Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Brighton Pride 2022

Każdego roku w mieście Brighton odbywa się jeden z największych festiwali Pride w Wielkiej Brytanii. Krzykliwe, barwne, ale przede wszystkim piękne i ważne wydarzenie zapisało się trwale w kalendarzu kraju; miasto Brighton dumnie wita gości z całego świata, aby wspólnie świętować, bawić się, edukować oraz zbierać fundusze na szczytne cele charytatywne. Festiwal to nie tylko ferwor kolorów i szampańskich nastrojów, ale przede wszystkim upamiętnienie odważnych osób pionierskich, które ukształtowały ruch Pride na świecie i zawalczyły o równość LGBTQ+, którą teraz możemy się cieszyć!

Kto może wziąć udział?
Event został stworzony dla wszystkich postaci. Festiwal Brighton Pride jest wydarzeniem skierowanym do każdego, bez względu na wiek; razem z najmłodszymi możecie udać się od festiwalowego parku, który jest idealnym miejscem na aktywny relaks, a po położeniu dzieci do łóżek, wyrwać się na tęczowy rave do nocnego klubu.

Jest to event otwarty, co oznacza, że można dołączyć do niego w dowolnym momencie, bez uprzednich zapisów.

Wydarzenie trwa do 31.08. W tym czasie możecie pisać i prowadzić fabuły w specjalnie stworzonych na tę okazję wątkach.
Na czym to polega?
  1. Wydarzenie odbywa się w sąsiednim miasteczku Brighton, uznawanym za brytyjską stolicę LGBTQ+. Specjalnie zostały stworzone dla Was lokalizacje, w których postaci mogą odgrywać swoje eventowe fabuły.
  2. Gracz może wziąć udział nieograniczoną liczbą postaci, jednakże punkty za wykonanie zadania przechodzą na konto postaci, która wykonała zadanie, a nie sumują się między multikontami.
  3. Za grę w eventowych lokacjach, Gracz zbiera punkty, które następnie może wymienić na nagrody. Każda z lokalizacji posiada określoną liczbę punktów za odbytą tam fabułę oraz spis boosterów punktowych, z których można skorzystać. Wyróżniamy trzy progi punkowe:
    I PRÓG - 100 pkt - odznaka
    II PRÓG - 160 punktów - odznaka + bon na odebranie jednej odznaki za napisanie postów (zmniejszenie z 20 postów na 10 postów)
    III PRÓG - 210 punktów - odznaka + bon + tęczowy kolor nicku dla postaci na 2 tygodnie
  4. Boostery to zadania, które postać może wykonać w trakcie fabuły, aby zyskać dodatkowe punkty. Boostery są jednorazowe, co oznacza, że po wybraniu boostera z listy zostaje on wykreślony i nie może być wykorzystany przez kolejną osobę. Każda z postaci może wykorzystać 3 boostery w ciągu trwania całego eventu. Na jedną sesję fabularną przypada jeden booster.
  5. W poście (na początku lub na końcu) należy wyraźnie zaznaczyć, którego boostera się używa, żeby kolejne osoby nie wykorzystały go ponownie. Boostery będą na bieżąco skreślane z listy przez Administrację.
  6. Postaci mogą wykonywać dowolną ilość podstawowych zadań w przeznaczonych do tego lokacjach lub miejscach na forum (np. Messenger). Punkty za zadania wykonane podczas trwania sesji są przyznawane dopiero po jej zakończeniu (minimum 3 posty daną postacią) lub wykonaniu zadania (dotyczy zadań np. z Messengerem).
  7. Z lokacji w jednym momencie może korzystać kilka postaci, odbywając swoje rozgrywki. W miejscach takich jak pub czy rave, postaci odbywają sesję w tym samym czasie.
  8. Nie można znajdować się jedną postacią w kilku eventowych lokacjach w tym samym czasie. Rozpoczynamy sesję, kończymy ją i dopiero wtedy możemy rozpocząć nowe zadanie danym kontem.
Odbierz punkty!
Po wykonaniu zadania lub zrealizowaniu boostera, wstaw poniższy formularz i odbierz punkty:

Kod: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] 
[b]Numer zadania i/lub nazwa boostera:[/b]
[b]Link do zadania:[/b]
Formularz należy wysłać z konta, którym wykonano zadanie.
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

zadania

Poniżej znajduje się lista zadań wraz z lokacjami, w których można je wykonać. Dodatkowo, w każdej lokacji znajduje się seria boosterów, którą znajdziesz po wejściu w temat odpowiadający danemu miejscu!
  • 1.
    Ustaw swojej postaci avatar w motywie pride month! Pamiętaj im więcej blichtru, splendoru i kolorów, tym lepiej. Avatar należy ustawić najpóźniej tydzień przed zakończeniem eventu i trzymać go do zakończenia.
    5
  • 2.
    Czas sprawić, aby Twój Instagram stał się nieco bardziej kolorowy. Wstaw post o Paradzie Równości w Brighton, festiwalu, który się tam odbędzie, albo podziel się ciekawostką o ruchu LGBTQ+ i jej osobach pionierskich. Jesteś właśnie pod jednym z festiwalowych foodtrucków i strzelił*ś sobie selfie w kolejce? A może stoisz pod samą sceną podczas jednego z występów drag queen? Wrzucaj post i niech hula w internecie! Opis pod zdjęciem powinien mieć min. 120 znaków oraz min. pięć hashtagów tematycznych #.
    15
  • 3.
    Wyślij wiadomość do kogoś na Messengerze, że wybierasz się na Paradę Równości i nie wiesz, w co się ubrać, ani jaki transparent przygotować. W tym roku zostajesz w Eastbourne? Nic nie szkodzi. Pochwal się znajomemu, w co był*ś ubrany podczas ostatniej Parady Równości. Należy wymienić min. 3 posty w Messengerze, żeby zadanie zostało zaliczone.
    20
  • 4.
    Nie wstydź się, wiemy, że jesteś boomerem i znasz Buzzfeed. Wykonaj quiz How gay you are? i pochwal się komuś wynikiem w wiadomości na Messengerze. Nie zapomnij o zachęceniu rozmówcy do wykonania quizu!
    5
  • 5.
    Zaproponuj znajomemu w konwersacji na Messengerze wspólny wypad na Paradę Równości lub festiwal w Brighton. Wiadomości powinny liczyć min. 300 znaków (może być rozbite na kilka wiadomości/postów).
    15
  • 6.
    Czy to ten czas? Tak! Czas zmienić motyw konwersacji w Messengerze na tęczowy i napisać do znajomego z informacją, że właśnie zaczyna się Brighton Pride! Rzuć w rozmowie informacją o ruchu LGBTQ+ lub ważnym wydarzeniu/osobie pionierskiej. Pozytywna edukacja to podstawa! Wiadomości powinny liczyć min. 400 znaków (może być rozbite na kilka wiadomości/postów).
    20
  • 7.
    W tym roku nie uda Ci się być na festiwalu? W takim razie zorganizuj małe Brighton Pride u siebie. Stwórz grupowy czat na Messengerze i daj znać znajomym, że organizujesz tęczową domówkę, na którą ich zapraszasz. Tylko przypilnuj, żeby chociaż jedna osoba przygotowała coś do jedzenia, a nie tylko alkohol i alkohol. W konwersacji powinny brać udział min. 4 osoby i powinny się znaleźć min. 4 posty.
    15
  • 8.
    Nie ma piękniejszego widoku od tłumu maszerującego dumnie przez miasto, tańcząc do muzyki puszczanej z kolorowych platform! Daj się ponieść, przyłącz się do Parady Równości .
    40
  • 9.
    Nie ma lepszego miejsca na zachłyśnięcie się kulturą Dragu niż The Queens Arms. Nie zastanawiaj się nawet dwa razy, tylko biegnij wybrać całą swoją gotówkę z bankomatu, żeby móc obsypać performerów deszczem pieniędzy. Slay queen!
    40
  • 10.
    Zasady są proste. Do plecaka pakujesz wachlarz, gumy do żucia, cukierki i butelkę wody. Na dłonie przymusowo zakładasz białe rękawiczki. Buty? Zdecydowanie te najbardziej wygodne, bo dzisiejszej nocy, nie zejdziesz z parkietu - prędzej wyniosą Cię z niego w sześciu, a to wszystko podczas podczas tęczowego rave w Chalk.
    40
  • 11.
    To jedyna okazja, aby poczuć tak wyjątkowy klimat i poznać tylu nowych, wspaniałych ludzi. Festiwal Brighton na dwa dni zmienia park Preston w najbardziej tolerancyjne miejsce w całej Anglii. Pakuj się i przyjeżdżaj! Aha i jeszcze jedno… przygotuj się na ogrom miłości i pozytywnej energii, jaka Cię przytłoczy.
    40
  • 12.
    Kto nie kocha piesków? No właśnie. Im więcej czworonogów tym lepiej! Wybierz się na pokaz i obowiązkowo zrób każdemu psiakowi tysiąc zdjęć.
    40
  • 13.
    Jeżeli śpiewasz jedynie pod prysznicem; nic nie szkodzi. Kilka shotów przy barze powinno Cię rozluźnić. Dodatkowo chodzą słuchy, że dzisiaj z okazji Brighton Pride, piwo w The Actors jest za pół ceny.
    40
  • 14.
    Festiwal Brighton to nie tylko dobra zabawa, ale również możliwość zdobycia nowej wiedzy, poszerzenie horyzontów i wymienienia się życiowymi doświadczeniami z innymi festiwalowiczami. Ale uwaga, możesz wsiąknąć w Queer Town nawet na kilka godzin.
    40
  • 15.
    Przepaska festiwalu na ręce jest? Jest. Nogi przygotowane do skakania? Są. Gardło nawilżone, żeby śpiewać przez całą noc? Też! Więc nie ma na co czekać, tylko nadszedł czas, żeby pojawić się pod główną sceną i cieszyć się koncertami gwiazd światowego formatu.
    40
  • 16.
    Kto nie lubi podrzeć ryja na polu namiotowym w środku nocy? Takich osób jest mało. Dodatkowo nie opłaca się nocować w hotelu, jeżeli możesz cały czas znajdować się w samym sercu imprezy. Dla tych, którzy mają problem z zasypianiem w hałaśliwych miejscach — dobrze jest zabrać ze sobą zatyczki do uszu. Pakuj śpiwór, namiot i rozkładaj się wśród innych uczestników festiwalu.
    40
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

June Janet King
Awatar użytkownika
18
lat
173
cm
uczennica i córeczka tatusia
Uznana Klasa Średnia
Imię i nazwisko postaci: June King
Numer zadania i/lub nazwa boostera: 1
Link do zadania: no w profilu ładnie widać :lofki:
Twój stan punktowy: 5 pkt - Mia
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię jak sama dorosnę to ok :(.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nie wiem, gejostwo.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Anthony Wayford
Awatar użytkownika
31
lat
185
cm
zawodowy bokser wagi ciężkiej
Nowi Zasobni Pracownicy
Imię i nazwisko postaci: @Anthony Wayford
Numer zadania i/lub nazwa boostera: 1
Link do zadania: w profilu, a co mi tam :lol2:
Twój stan punktowy: 5 pkt - Mia
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Joy#9747. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, seks, rasizm, homofobia, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Odznaki od publiczności

Sergei "Sierioża" Chernienko
Awatar użytkownika
33
lat
193
cm
Zawodnik allrounder,
Techniczna Klasa Średnia
Imię i nazwisko postaci: Sergei Chernienko
Numer zadania i/lub nazwa boostera: 1
Link do zadania: Profil!

Numer zadania i/lub nazwa boostera: 3 i 5
Link do zadania: Serg x Ran
Twój stan punktowy: 40 pkt - Mia
Mów mi Zmieja, Nyśka, Serg. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Chszatra#5727. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię no oczywiście, że tak, ale wybredna będę.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: problemy z kontrolą agresji, wątki 18+, zaborczość, terapię, dramy.

Podstawowe

Osobowość

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Ezra Ira Capehart
Awatar użytkownika
33
lat
192
cm
muzyk, właściciel Primal Play
Nowi Zasobni Pracownicy
Imię i nazwisko postaci: @Ezra Capehart
Numer zadania i/lub nazwa boostera: 2
Link do zadania: viewtopic.php?p=9237#p9237
Twój stan punktowy: 15 pkt - Mia
Mów mi god almighty. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez#4898. Piszę w 3 os. czas przeszły. Wątkom +18 mówię yes, ma'am.
Szukam następnej ofiary.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: napaść fizyczna, nagość, problemy medyczne, krew, nadmierna lub nieuzasadniona przemoc, znęcanie się (fizyczne, psychiczne, emocjonalne, słowne), śmierć lub umieranie, porwanie, morderstwo, Doxxing, przekleństwa, alkohol..

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
Imię i nazwisko postaci: Mia Alight
Nazwa boostera: Bufet
Link do zadania: viewtopic.php?p=9390#p9390
Twój stan punktowy: 15 pkt - Mia
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Naomi Eaton
Awatar użytkownika
29
lat
174
cm
instruktor jazdy konnej
Nowi Zasobni Pracownicy
Imię i nazwisko postaci: @Naomi Eaton
Numer zadania i/lub nazwa boostera: picasso
Link do zadania: viewtopic.php?p=9474#p9474
Twój stan punktowy: 15 pkt - Mia
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Joy#9747. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nic strasznego w nich nie ma.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Lovelace "Love" Miracle
Awatar użytkownika
27
lat
184
cm
Pielęgniarz
Techniczna Klasa Średnia
Imię i nazwisko postaci: @Lovelace Miracle
Numer zadania i/lub nazwa boostera: miś
Link do zadania: viewtopic.php?p=9476#p9476
Twój stan punktowy: 20 pkt - Mia
Mów mi ;_;. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez#4898. Piszę w 3. osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię oh yes.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nagość, zażywanie narkotyków oraz alkoholu, myśli samobójcze, szczegółowe opisy sytuacji medycznych..

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Awatar użytkownika
25
lat
166
cm
baristka w Starbucksie
Pracownicy Usług
Imię i nazwisko postaci: Holly Duke
Numer zadania i/lub nazwa boostera: Cukierki
Link do zadania: viewtopic.php?p=9455#p9455
Twój stan punktowy: 30 pkt - Mia
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak proszę.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: seks, myśli samobójcze, samookaleczenie, wulgaryzmy, zaburzenia odżywiania.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita
Event zostaje przedłużony o 3 tygodnie, do 28 sierpnia! :pridedoggo:
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Aiden Craven
Awatar użytkownika
25
lat
177
cm
sprzedawca w Locoskates
Pracownicy Usług
Imię i nazwisko postaci: Aiden Craven
Numer zadania i/lub nazwa boostera: foodtruck
Link do zadania: viewtopic.php?p=9584#p9584
Twój stan punktowy: 15 pkt - Mia
Mów mi Zuza. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Tyler Hendersen
Awatar użytkownika
24
lat
188
cm
model, trener jeździectwa
Nowi Zasobni Pracownicy
Imię i nazwisko postaci: Tyler Hendersen
Numer zadania i/lub nazwa boostera: zadanie 4 i 5
Link do zadania: viewtopic.php?p=9589#p9589 oba tutaj :uwu:
Twój stan punktowy: 20 pkt - Mia
Mów mi Zuza. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Imię i nazwisko postaci: Harper Pearson
Numer zadania i/lub nazwa boostera: 5
Link do zadania: viewtopic.php?p=9538#p9538 to było takie obustronne zaproszenie xD
Twój stan punktowy: 15 pkt - Mia
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Rex Marigold
Awatar użytkownika
24
lat
170
cm
Petsitter
Techniczna Klasa Średnia
Imię i nazwisko postaci: Rex Marigold
Nazwa boostera: Damn it!
Link do zadania: viewtopic.php?p=9616#p9616
Twój stan punktowy: 20 pkt - Mia
Mów mi Mi. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Mi#9438. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię Nah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać:
wulgaryzmy, źle postawione przecinki oraz nadmiar nawiasów
.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Naomi Eaton
Awatar użytkownika
29
lat
174
cm
instruktor jazdy konnej
Nowi Zasobni Pracownicy
Imię i nazwisko postaci: @Naomi Eaton
Numer zadania i/lub nazwa boostera: 14
Link do zadania: viewtopic.php?p=9583#p9583 (było 5 postów)
Twój stan punktowy: 55 pkt - Mia
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Joy#9747. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nic strasznego w nich nie ma.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
Imię i nazwisko postaci: Mia Alight
Numer zadania i/lub nazwa boostera: 2
Link do zadania: viewtopic.php?p=9703#p9703

Numer zadania i/lub nazwa boostera: 12
Link do zadania: viewtopic.php?p=9702#p9702
Twój stan punktowy: 70 pkt - Mia
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

June Janet King
Awatar użytkownika
18
lat
173
cm
uczennica i córeczka tatusia
Uznana Klasa Średnia
Imię i nazwisko postaci: June King
Numer zadania i/lub nazwa boostera: 2
Link do zadania: viewtopic.php?p=9277#p9277

Numer zadania i/lub nazwa boostera: 4, 5
Link do zadania: viewtopic.php?p=9445#p9445
Twój stan punktowy: 40 pkt - Mia
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię jak sama dorosnę to ok :(.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nie wiem, gejostwo.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

William Pilgrim
Awatar użytkownika
22
lat
179
cm
gbur
Prekariat
OK, BILLY IS IN THE GAME!

Imię i nazwisko postaci: Billy Pilgrim
Numer zadania i/lub nazwa boostera: 1
Link do zadania: kicz na avatarze nanana

Imię i nazwisko postaci: Billy Pilgrim
Numer zadania i/lub nazwa boostera: 2
Link do zadania: insta zawsze miłe

I nie wiem czy tak mogę ale TRUDNO

Imię i nazwisko postaci: Billy Pilgrim
Numer zadania i/lub nazwa boostera: 4, 6
Link do zadania: czy fenton urwie mu głowę? prawdopodobnie

Imię i nazwisko postaci: Billy Pilgrim
Numer zadania i/lub nazwa boostera: 5
Link do zadania: bo im więcej znajomych tym lepiej, wiadomo
Twój stan punktowy: 60 pkt - Mia
Mów mi Janek. Piszę w 3 os., czas przeszły. Wątkom +18 mówię że miło je widzieć, ale najczęściej mi się nie chce.
Szukam ludzi ze skłotu.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Dużo przekleństw, autodestrukcyjnych zachowań oraz pomysłów, których nie pochwaliłaby Twoja mama..

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Rex Marigold
Awatar użytkownika
24
lat
170
cm
Petsitter
Techniczna Klasa Średnia
Imię i nazwisko postaci: Rex Marigold
Numer zadania i/lub nazwa boostera: 12
Link do zadania: viewtopic.php?t=1605
Twój stan punktowy: 60 pkt - Mia
Mów mi Mi. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Mi#9438. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię Nah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać:
wulgaryzmy, źle postawione przecinki oraz nadmiar nawiasów
.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Zamknięty