Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Chalk Farm Hotel
dom weselny

Jeśli szukasz idealnego miejsca na wesele lub bankiet to nie mogłeś trafić lepiej. Znajdujący się w XVII-wiecznej posiadłości (uważanej przez lokalną społeczność jako miejsce akcji 'Folwarku zwierzęcego' Orwella) Chalk Farm Hotel oferuje swoim gościom sypialnie o wysokim standardzie, zapewniające spokojny wypoczynek. Po spokojnej nocy możesz cieszyć się świeżo przyrządzonym pełnym śniadaniem angielskim w hotelowej restauracji, a następnie wybrać się na przechadzkę po ogrodach.
Hotel posiada licencję na organizację ślubów oraz ceremonii związków partnerskich. Tradycyjny rustykalny urok tego miejsca oraz otaczających go terenów będzie idealnym tłem dla tego wyjątkowego dnia.
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Lydia Morales
Awatar użytkownika
25
lat
172
cm
Fotoreporterka
Nowi Zasobni Pracownicy
03.
lydia morales & @thomas duke
outfit
Obiektyw analoga strzelił cicho, gdy Lydia po raz kolejny nacisnęła spust w miejscu, gdzie bogata wyobraźnia ustawiała już łuk ślubny. Nie spodziewała się po sobie wciągnięcia w ślubną gorączkę, ale coś w chaosie planowania wszystkiego tego, co w jednej chwili mogło iść tragicznie źle, do pewnego stopnia ją nakręcało. W domu Thomasa rozrzucone były magazyny ślubne, a na lustrze w łazience i w skrzydle jego szafy Lydia poprzyklejała zdjęcia z sugerowanymi outfitami dla swojego wybranka. To nie tak, że wątpiła w jego styl, po prostu... No dobra, wątpiła. Nie po to przeszła tysiąc kursów fotograficznych, żeby potem jakiegoś nieszczęśnika, który będzie im robił zdjęcia zostawić z parą nowożeńców w niedobranych do siebie strojach. - I jesteś na sto procent pewny, że nie mogę być jednocześnie panną młodą i fotografem na własnym ślubie? Może do tego czasu wymyślą jakiś sposób na teleportacje. O albo klonowanie! Chociaż dwie "ja" to mogłoby być dla ciebie za dużo. Ledwo z jedną dajesz radę. - Dotychczas podążali grzecznie za starszą kobietą oprowadzającą ich po budynku hotelu, a Lydię powoli już nużyła monotonia wychwalania koronkowych obrusów. Przytakiwała jednak z lekkim uśmiechem, doceniając zaangażowanie pani, w skrycie serca czekając na gwóźdź programu, który wreszcie okazał się przed ich oczami. Suto zastawiony kawałkami najróżniejszych tortów stół miał służyć za centrum degustacji, a szef kuchni w wysokim białym nakryciu głowy szybko wytłumaczył im zasady konsumpcji, po czym wreszcie zostali na chwilę sami. - O kurde, nie wiedziałam, że pełny pakiet to na serio pełny pakiet. - Sięgnęła po pusty talerz, srebrnym widelczykiem nabierając pierwszy lepszy kawałek ciasta ozdobionego puszystym białym kremem. - O matko, spróbuj jakie dobre mi amor. - Nie czekając na odpowiedź, władowała Tommy'emu do ust kawałek nabrany na widelec i ruszyła dalej wzdłuż blatu stołu, rozglądając się za kolejnymi smakołykami. Chalk Farm była naprawdę bogatą miejscówką, nie pasującą odrobinę do typowego klimatu, w jakim Lydia czuła się komfortowo, ale z drugiej strony wesele w założeniu miało się tylko jeden raz w życiu. Chciała, by ten moment był wyjątkowy dla nich wszystkich i godny zapamiętania na wszystkie te następne lata, kiedy będzie już pomarszczona i stara. Przy głębszym zastanowieniu, mogli na spokojnie dodać co nieco od siebie i zrobić z eleganckiego parku miejsce doskonałe na wielką, pół kolumbijską imprezę. Słysząc już w głowie latino hity, poruszyła zawadiacko biodrami i oblizując łyżkę z kolejnego testera, wskazała brodą miejsce pomiędzy płytką sadzawką a kłębowiskiem drzewek ogrodowych. - Tam powiesi się takie małe lampki i będzie parkiet do tańczenia, a na sadzawkę wypuścimy lampiony. Tylko trzeba mieć gaśnicę w pogotowiu, żeby nie było powtórki z ostatnich urodzin Eloy'a.
Mów mi Lidka. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda daissy#3120. Piszę w trzeciej osobie, cz. przeszłego. Wątkom +18 mówię czemu nie.
Szukam rodzeństwa i artystów.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: zagubione przecinki.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Dla użytkownika

Odpowiedz