Cece Abbott
Awatar użytkownika
22
lat
164
cm
prace dorywcze
Prekariat
Mów mi Stelka. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda noname #7153. Piszę w 3 os. cz. przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam znajomych podróżników i kogoś do gry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Cece Abbott
Awatar użytkownika
22
lat
164
cm
prace dorywcze
Prekariat
STYCZEŃ/LUTY 2022

#1 Shinewater Park Play Area
Jennilynn Hynes

Nie spodziewała się spotkać nikogo w parku [...]. Przez kilka minut rzeczywiście mogła posiedzieć w spokoju na jednym ze schodków, po których wchodziło się na zjeżdżalnie. Ta chwila została jednak, w jej mniemaniu, zbyt szybko przerwana.
w trakcie

#2 Cameo
Clara Barlow

-Zachowuj się jak człowiek i nie zrób mi wstydu wychodząc na najnudniejszego człowieka na ziemi - uśmiechnęła się do niego i nawet przytuliła Lucifera. Wszystko po to, by wyciągnąć mu z kieszeni portfel a z niego kartę kredytową. - Na twój koszt .
w trakcie

#3 Sainsbury's
Cassidy Fleming

Abbott zauważyła dziwną zależność: im mniej pieniędzy ktoś miał, tym mniej pilnował swojego portfela. Do takiego wniosku doszła po tym, jak wyciągnęła portfel z kieszeni Cassidy Fleming. Cassidy, którą znała [...].
w trakcie

#4 Langney Shopping Centre
Sadie Wilkes

Bo jeśli Cece mogła za darmo przekazać komuś jakąś prawdę o życiu, to że jeśli szuka się przygód, to się je znajdzie. Albo stworzy. Nie było nic pomiędzy, jeśli naprawdę się chciało.
w trakcie

#5 Soho, Londyn
Billy Pilgrim

Cece Abbott musiała się upewnić, że chłopak przypadkiem się w niej nie zakocha, bo takich atrakcji nie potrzebowała. Jej sposobem na uniknięcie ewentualnego uczucia było zaproszenie chłopaka na randkę.
w trakcie

#6 Corinthia London, Londyn
Elliott Steinhart

Od kilku dni rozrzutnie żyła z kartą swojego kuzyna w portfelu i doszła do wniosku, że to najwyższy czas, by Luciferowi tę kartę oddać. Chciała jednak pożyć jeden wieczór jak królowa zanim rozstanie się z tym kawałkiem plastiku.
w trakcie
Mów mi Stelka. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda noname #7153. Piszę w 3 os. cz. przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam znajomych podróżników i kogoś do gry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Odpowiedz