Fleau de Baian

ft. Tripple X, Iron Man van de Padenborre

Fleau de Baian
Awatar użytkownika
13
lat
172
cm
Skoki
Mały Sport & Rekreacja
Fleau de Baian
ft. Tripple X, Iron Man van de Padenborre
20.12.2009
Hiszpania
koń hanowerski
klacz
kara
skoki
Mały Sport & Rekreacja
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: -
Po uzgodnieniu zgadzam się na: -
Urodziny20.12.2009
Została wyhodowana w jednej z hiszpańskim ośrodku zajmującym się hodowlą i szkoleniem koni sportowych, po jednym z ówczesnych championów w skokach. Tam też została zajeżdżona, chociaż dość późno, bo w wieku czterech lat, bo myślano, że dzięki temu zagwarantują sobie spokojny i zrównoważony charakter klaczy. Nic bardziej mylnego, Fleur prawie od początku była dość trudnym koniem przez swój charakter i wrodzoną lękliwość, która nie wynikała wcale z traum.
Sprzedaż i trening2015
Mając 6 lat, została sprzedana do Francji. Tam też rozpoczęła skokowy trening, pierwsze starty rozpoczynając z jednym z zawodników w tejże dyscyplinie. Wraz z wiekiem i zdobywaniem doświadczeniem wspinała się coraz wyżej i startowała w coraz wyższych klasach zawodów, zdobywając obycie. Doprowadzona mniej więcej do klasy N, trafiła do Anglii do Orchard Stable, gdzie zamierzono wykorzystać ją jako konia szkółkowego przez brak większych osiągnięć.
Przeprowadzka do Anglii
Szybko okazało się, że płochliwość Fleur wykluczała ją z jazd z mniej doświadczonymi czy początkującymi jeźdźcami. Zainteresowała się nią Amelie Halley, z którą kontynuowała treningi o charakterze skokowym, a także kolejne zawody - dalej bezskuteczne. Klacz nie odnajdywała się w atmosferze towarzyszącej tym wydarzeniom, więc wkrótce znowu została odsprzedana. Przez pewien czas trenowała z inną zawodniczką, Taylor Crack, która również nie podołała nieprzyjemnemu usposobieniu karej.
Teraźniejszość
Parę miesięcy znajdowała się pod opieką zawodnika skoków, Olivera Pelerieux, z którym nawet udało się osiągnąć pewien progres w rozwoju klaczy. Ostatecznie jednak znowu została odsprzedana z powrotem do Orchardu. Brak stałego jeźdźca odstawił ją z regularnych treningów oraz wycofał ją z jej "kariery". Większość czasu spędza teraz na pastwiskach, czekając na kogoś, kto zdoła opanować jej strachy.
2x czysty przejazd w skokach
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: -.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Qui Fera Nuntiet
m. Flos Cantatis


Płeć:
klacz
Maść:
kara
Rasa:
koń hanowerski
Wzrost:
172 cm
Data urodzenia:
20.12.2009
Pochodzenie:
Hiszpania
Hodowca:
Pablo Paquito
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
gwiazdka, chrapka

Nogi:
Lewa przednia:
pęcina, nieregularnie
Lewa tylna:
ze stawem pęcinowym, nieregularnie
Prawa przednia:
1/2 pęciny
Prawa tylna:
powyżej stawu pęcinowego
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
zajęte miejsce
dyscyplina i klasa
ranga
jeździec
I msc
krajowe
Naomi Eaton
I msc
krajowe
Naomi Eaton
I msc
regionalne
Naomi Eaton
II msc
międzynarodowe
Oliver Pelerieux
II msc
regionalne
Naomi Eaton
III msc
krajowe
Amelie Halley
III msc
-
Amelie Halley
V msc
krajowe
Amelie Halley
VI msc
krajowe
Taylor Crack
VII msc
krajowe
Amelie Halley
VII msc
krajowe
Amelie Halley
VIII msc
krajowe
Naomi Eaton
X msc
krajowe
Anastazja Leneaure
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty