Auroras Encore

ft. Palousa San Sebastian

Auroras Encore
Awatar użytkownika
10
lat
170
cm
WKKW
Duży Sport
Auroras Encore
ft. Palousa San Sebastian
28.08.2012
Anglia
Brytyjski koń gorącokrwisty
Ogier
Tarantowata
WKKW
Duży Sport
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 3

W rozgrywkach nie zgadzam się na: śmierć
Po uzgodnieniu zgadzam się na: wszystko
101 dalmatyńczyków
Encore był projektem od samego początku — miał być najlepiej zapowiadającym się koniem sportowym, który przyniesie swojemu właścicielowi miliony złotych monet. Ogier miał być zaspokojeniem wszystkich wymagań klasy wyższej, pozostając przy tym niecodziennym odkryciem ze względu na urodę i usposobienie. Przewidywalny i posłuszny, ale nie nudny i miałki. Wyróżniający się umaszczeniem, ale nie zbyt ekstrawagancki i krzykliwy. Wszystkie oczy skierowały się na niego od dnia jego narodzin. Był w centrum i w tym centrum chciał pozostać już na zawsze.
Ogier był od samego początku chodzącą maskotką, nawet jako żwawy młodzik. Nie ważne kto się do niego zbliżył, od razu stawał się jego najlepszym przyjacielem. Akceptacja i bezgraniczna miłość tryskała z ogiera strumieniami. Potrzebował człowieka, kochał go i ufał, nawet jeżeli ten był w stosunku do niego szorstki.
Auroras Encore został zajeżdżony szybko i równie szybko wypchnięty na pierwsze zawody. Zakładano odgórnie, że po świetnie idących w sporcie rodzicach, ogier będzie równie wyśmienity, jeżeli nie lepszy. Od samego początku cechował się wspaniałym ruchem i balansem. Dorównał swojemu ojcu, który do samej emerytury, którą osiągnął bardzo późno, startował jako skoczek CS. Jak się później okazało, dzięki świetnym genom potęga skoku Aurorasa była jego wizytówką, jego przepustką do świata fleszy i aplauzów.
Tarant jednak cechował się wyjątkową upartością i lenistwem. Było to gigantycznym problemem, ponieważ nikt nie chciał konia, który idzie do przodu z przymusu.  Wtedy pojawiła się ona, kobieta, która niemalże wykasowała go ze sportowej stawki. 
Zaciśnij zęby i wytrzymaj
Ogier w wieku 8 lat został sprzedany. Znajdował się w szczytowej formie, jego imię było rozpoznawalne, a lista osiągnięć całkiem łechcząca ego. Właścicielką Encora została młoda zawodniczka, z gigantycznym ciśnieniem na sławę. Jego uległy charakter, serce na tacy i gigantyczne pokłady zaufania, wybudziły w niej nadzieję, że to jest właśnie koń, który zapewni jej to, czego pragnęła najbardziej/ Zdziwiła się, kiedy ogier wykazywał większe zainteresowanie obgryzaniem gałęzi niż pozowaniem na czworoboku. Docisnęła go do granic możliwości. Przeciążyła. Złamała i zagoniła do momentu, w którym ogier nie był już w stanie chodzić pod siodłem przez ból, jaki odczuwał w całym swoim ciele. Między poobijanymi kośćmi, problemami z grzbietem, zaczął walczyć z zespołem bliższego przyczepu międzykostnego. Przeciążone ścięgna były dla niego codziennością. Został więc odstawiony na bok. Po kilku miesiącach odpoczynku, leczenia i fizjoterapii, został ponownie, bardzo powoli, wprowadzony w sport. Wrócił bardziej zlękniony, a przez to bardziej dynamiczny — niestety wiązało się to też z brakiem przewidywalności. W jednym momencie z galopu mógł przejść w stęp, obawiając się kolejnego ruchu ze strony jeźdźca, nie zważając na to, czy byli na zawodach, czy też nie.
Właścicielka ogiera bardzo szybko znalazła sobie zamiennik. Tarant przestał być dla niej istotny. Jedynym „słusznym” rozwiązaniem, okazała się sprzedaż ogiera.
Historia jego kontuzji i zdrowia została ukryta przed zainteresowanymi kupnem. Wyglądał zdrowo i był zdrowy — jednak jego przeszłość mogła się w każdej chwili odbić czkawką. Nie trzeba było jednak czekać zbyt długo, aby ktoś się skusił. W połowie 2021 roku dopięto wszystkich formalności i ogier został sprzedany do Orchardu, jako zachwalany i świetnie rokujący sportowiec.
Mów mi Klaudia. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię -.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: opisy kontuzji, urazów i chorób.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Almond Lyre
m. Northernette


Płeć:
ogier
Maść:
tarantowata
Rasa:
brytyjski koń gorącokrwisty
Wzrost:
170 cm
Data urodzenia:
28.08.2012
Pochodzenie:
Anglia
Hodowca:
Lewis Nicholson
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
brak

Nogi:
Lewa przednia:
brak
Lewa tylna:
brak
Prawa przednia:
brak
Prawa tylna:
brak
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
zajęte miejsce
dyscyplina i klasa
ranga
jeździec
II msc
krajowe
Sergei Chernienko
II msc
międzynarodowe
Olivia Potter
II msc
krajowe
Sergei Chernienko
VI msc
krajowe
Sergei Chernienko
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty