Diane Walkers
Awatar użytkownika
30
lat
166
cm
Uznana Klasa Średnia
@Callum Walkers

#2

Każda para od czasu do czasu organizowała sobie randki w zaciszu własnych czterech kątów i państwo Walkers również pielęgnowali tę tradycję. Wiele małżeństw zaniedbywało takie proste i zwyczajne gesty świadczące o uczuciach wobec tej drugiej osoby, a także już nie dbali o tę miłość i dany związek. Diane i Callum byli tego przeciwieństwem. Zatem Diane zawiozła syna do dziadków, gdzie miał dzisiaj nocować również, ponieważ rodzice obchodzili tego dnia kolejną już rocznicę ich związku. Z tej oto okazji Diane po powrocie do domu przygotowała specjalnie kolację na tę okazję, znajdując jakiś wymyślny przepis na kolację na internecie. Trochę się stresowała tym, czy danie się uda, ale ostatecznie wyciągając pieczeń z piekarnika i przyglądając się zarumienionemu mięsku wiedziała doskonale, że danie się udało. Ubrana zatem w czarno-białą sukienkę z porządnie przygotowanym stołem w jadalni oraz podanymi już daniami, blondynka tylko poprawiała drobiazgi, znaczy się świece, talerze i sztućce w oczekiwaniu na powrót męża. Zatem gdy usłyszała tylko dźwięk przekręcanego klucza w drzwiach to wyszła do przedpokoju, zaglądając w stronę drzwi, a gdy mąż je za sobą zamknął, podeszła do niego bliżej, ujęła jego twarz w dłonie i złożyła czuły pocałunek na jego ustach.
- Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy skarbie. - odparła już po pocałunku, patrząc mu w oczy, a Callum mógł w oczach blondynki zobaczyć ten piękny błysk, z którym to patrzyła na niego zawsze, który to oznaczał jej dozgonną miłość wobec niego. Po dłuższej chwili w jego ramionach, blondynka oderwała się od swojego mężczyzny.
- Przygotowałam z tej okazji kolację, chcesz najpierw wziąć prysznic, czy jedynie umyjesz ręce i zasiadamy do stołu? - zapytała co woli jej mąż, bo skoro poczekała na niego aż wróci z pracy to była w stanie poczekać na niego i jeszcze tę dodatkową chwilę zanim zaczną wspólnie jeść. Ona osobiście, gdyby to mąż przygotował jej taką niespodziankę, wolałaby się odświeżyć i ubrać coś odświętnego na tę okazję. I miała ogromną nadzieję, że Callum nie zapomniał, bo przecież tak ważnej daty w życiu obojga się nie zapomina.
Mów mi nick. Piszę w brak danych. Wątkom +18 mówię brak danych.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Odpowiedz