Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Eastbourne Roller Disco
tor wrotkarski

Obrazek
W ciągu dnia ta wrotkarnia nie wyróżnia się niczym specjalnym - z głośników leci radiowy pop, kolorowe światła ubarwiają parkiet, na którym o tej porze zazwyczaj szaleją dzieci, podczas gdy ich rodzice raczą się gorącą kawą przy ladzie baru. Jednak gdy nadchodzi wieczór odpalana jest żywiołowa muzyka z lat 80tych, pojedyncze kolorowe światła zamieniają się w całą feerię barw, której towarzyszy błyszcząca kula disco. Na parkiet wyjeżdżają rolkowi zapaleńcy (ci mniej i bardziej zaawansowani, bo każdy może być disco!), którzy oprócz normalnej jazdy nie raz rozpoczynają przeróżne zabawy na ringu, podpuszczani przez DJa. Co piątek urządzane są tu tematyczne imprezy na rolkach, a ci, którzy przyjdą w stroju nawiązującym do motywu otrzymują zniżkę na wejście!
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Sadie Wilkes
Awatar użytkownika
20
lat
169
cm
Baristka
Pracownicy Usług
Miała okazję jeździć na wrotkach, ba miała nawet gdzieś w rodzinnym domu jedną parę, nie było to jednak to, co kochała. Nie miała jednak zamiaru wybrzydzać, szczególnie że udało jej się załatwić sobie randkę i to randkę z piękna dziewczyną, co samo w sobie było niebywałym plusem.
Naprawdę myślała, że będzie musiała zostać w domu, lub pokusić się na akt desperacji i wybrać się na jakąś randkę kompletnie w ciemno - tu przynajmniej wiedziała, że poznana osoba była naprawdę urocza i miło się z nią rozmawiało, przynajmniej na odległość.
Zgodnie z umową w kieszeni jej granatowej parki spoczywała piersiówka, bo w końcu miała poczęstować alkoholem i choć nie był to szampan, bo trochę ciężko byłoby jeździć z butelką tak, by nikt tego nie zauważył, to nadal miała nadzieję, że zadowoli Will. Bąbelki zawsze można załatwić później. To nie było oczywiście jedyne jej wyposażenie na ten dzień, jej czerwona torebka na ramię zawierała jeszcze perę innych drobiazgów, które mogły się dziś okazać przydatne. W tym walentynkowy akcent - specjalnie przygotowany pod dzisiejszą promocję w Roller Disco - gdzie oferowali zniżkę za walentynkowy akcent w dzisiejszym stroju. Zbliżała się godzina W, dlatego założyła swoje okulary z czerwonymi szkłami w kształcie serduszek - miała też na wszelki wypadek przygotowaną drugą parę - na czubek głowy i denerwując się trochę, zaczęła wyglądać w tłumie przed torem twarzy znajomej ze zdjęć. Lubiła ten dreszczyk emocji przy spotkaniach z tak naprawdę nieznajomymi, z drugiej strony zawsze była ta niepewność, że coś może pójść mocno nie tak.
Dopiero po kilku minutach zobaczyła w końcu Will. Uśmiechnęła się szeroko i pomachała w jej stronę, czując, jak serce na chwilę staje, by zaraz znów ruszyć z impetem.
Jej dzisiejsza randka naprawdę była ładna.
- Cześć! - przywitała się, starając się trochę opanować podekscytowanie. Sięgnęła do kieszeni i nachyliła się konspiracyjnie, wyjmując piersiówkę. - Zgodnie z obietnicą coś przyniosłam, może nie szampan, ale podobno nie wybrzydzasz - szepnęła, podając pojemnik zawierający słodką, wiśniową wódkę. Nie wiedziała, czy trafiła, ale Will skojarzyła jej się właśnie z takim alkoholem. Można było zaryzykować.
- Gotowa na jazdę? - uniosła brwi znacząco, nie chcąc, by siedziały za długo na zewnątrz. W końcu nie było aż tak ciepło.

@Will Garner
Mów mi Agnis. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Agnis#9981. Piszę w 3 osobie liczby pojedyńczej. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam wrażeń, młodszego rodzeństwa, przyjaciół.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nałogi, wulgaryzmy, może nagość i seks.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Odpowiedz