Heartcore

ft. Quabri de L'Isle, Quidich De La Chavee

Awatar użytkownika
4
lat
171
cm
Skoki
Duży Sport
Heartcore
ft. Quabri de L'Isle, Quidich De La Chavee
26.09.2017
Niemcy
koń holsztyński
ogier
kasztanowata
skoki
Duży Sport
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 3

W rozgrywkach nie zgadzam się na: trwałe wykluczenie z treningów i zawodów
Po uzgodnieniu zgadzam się na: wszystko
Pochodzenie
Heartcore przyszedł na świat w jednej z niemieckich hodowli sportowych koni holsztyńskich jako skojarzenie świetnego ogiera WKKW oraz skokowej klaczy po Halifax van het Kluizebos, w związku z czym pokładano w nim dość duże nadzieje na to, że pójdzie w ślady swoich przodków. Docelowo również miał trafić do WKKW po ojcu, ale plany względem kasztana szybko uległy zmianie w związku z odziedziczonym potencjałem skokowym.
Sprzedaż 2020 rok
Jeszcze jako źrebak został zauważony na aukcji, gdzie kupiono go za stosunkowo dużą sumę. Zajazdkę zaplanowano krótko po osiągnięciu 3 roku życia, kiedy jego właściciel był pewien co do tego, że jest to odpowiednia chwila na to. Już wtedy Heartcore potrafił się wykazać talentem, w korytarzach skokowych prezentując całkiem sporą jak na swój poziom potęgę skoku. Tym sposobem zwrócił na siebie uwagę niejednego zainteresowanego, kiedy tylko zaczął się pojawiać w zawodach. Jak się można spodziewać, po tym pojawiła się kolejna oferta kupna, a Heart trafił z Niemiec do Anglii.
Dom 2022 rok
Zanim jeszcze dotarł od Orchardu, przez kilka miesięcy trenował z zawodnikiem skoków, który porządnie go "naskakał", odkrywając także wielkie serce (o, ironio!) konia do swojej dyscypliny. Wtedy właśnie zapadła ostateczna decyzja o tym, że wbrew początkowym zamiarom, szkoda byłoby go zmarnować w WKKW. Gorąca głowa nie pomagała mu w ujeżdżeniu, więc pozostawiono go przy skokach przez przeszkody. W 2022 roku został zakupiony przez stajnię Orchard na życzenie tutejszej zawodniczki, z którą kasztan ma zaczynać swoją przyszłą karierę.
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: -.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Hamilton
m. Harmony


Płeć:
ogier
Maść:
kasztanowata
Rasa:
koń holsztyński
Wzrost:
170 cm
Data urodzenia:
26.09.2017
Pochodzenie:
Niemcy
Hodowca:
Jakob Steinmann
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
łysina, dolna warga

Nogi:
Lewa przednia:
nadpęcie
Lewa tylna:
nadpęcie
Prawa przednia:
1/2 nadpęcia, z przodu niżej
Prawa tylna:
nadpęcie
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
siwe serce na zadzie, po prawej
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty