Moderatorzy : Paul Delaney, Mistrz Gry, Sirius Hartwood

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Gra miejska

Gra miejska to forma rozrywki, która najczęściej polega na eksploracji miasta i rozwiązywaniu zadań, które zostały porozrzucane po jego mapie. Jeśli chcesz poznać nowe osoby, zwiedzić miasto, a przy okazji dobrze się bawić - nie zastanawiaj się dłużej, tylko dołącz do naszej gry!

Eastbourne i jego dziewięć, zupełnie odmiennych dzielnic, tworzą idealne tło do naszej gry. W każdym punkcie miasta znajdziesz wraz ze swoją drużyną zadania związane z danym miejscem, których wykonanie pozwoli Ci na zacieśnienie więzów z pozostałymi uczestnikami, a także na odwiedzenie lokacji, których dotąd być może jeszcze nie znał*ś.

Kto może wziąć udział?

Udział może wziąć każdy, kto tylko ma ochotę przeżyć tę forumową przygodę! Wystarczy, że Twoja postać będzie miała zaakceptowaną kartę postaci. Jeśli wracasz do nas po nieobecności, a Twoje konto jest nieaktywne - również możesz się zapisać, a pierwszy fabularny post napisać w ramach eventu.

Do udziału zachęcamy szczególnie nowych Użytkowników lub tych, którym brakuje relacji dla postaci - to świetna okazja, żeby poznać innych, rozruszać swoją postać i zdobyć nowe doświadczenia!

Do udziału będzie Ci potrzebne konto na Discordzie, ponieważ tam, na specjalnie utworzonym, prywatnym kanale, będziesz się komunikować ze swoją drużyną.

Na czym to polega?

Uwaga! Zastrzegamy sobie możliwość wprowadzenia drobnych zmian w zasadach przed rozpoczęciem gry - przykładowo wielkość planszy czy ilość zadań jest ściśle uzależniona od tego, ile osób zgłosi się do gry. Szczegółowe zasady dotyczące tego, w jaki sposób poruszać się po tematach, jak losować zadania itd., pojawią się po zamknięciu zapisów.

  1. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie dwie postaci.
  2. Spośród zgłoszonych uczestników zostaną utworzone dwie drużyny. Członkowie drużyn zostaną wybrani na podstawie losowania, przy czym jeśli Użytkownik zgłosił dwie postaci do gry, to muszą one należeć do dwóch różnych drużyn.
  3. W grze mogą brać udział wyłącznie zgłoszone postacie, co oznacza, że nie można wykonywać zadań z postaciami, które nie uczestniczą w grze lub są z przeciwnej drużyny.
  4. Gracze powinni ze sobą współpracować, dlatego każdej drużynie zostanie udostępniony prywatny kanał na Discordzie, na którym będą mogli dogadywać między sobą szczegóły.
  5. Mapa miasta została podzielona na 6 lub 9 segmentów, które odpowiadają dzielnicom Eastbourne. W każdym segmencie-dzielnicy zostało wybranych kilka lokacji, w których znajdują się zadania do wykonania.
  6. Gra polega na wykonywaniu zadań, które postacie znajdują na mieście, a Użytkownicy - losują z dostępnej puli. Drużyna, która jako pierwsza wykona wszystkie zadania z danego segmentu, zdobywa go.
  7. Kolejne segmenty mapy są odkrywane dopiero po tym, jak poprzedni segment zostanie zdobyty przez którąś z drużyn. Przegrana drużyna nie musi wówczas dokańczać pozostałych zadań, tylko może starać się zdobyć nowy segment, zanim zrobi to przeciwna drużyna.
  8. W każdym segmencie kryje się pula zadań. Wszystkie zadania są fabularne, niektóre krótkie, inne - nieco bardziej skomplikowane i wymagające napisania więcej niż dwóch postów. Gracze mogą się również spodziewać ingerencji Mistrza Gry w niektórych przypadkach.
  9. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza zdobędzie większość mapy.
  10. Szacujemy, że gra potrwa około półtora miesiąca. Wszystko zależy od tego, ile zgłosi się osób i jakiej wielkości będzie plansza. Jeśli obawiasz się, że nie starczy Ci czasu na aktywną grę - nie martw się, nie wszystkie zadania trzeba wykonywać całą drużyną, więc jeśli wpadnie Ci parę dni nieobecności, nikt nie będzie miał Ci tego za złe! Liczymy jednak na to, że zgłoszeni gracze będą brać aktywny udział w grze. Posty nie muszą być długie, bardziej liczy się tu dynamika gry!
  11. Zapisy przyjmujemy do 8 lutego do godziny 20:00, a gra powinna następnie wystartować do końca tygodnia.
O co toczy się gra?

Gra ma przede wszystkim na celu zdobycie nowych relacji i poznanie każdego zakątka miasta, jednak chciałybyśmy też zwrócić uwagę na możliwość zdobycia Odznak za fabuły. W trakcie gry warto sprawdzić, czy któreś z zadań przypadkiem nie uprawnia do odbioru odznaki! Poza tym:

  • Każda zgłoszona postać otrzyma odznakę za udział w evencie;
  • Członkowie zwycięskiej drużyny otrzymają unikalny kolor nicka na miesiąc.

Zgłoś się do gry!
Skopiuj poniższy kod, uzupełnij go według wzoru i wklej w tym temacie.

Kod: Zaznacz cały

ZGŁOSZENIE DO MIEJSKIEJ GRY
[b]Nick postaci:[/b] tutaj oznacz zgłaszaną postać
[b]Discord:[/b] tutaj wklej swoją nazwę na discordzie
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Nathaniel Harrison
Awatar użytkownika
27
lat
185
cm
sprzedawca w muzycznym
Prekariat
ZGŁOSZENIE DO MIEJSKIEJ GRY
Nick postaci: @Nate Harrison
Discord: luczkowa#6559
Mów mi luczkowa. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię I'm here for it.
Szukam trochę kłopotów, trochę romansów - wszystkiego po trochu.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: dużo wulgarnych odzywek, zjebany światopogląd, manipulacje i gierki emocjonalne.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
ZGŁOSZENIE DO MIEJSKIEJ GRY
Nick postaci: @Jessica Wrens
Discord: Joy#9747
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Tyler Hendersen
Awatar użytkownika
24
lat
188
cm
model, trener jeździectwa
Nowi Zasobni Pracownicy
ZGŁOSZENIE DO MIEJSKIEJ GRY
Nick postaci: @Tyler Hendersen
Discord: Joy#9747
Mów mi Zuza. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Mason Robins
Awatar użytkownika
29
lat
180
cm
programista
Techniczna Klasa Średnia
ZGŁOSZENIE DO MIEJSKIEJ GRY
Nick postaci: @Mason Robins
Discord: Mi#9438
Mów mi Mi. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Mi#9438. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię lol nie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przekleństwa, przecinki lub ich brak, cringe, głupoty.

Podstawowe

Josephine Joseph King
Awatar użytkownika
16
lat
161
cm
uczennica
Uznana Klasa Średnia
ZGŁOSZENIE DO MIEJSKIEJ GRY
Nick postaci: @Jojo King
Discord: rolkie#3002
Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię spójrz na jej wiek.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

June Janet King
Awatar użytkownika
18
lat
173
cm
uczennica i córeczka tatusia
Uznana Klasa Średnia
ZGŁOSZENIE DO MIEJSKIEJ GRY
Nick postaci: @June King
Discord: alek#7308
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię jak sama dorosnę to ok :(.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nie wiem, gejostwo.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

James Jr King
Awatar użytkownika
23
lat
173
cm
Uznana Klasa Średnia
ZGŁOSZENIE DO MIEJSKIEJ GRY
Nick postaci: @JJ King
Discord: Mi#9438
Mów mi Mi. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Mi#9438. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię naaaaah.
Szukam ..
Uwaga, moje posty mogą zawierać: źle postawione przecinki, nadmiar nawiasów, przekleństwa.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

William Pilgrim
Awatar użytkownika
22
lat
179
cm
gbur
Prekariat
ZGŁOSZENIE DO MIEJSKIEJ GRY
Nick postaci: @Billy Pilgrim
Discord: puheripuli#7893
Mów mi Janek. Piszę w 3 os., czas przeszły. Wątkom +18 mówię że miło je widzieć, ale najczęściej mi się nie chce.
Szukam ludzi ze skłotu.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Dużo przekleństw, autodestrukcyjnych zachowań oraz pomysłów, których nie pochwaliłaby Twoja mama..

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Jay Blue Stilton
Awatar użytkownika
22
lat
173
cm
studentka
Uznana Klasa Średnia
ZGŁOSZENIE DO MIEJSKIEJ GRY
Nick postaci: @Jay Blue Stilton
Discord: =)#6679
Mów mi tuszka. Piszę w trzecia osoba, czas przeszły. Wątkom +18 mówię ohnocringe.jpg.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: co to interpunkcja, nie znam; poza tym zjadam słowa i połówki zdań.

Podstawowe

Madeleine Choi
Awatar użytkownika
28
lat
167
cm
Tłumaczka chińskiego i koreańskiego
Uznana Klasa Średnia
ZGŁOSZENIE DO MIEJSKIEJ GRY
Nick postaci: @Madeleine Choi
Discord: Leida#0757
Mów mi Leida. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Leida#0757. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię raczej tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy, dziwnie złożone zdania i literówki.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Zamknięty