She's Marvelous

ft. Le Blue Diamond v't Ruytershof, Sairus

Awatar użytkownika
6
lat
169
cm
Skoki
Duży Sport
She's Marvelous
ft. Le Blue Diamond v't Ruytershof, Sairus
01.04.2016
Anglia, Orchard Stable

koń hanowerski
klacz
ciemnogniada
skoki
Duży Sport
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: -
Po uzgodnieniu zgadzam się na: wszystko do poziomu 2
Początki
Klacz urodziła się w Orchardzie, którego nie opuściła od dnia narodzin. Jest córką skokowej klaczy Fleau de Baian i chodzącego WKKW ogiera Stradivariusa, syna słynnego Royal Cherry, który zapisał się w rodowodach wielu koni. Marvelous wyraźnie wdała się w męską linię, nie tylko wyglądem do złudzenia przypominając swojego ojca. Także po nim i po dziadku odziedziczyła talent skokowy oraz zaciętość, którymi nadrabia braki w charakterze.
Pierwsze sukcesy
Już w wieku źrebięcym Marvelous zaczęła odnosić pierwsze, znaczące sukcesy. Największym z nich było wygranie championatu dla źrebiąt, w którym pobiła konkurencję na łeb swoją harmonijną, poprawną budową i lekkością ruchu. Taki początek upewnił hodowcę, że warto zatrzymać klacz w Orchardzie, bo nawet jeśli miała się nie sprawdzić w dużym sporcie, to mogła zostać dobrą matką.
Dalszy rozwój
Klacz, po osiągnięciu dojrzałości, została zajeżdżona i poszła w trening skokowy. W skokach w korytarzu radziła sobie bardzo dobrze, pokazując dobrą technikę skoku i znaczący zapas, ale w skokach pod siodłem wyszły na jaw potencjalne problemy. Otóż po matce jest koniem patrzącym, któremu zdecydowanie nie można zaufać i zostawić samego w najeździe do przeszkody. Mimo to, ze względu na rodowód i sukcesy odniesione w źrebięcym wieku, a także na technikę skoku, zdecydowano się dalej inwestować w rozwój klaczy. Tym bardziej, że każdy doświadczony i profesjonalny zawodnik bez problemu poradziłby sobie z tym zachowaniem, w przeciwieństwie do amatora, któremu skradanie się do przeszkód mogłoby przysporzyć problemów. Marvelous uniknęła więc losu konia, który na pewno przechodziłby z rąk do rąk, aż całkowicie zaciąłby się na przeszkodach i pozostała w wymagającym świecie sportu, który stoi przed nią otworem.
Mów mi Marv. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego.
Szukam jeźdźca i/lub właściciela.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita


Płeć:
klacz
Maść:
ciemnogniada
Rasa:
koń hanowerski
Wzrost:
169 cm
Data urodzenia:
01.04.2016
Pochodzenie:
Anglia
Hodowca:
Amelie Halley
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
łysina na lewe nozdrze i górną wargę

Nogi:
Lewa przednia:
brak
Lewa tylna:
ze stawem pęcinowym, nieregularnie
Prawa przednia:
brak
Prawa tylna:
brak
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
prawe oko ludzkie
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
zajęte miejsce
dyscyplina i klasa
ranga
jeździec
I msc
międzynarodowe
Olivia Potter
I msc
krajowe
Olivia Potter
I msc
krajowe
Sergei Chernienko
I msc
-
-
II msc
międzynarodowe
Olivia Potter
II msc
międzynarodowe
Sergei Chernienko
IV msc
krajowe
Yukio Fleming
V msc
międzynarodowe
Sergei Chernienko
V msc
krajowe
Sergei Chernienko
VI msc
towarzyskie
Amelie Halley
VII msc
międzynarodowe
Sergei Chernienko
XII msc
krajowe
Sergei Chernienko
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty