Zmieja Gorynyczna

ft. Levisto Alpha Z, Levisto Z

Zmieja Gorynycza
Awatar użytkownika
6
lat
165
cm
WKKW
Duży Sport
Zmieja Gorynycza
ft. Levisto Alpha Z, Levisto Z
10.08.2016
Anglia
Belgijski koń gorącokrwisty
Klacz
Siwa jabłkowita
WKKW
Duży Sport
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: wykluczenie z treningów/zawodów
Po uzgodnieniu zgadzam się na: kontuzje, "chodźmy rozwalić razem stajnię"
I'm a motherf*ckin star
Rasowy koń z probówki z papierami, które powinny skakać za nią. Uradzona w sportowej stajni nastawionej na sukces, prowadzonej przez człowieka z elity, który miał swoje... nietypowe pomysły (jak na przykład nazywanie źrebiąt imionami baśniowych stworzeń), ale nie szczędził funduszy na konie, zawodników i samą stajnię. Zmieja pojawiła się dzięki matce-surogatce ( a raczej dzięki embriotransferowi), w swoim rodowodzie posiadając poprzez biologicznych rodziców takie sławy jak Carthago Z, czy Diamant de Semilly. Pierwotnie przeznaczona do skoków dość szybko wykazała talent do WKKW ku uciesze właściciela. Dzięki harmonijnej budowie i dynamicznemu, efektywnemu ruchowi była koniem niemalże perfekcyjnym, niemniej już od czasów źrebięcych przejawiała gorący temperament. Elektryczna, dość nieprzewidywalna, z wyraźną skłonnością do popisów i rządzenia człowiekiem. Łatwo ulegała nudzie, w stadzie mocno dominowała, chociaż często ocierało się to o tępienie innych klaczy, stąd też na pastwisku była parowana głównie z wałachami.
Zajeżdżona w wieku trzech lat, pierwsze starty rozpoczęła jako czterolatka.
Girl, you're such a backstabber
Wyraźnie lubiła lśnić podczas zawodów, jednak pojmowała to dwojako - albo stawała na podium albo efektownie gubiła jeźdźca. Była trudna, głównie przez zmienność nastrojów - raz do rany przyłóż, a raz próbowała wykopać z boksu. Przeszła szereg przeglądów weterynaryjnych, ale nie wykryto żadnych problemów hormonalnych, ani dolegliwości bólowych. Najwyraźniej taki miał po prostu być jej urok. Dawała popalić, jednak wypełniona była potencjałem, który niejednokrotnie pokazywała na zawodach. Ostatecznie z powodu braku odpowiedniego zawodnika właściciel zdecydował się ją popchnąć dalej na aukcji, prezentując ją jako przyszłościowego konia WKKW ze sportowym temperamentem, co w gruncie rzeczy nie mijało się aż tak bardzo z prawdą. Zakupiona została przez Orchard Stable, by zasilić stawkę sportowych koni.
Mów mi nick. Piszę w brak danych. Wątkom +18 mówię brak danych.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Cicero Z
m. Elite van de Padenborre


Płeć:
klacz
Maść:
siwa jabłkowita
Rasa:
belgijski koń gorącokrwisty
Wzrost:
165 cm
Data urodzenia:
10.08.2016
Pochodzenie:
Anglia
Hodowca:
William Roy
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
brak

Nogi:
Lewa przednia:
kopyto białe, ½ staw pęcinowy
Lewa tylna:
kopyto pręgowane, nadpęcie
Prawa przednia:
kopyto pręgowane, pęcina
Prawa tylna:
koronka
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
zajęte miejsce
dyscyplina i klasa
ranga
jeździec
III msc
krajowe
Randolph Varmus
IV msc
krajowe
Randolph Varmus
V msc
krajowe
Randolph Varmus
VIII msc
krajowe
Randolph Varmus
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty