Luke Sugarman
Awatar użytkownika
29
lat
184
cm
jeździec, zawodnik i trener
Techniczna Klasa Średnia
Pomysłodawcy @Harvey Spencer & me
Czego dotyczy propozycja? - wizualnego podziału posiadanych odznak
Krótki opis - Byłoby super, jakby dało się ogarnąć w widoku profilu i pod postem jakieś takie wyraźne wydzielenie odznak, które należą do tej samej grupy - aby te "dla użytkownika" i "za fabuły" nie mieszały się z tymi, które opisują postać jako taką
Dokładny opis pomysłu - Odznaki mają różne kategorie - są te mówiące coś o charakterze postaci, o odbytych przez nią fabułach i w ogóle o samym Graczu. W Karcie Postaci jest fokus na historię postaci, może niektórzy mają ją bogatszą i da się z niej też trochę wywnioskować o usposobieniu, zainteresowaniach i w ogóle, ale jednak nie zawsze jest to takie "wprost". W informatorze można sobie uzupełnić co nieco szczegółów dotyczących osobowości, ale informatory nie są obowiązkowe, a nawet jak ktoś sobie założy, to jeszcze wypełnienie go w pełni to osobna kwestia. Z tego powodu, szukając współgracza do jakiegoś konkretnego wątku czasem trzeba się natrudzić żeby ocenić, czy dana postać pasuje w ogóle do zaproponowania jej Użytkownikowi pomysłu na wspólną grę. Z kolei odznaki, te o charakterze i upodobaniach postaci, mogą dość szybko zasygnalizować, w jakim "typie" jest konkretna postać... tylko że te odznaki są tak wszystkie razem, przez co traci to na czytelności. A jednak to, że postać brała udział w jakimś evencie, albo że na jakejś fabule mewy okradły ją z jedzenia, to jakoś wiele nie mówi, jaka ta postać jest. Stwierdziłyśmy, że byłoby super, jakby dało się je jakoś rozdzielić - czy jakąś zgrabną kreseczką, czy może po prostu większą przerwą między grupami poszczególnych typów odznak.
Inne - może nie asap, bo to pewnie nie jest jakieś bardzo proste, ale jakby udało się to ogarnąć, to naprawdę byłoby elegancko *.*
so i run __ and hide and tear myself up
start again with a brand new name __ and eyes that see into
i__n__f__i__n__i__t__ y

Obrazek
nagroda za I msc. w rankingu: podwójne punkty doświadczenia za kolejny już tylko 1 trening
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię why not.
Szukam koni na treningi i paru innych głupot.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: żałosne żarty, dużo tekstu mało treści.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
@Luke Sugarman @Harvey Spencer
Podział został dodany, odznaki zostały także nieco przeorganizowane w kategoriach. Mamy nadzieję, że o to chodziło. <3
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Zamknięty