Lucy Umbridge
Awatar użytkownika
33
lat
172
cm
Dziennikarka, prezenterka telwizyjna
Uznana Klasa Średnia
Lucille "Lucy" Alina Umbridge
ft. Jodie Comer
22.05.1989
Eastbourne
wyższe, dziennikarstwo
panna
dziennikarka, prezenterka
Lokalna stacja telewizyjna
uznana klasa średnia
Sovereign
ekstrawertyk vs introwertyk
pracowitość vs lenistwo
pokora vs pycha
idealizm vs materializm

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: uśmiercenie postaci oraz trwały uszczerbek na zdrowiu fizycznym lub psychicznym.
Po uzgodnieniu zgadzam się na: wszystko poza tym, co jest wyżej.
Trigger warning: wszystko, byle z umiarem i dobrym smakiem - bez przeginania.
Rozdział I
1989
Żyjąc w mieście bezsennych ludzi, którzy znają ograniczenia i nie przekraczają granic, bo postradali zmysły, chcę uciec i zbudować swój własny dom. Na ulicy, gdzie rzeczywistość niewiele różni się od marzeń, które miałam

Lucy przyszła na świat dwudziestego drugiego maja w Eastbourne. Zważywszy na to, że jej matka była polką, na korytarzach można było przez jakiś czas słychać polskie przekleństwa, a potem wrzask noworodka, który wbrew reklamom artykułów dla niemowląt, wcale nie był uroczy i słodki. Lucjanna nie była ładnym dzieckiem, bardzo długo była łysa i miała nos jak kartofel. Jeszcze w przedszkolu, szczególnie podczas płaczu, przypominała udany obraz Pablo Picasso. Do tej pory nie przepada za pokazywanie zdjęć z dzieciństwa. Ojciec, brytyjczyk, poznał jej matkę na studiach - para zakochała się niemalże od pierwszego wejrzenia i po ślubie zamieszkała w rodzinnym mieście mężczyzny, czyli właśnie w Eastbourne. Patrick Umbridge był weterynarzem, który otworzył swoją własną przychodnie, wstępnie z żoną, jednak Anna musiała zrezygnować z pracy, gdy urodziła córkę. Przez późniejsze problemy ze zdrowiem do pracy już nie wróciła.
Rozdział II
Skradać się po godzinach jak krótsza wskazówka zegara, wiszącego gdzieś na ścianie szkolnego budynku. Czekamy na dzwonek I marzymy o innym miejscu.

Lucy dorastała w rodzinie bardzo ze sobą zżytej. Nie byli oczywiście idealni, nikt nie jest, ale najważniejsze, że się kochali i mimo różnic w charakterach stali za sobą murem. Świąt i tradycji mieli w domu aż nadto, bo obchodzili nie tylko te brytyjskie, ale i polskie. Finansowo radzili sobie całkiem nieźle - może nie jeździli na wypasione wakacje za granicą, ale przy pomocy kredytu, na dodatkowe zajęcia dla dzieci, kupno domu i dwa samochody mogli sobie pozwolić.
Rozdział III
Lucy była przykładną i dosyć przebojową uczennicą. W szkole średniej można było nawet powiedzieć, że (w końcu) wyładniała, a nawet że jest atrakcyjna. Na pewno dużą rolę odgrywał w tym jej charakter, bo uroku dodawała jej pewność siebie, inteligencja, spryt, poczucie humoru i cięty język. Co prawda niewyparzona gęba nie raz wpędziła ją w kłopoty, ale prawie zawsze wychodziła z tego obronną ręką. Jak koty spadający zawsze na cztery łapy. Już jako dorastająca dziewczyna ukształtowała swoje preferencje zawodowe i wiedziała kim chce zostać. W szkole średniej prowadziła gazetkę szkolną i nadzorowała szkolne imprezy, a jako przewodnicząca samorządu szkolnego zgarniała dla siebie większość przemówień i czuła się z tym świetnie. Oprócz tego pomagała w bibliotece szkolnej, bo miłość do słowa pisanego zobowiązuje.
Rozdział IV
Nie jest tak, że nie będę pamiętać skąd jestem. Po prostu nie chcę być tu dłużej - to nie wystarcza. Zamierzam odejść tam, gdzie idzie reszta marzycieli.

Kierowała teraźniejszością tak, aby ukształtować swoją wymarzoną przyszłość i bardzo ciężko pracowała, aby dostać się na wymarzone studia dziennikarskie w Kent. Ukończyła je w 2009 roku i już wtedy pracowała na pół etatu w lokalnej stacji telewizyjnej. Zajmowała się głównie wyszukiwaniem ciekawych tematów i tworzenia z nich obszernych artykułów, oraz byciem tam, gdzie gorąco i zdobywaniem jak największej ilość wywiadów ze znanymi i wpływowymi osobami. W planach miała jednak dostać się do telewizji.
Rozdział V
W 2016 roku wzięła mały kredyt i kupiła sobie mieszkanie, by nie obciążać dłużej rodziców i odrobinę bardziej się usamodzielnić. Jej wyobrażenia o mieszkaniu w pojedynkę znacznie odbiegały od rzeczywistości. Utrzymywanie porządku i gotowanie nie należały do jej mocnych stron, więc przez długo czas żyła w chaosie. Z czasem nauczyła się, że jeżeli czegoś nie widać, to nie znaczy że tego nie ma, a jak czegoś zapomni, to niestety nikt za nią tego nie zrobi.
Rozdział VI
Ale zaraz się podniosę tak długo, jak to się kręci. Może nie jestem idealna, ale przynajmniej nad tym pracuję.

Na początku nie zarabiała wiele, ale im dłużej pracowała w zawodzie i większe doświadczenie zbierała, tym suma na jej koncie rosła. Przez kilka lat walczyła o najlepsze tematy, odnosząc coraz większe sukcesy. W 2019 roku została prezenterką wiadomości, a rok później zaczęła prowadzić poranny program telewizyjny. Często wysyłana jest w teren, do ważniejszych wydarzeń, bo umie pracować z ludźmi i pod presją.
Mów mi Myre. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda myre#4344. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam rodzeństwa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przekleństwa, erotykę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 7 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra?. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem po Anglii, który ułatwi Ci wczucie się w klimat miasta. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł lub skorzystać z social media. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty