Lopin To The Party

ft. Spooks Gotta Whiz, Colonel BN Nighstar

Lopin To The Party
Awatar użytkownika
3
lat
148
cm
Western
Duży Sport
Lopin To The Party
ft. Spooks Gotta Whiz, Colonel BN Nighstar
14.02.2019
Stany Zjednoczone
american quarter horse
klacz
gniada
western riding
Duży Sport
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: -
Po uzgodnieniu zgadzam się na: wszystko do poziomu 2
Początki
Lopin urodziła się w Stanach, miejscu, gdzie hodowla koni westernowych ma się nad wyraz dobrze. Jej przodkowie to linia popularnych koni reiningowych, a także tych startujących w konkurencjach szybkościowych. Klacz została ujeżdżona w bardzo młodym wieku, tak, by w wieku dwóch lat móc już startować w zawodach dla najmłodszych koni. Pierw została jednak wystawiona na sprzedaż i w niedługim czasie znalazła kupca na przysłowiowym drugim końcu świata, bo aż w Anglii.
Przyjazd do Anglii
Gniada została zakupiona miłośnika westernu, który w swoim rodzimym kraju nie mógł znaleźć konia, który spełniałby jego wymagania. Lopin była natomiast idealna - pochodziła z dobrych linii, była doskonale ujeżdżona, a poza tym miała miły, bardzo opanowany charakter i dużą chęć do współpracy. Taki koń był wart wszystkiego, więc jej nowy właściciel nie wahał się ani chwili i ściągnął kobyłkę do Orchard Stable.
To właśnie z Raynardem Vance odbyła pierwsze starty w zawodach, choć mężczyzna był raczej miłośnikiem długich wycieczek po lesie, aniżeli blasku fleszy i ciężkich treningów.
Teraźniejszość
Wspólna przygoda nie trwała jednak długo. Już po roku mężczyznę dotknęły różne problemy, które zaważyły o sprzedaży konia. Klacz obecnie jest jeszcze jego własnością, ale ogłoszenia zostały wystawione na cały świat, więc o ile w Orchardzie nie znajdzie się osoba, której serce skradnie ten mały, malowany konik, to klacz prawdopodobnie czeka kolejna długa podróż.
Mów mi Lopin. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Lopin Lazy
m. U Mekka Me Hot


Płeć:
klacz
Maść:
gniada
Rasa:
american quarter horse
Wzrost:
148 cm
Data urodzenia:
14.02.2019
Pochodzenie:
Stany Zjednoczone
Hodowca:
Shawn Kimball
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
latarnia

Nogi:
Lewa przednia:
1/2 nadgarstka
Lewa tylna:
1/2 nadgarstka
Prawa przednia:
3/4 nadpęcia
Prawa tylna:
nadpęcie
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty