Rubin Royal

ft. Miami Turfhorst, Kyton

Rubin Royal
Awatar użytkownika
6
lat
171
cm
Ujeżdżenie
Duży Sport
Rubin Royal
ft. Miami Turfhorst, Kyton
03.04.2017
Holandia
KWPN
wałach
kasztanowata
ujeżdżenie
Duży Sport
Luke Sugarman
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: -
Po uzgodnieniu zgadzam się na: -
Narodziny i pochodzenie
Patrząc w rodowód Rubina, nie spodziewano się wiele po jego narodzinach. W domyśle miał trafić w ujeżdżenie, ale jego rodzice nie odnosili w nim tak dużych sukcesów, by żywić względem kasztana jakieś wielkie nadzieje. Zaskoczył on pozytywnie swojego hodowcę już za czasów źrebięcych. Wyróżniał się niebywałym ruchem, który potrafił przyciągnąć niejedno wprawione oko. Wychowywał się na łąkach, w towarzystwie innych źrebaków, co dobrze wpłynęło na jego zachowania. Nigdy nie robił żadnych problemów w obyciu, będąc wzorowym młodzikiem. To wszystko sprawiło, że szybko stał się oczkiem w głowie w swojej obecnej stajni.
Zajazdka i pierwsze starty 2021
Wycięty został jeszcze przed zajeżdżeniem, jako że nie planowano użytkować go jako ogiera hodowlanego. Opanowany charakter sprzyjał krótkiej i przyjemnej zajazdce w wieku 3,5 lat, po której rozpoczął pracę typowo ujeżdżeniową. Jak się okazało, także pod siodłem wykazywał się dużą ekspresją oraz wrodzoną lekkością chodów. Po wprawieniu w sportowe treningi zaczął pojawiać się na czworobokach, początkowo prezentując się bez szału i słabo wypadając przy innych koniach o dużo lepszych predyspozycjach. Nie minęło dużo czasu, aż zaczął się coraz lepiej odnajdywać w tych warunkach i atmosferze, choć początkowo wydawać by się mogło, że jego temperament nie będzie temu sprzyjał. Parę tygodni później wygrał swoje pierwsze zawody, po czym wszystko szło już jak po maśle.
Sprzedaż 2022
Podczas jednych zawodów zainteresował właściciela Orcharda, który zdecydował się na zakupienie wałacha. Tym sposobem Rubin trafił do Eastbourne, co było dla niego bardzo stresującym wydarzeniem. Po klimatyzacji ma rozpocząć dalsze starty z jednym z tutejszych zawodników, z którym mają całkiem niezłe perspektywy na przyszłość.
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Raskolnikov
m. Ruby Roe


Płeć:
wałach
Maść:
kasztanowata
Rasa:
holenderski koń gorącokrwisty
Wzrost:
171 cm
Data urodzenia:
03.04.2017
Pochodzenie:
Holandia
Hodowca:
Bart Jurriens
Właściciel:
Luke Sugarman


Głowa:
łysina prawoskośna

Nogi:
Lewa przednia:
brak
Lewa tylna:
do 1/2 stawu pęcinowego
Prawa przednia:
3/4 nadpęcia
Prawa tylna:
powyżej stawu pęcinowego
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
Eloise Morris
podpis wystawiającego
Luke Sugarman
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty