Shosholoza

ft. Florine, Patricia

Awatar użytkownika
6
lat
182
cm
Ujeżdżenie
Duży Sport
Shosholoza
ft. Florine, Patricia
10.04.2016
Holandia
holenderski koń gorącokrwisty
klacz
kasztanowata
ujeżdżenie
Duży Sport
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: wszystko z poziomu drugiego i niższych będzie w porządku
Po uzgodnieniu zgadzam się na: wszystko
Narodziny
Pojawienie się Sho na świecie było jednocześnie radosnym i tragicznym wydarzeniem dla hodowcy. Wyglądała jak spełnienie marzeń - wysoko, symetrycznie malowana na cztery nogi, z szeroką łysiną, długonoga. Niestety klacz, która nosiła ciążę (Sho narodziła się w wyniku embriotransferu) zmarła parę dni po porodzie, który był wyjątkowo skomplikowany i ciężki. Także życie Shosholozy stało pod znakiem zapytania, ponieważ nie tylko została pozbawiona matki, ale również miała parę problemów rozwojowo-behawioralnych. Ostatecznie wyszła na prostą i została wychowana na butelce. Mocno odbiło się to na jej zachowaniu - stała się uzależniona od człowieka i traktowała go trochę jak drugiego konia, bo nikt jej nie nauczył, że to tak nie działa.
Dorastanie
Dopiero mając rok trafiła do stada rówieśników, w którym początkowo ciężko było jej się odnaleźć. Z czasem jednak nauczyła się funkcjonowania w końskim stadzie, w którym dorastała do czwartego roku życia. Planowo miała zostać ujeżdżona wcześniej, ale w wieku trzech lat wciąż wyglądała co najmniej pokracznie, ponieważ była w fazie intensywnego wzrostu, za którym jednak nie nadążało całe ciało. Pod siodło trafiła więc będąc czterolatką, nie napotykając większych przeszkód w trakcie całego procesu zajeżdżania.
Dorosłość i teraźniejszość
Klacz szybko rozpoczęła pierwsze srarty, początkowo na poziomie regionalnym, który pozwolił jej oswoić się z atmosferą zawodów. Już na pierwszym konkursie mogła się pochwalić stosunkowo wysokim wynikiem - zdecydowanie wpadła sędziom w oko, za co odpowiadały jej wrodzone predyspozycje. Shosholoza nie jest bowiem wynikiem przypadkowego skojarzenia koni, tylko córką ujeżdżeniowego ogiera D'Avie i klaczy, która także mogła pochwalić się ciekawym, ujeżdżeniowym rodowodem. Po obu rodzicach odziedziczyła dobrych ruch i jezdność, które przekładały się na wyniki. Po dwóch latach od zajeżdżenia, w trakcie których regularnie trenowała i startowała, została wystawiona na sprzedaż. Nie musiała długo czekać - zainteresowała się nią stajnia Orchard, która postanowiła sprowadzić kasztankę do Eastbourne z nadzieją na to, że któryś z zawodników poprowadzi ją dalej i wykorzysta potencjał klaczy, który przejawia się przede wszystkim podczas zawodów. W domu bywa wręcz leniwa i cicha, natomiast na zawodach nierzadko aż iskrzy.
Mów mi Sho. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. D'Avie
m. Shokolatique


Płeć:
klacz
Maść:
kasztanowata
Rasa:
holenderski koń gorącokrwisty
Wzrost:
182 cm
Data urodzenia:
10.04.2016
Pochodzenie:
Holandia
Hodowca:
Jos Rotteveel
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
łysina

Nogi:
Lewa przednia:
do 1/2 stawu nadgarstkowego
Lewa tylna:
do 1/2 stawu nadgarstkowego
Prawa przednia:
do 1/2 stawu nadgarstkowego
Prawa tylna:
do 1/2 stawu nadgarstkowego
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty