nie można mu było odmówić. Inaczej by musiał skłamać. Bardzo dobrze czuł się w towarzystwie młodych kobiet. Co może było dziwne, ale wolał młode i niedoświadczone dziewczyny, które mógł sam sobie podporządkować i ułożyć, ponieważ były podatne na zasady i ułożenie niczym plastelina w rękach dziecka.
-Drogiego wina nigdy się nie odmawia, słodkie wino najlepiej smakuje, zwłaszcza to długo leżakujące- powiedział co było tutaj zgodne z prawdą.
-mimo wszystko, na tak piękny uśmiech nie mógłbym się gniewać- po czym dodał na sam koniec, że jeśli chce to niech wybierze drinka z menu, jakiego tylko zechce spróbować. Ba , taka okazja nie zdarza się codziennie, prawda? Nic nie zapowiadało tej wieczornej katastrofy jaka miała nastąpić. Po wspomnieniu o szczęściarzu, wzruszył tylko ramionami, bo co miał tu powiedzieć?
-Nie lubię ogłupiających filmów, wolę bardziej ambitne produkcje. Mam tak mało czasu na to, że nawet nie jestem w stanie ci podać na poczekaniu żadnego tytułu filmu, może "Dzień Świstaka", ten wyjątkowo lubię. Nie pytaj mnie dlaczego, jakoś tak dziwnie działa na mnie rozlużniająco - tutaj nastąpiła charakterystyczna pauza a potem nawet się zaśmiał. No i tutaj czar mógł prysnąć. Skąd John do licha wiedział, że tutaj znajdzie Golda to nie miał bladego pojęcia, ale skoro ten już go znalazł, to starając się powstrzymać emocje, po prostu wstał od baru i ruszył z młodym człowiekiem przed "The Gibson" jednocześnie przepraszając Fionę, za całą sytucję. Przed odejściem pochylił się do dziewczyny dając jej buziaka w policzek i przytulając.
Mogła na niego poczekać, ale nie musiała. Gold analizował w głowie słowa Johna.
-Mi się kurwa nie przerywa, zapamiętaj sobie. Od czego masz telefon? Jest specjalny numer do cholery, który odbiorę w każdej sytuacji, którą uznam za konieczną i która wymaga mojej asysty! - tutaj praktycznie podniósł głos na tyle, że mógłby się równie dobrze opluć, ale to na szczęście nie nastąpiło.
-Awaria alarmu? Czy ja ci wyglądam na inżyniera od awarii?!! Od tego są ludzie na litość boską. Nie zatrudniłbym cię, jeśli byłbyś idiotą i nie potrafił myśleć samodzielnie John!! - ponowny wrzask, wszak Pan Gold faktycznie bywał impulsywny i to bardzo. Zwłaszcza po alkoholu potrafił wybuchnąć. Wyciągnął z kieszeni telefon i szybko wykonał jeden telefon. Po chwili słyszalnego sygnału, po drugiej stronie dało się słychać niezbyt spokojny głos.
-Do kurwy nędzy, co wy tam odpierdalacie?! Za co JA wam płacę? Za co?! Jak jest awaria, to ją naprawiacie, ja zatrudniam was po to, by nie musieć się tym przejmować. Dostajecie za to gruby hajs, bym ja rąk brudzić nie musiał! Rusz zad i sprawdź co się dzieje i daj znać. Masz mi to ogarnąć na CITO inaczej możesz szukać nowej roboty !! - warknął do słuchawki po czym zaczął chodził wzdłuż muru, czekając na telefon. Sekundy przesuwały się nieubłagalnie, a on już wyliczał szkody, jakie trzeba będzie wycenić po tej awarii i załatwić wszystko z ubezpieczycielami. Ubezpieczenie hoteli pokrywało naprawdę sporą listę uszkodzeń i nie tylko.

@Fiona Foxglove @Mistrz Gry
Mów mi Drake. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda #Drakestar9217. Piszę w Trzecia osoba. Wątkom +18 mówię Tak.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wulgaryzmy, nagość, erotyzm,.

Podstawowe

Eventy

Fiona Foxglove
Awatar użytkownika
18
lat
166
cm
Pracownicy Usług
- Haha, rozumiem! Mnie ambitne filmy….noooo…nudzą. Ale Dzień Świstaka lubię! Fajny jest. Oglądałam kiedyś taki film podobny…on się dział chyba w…pociągu? Aj, nie wiem, nie pamiętam nawet tytułu, ale fajny był! - odpowiedziała wesoło. Nie do końca była zadowolona z tego, że im przerwano. Zganiła się jednak szybko w myślach, wiedząc, że są to ważne sprawy. Ważniejsze, niż gadanie o filmach z małolatą w pubie. Nie zamierzała im przerywać ani się oburzać, ponieważ niezadowolenie szybko minęło. Uśmiechnęła się i zarumieniła nieco po otrzymanym buziaku w policzek.
Kiedy to Charles odszedł od stolika, Fiona dopiła swoje wino dość pośpiesznie i wstała od stolika, chcąc udać się do łazienki, by móc wrócić przed powrotem mężczyzny. Cóż, taki pech, że w jakiś niewyjaśniony sposób, blondynka uznała, że frontowe wejście idealnie wręcz przypomina drzwi toalety, więc otworzyła je delikatnie, jakby chciała sprawdzić czy ktoś się znajduje w środku. Natrafiła tylko na ciemną ulicę, nieznanego mężczyznę i swojego towarzysza, który podnosił głos na biednego chłopaka. Nie spodobało się to Fionie, nie lubiła krzyku, dlatego zamknęła powoli drzwi, znikając w głębi pubu. Nie myślała zbyt długo nad całą sytuacją, nałożyła po prostu kurtkę i wyszła tylnym wyjściem.
/zt
@Charles Gold @Mistrz Gry
Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię jezu nie.
Szukam siostry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: czasami źle odmieniam słowa (albo całe zdania), powtarzam się.

Podstawowe

Osobowość

Dla użytkownika

Odpowiedz