Dreamcatcher

ft. Consul DL Vie Z & Cordynox

Dreamcatcher
Awatar użytkownika
10
lat
170
cm
Skoki
Duży Sport
Dreamcatcher
ft. Consul DL Vie Z & Cordynox
06.03.2013
Niemcy
Koń holsztyński
Wałach
Ciemnogniada
Skoki
Duży Sport
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 1

W rozgrywkach nie zgadzam się na: urazy i kontuzje wykluczające z użytkowania pod siodłem
Po uzgodnieniu zgadzam się na: utrudnienia podczas treningów, zdarzenia powodujące chwilową niedyspozycję sportową
YOU CAN'T HAVE EVERYTHING 2013 - 2019
Zdrowy, prawidłowo rozwijający się źrebak po uznanym reproduktorze i jednocześnie wybitnym skoczku, od matki, której pochodzenie robiło niemałe wrażenie - czy można chcieć czegoś więcej? Ano można, bo ten źrebak mógłby jednak mieć lepiej poukładane w głowie. Liczono, że po skończeniu trzech lat zacznie normalnieć, w końcu wiadomo, że młode ogiery zanim rozpoczną pracę pod siodłem często świrują znacznie więcej... No cóż, niestety życzenia się nie spełniły. Dream wprawdzie przyjął jeźdźca na swój grzbiet bez jakichś niestworzonych problemów i generalnie jako koń wierzchowy nie stwarzał wielkich trudności - wręcz przeciwnie, będąc sam na hali sprawował się świetnie i szybko robił postępy... Słowo-klucz: sam. Kiedy wokół niego znajdowały się inne konie, okropnie mu odbijało i nie dało się z nim prawie nic zrobić. Jego zachowanie było o tyle problematyczne, że naprawdę jakby przestawał myśleć, kontrolę nad sobą oddając hormonom. Po jednej mocno niebezpiecznej sytuacji na zawodach, zdecydowano się go wykastrować - żałowano jego genów, lecz przy tym, jak problematyczne było utrzymanie go jako ogiera, to te możliwe korzyści hodowlane traciły na znaczeniu. Po zabiegu wycięcia nastąpiły u niego drobne komplikacje, z powodu których miał nieco dłuższy czas przerwy, a kiedy już doszedł do siebie sprzedano go do Orchardu - jako że poprzednia stajnia jednak utrzymywała przede wszystkim sportowe ogiery kryjące.
NEW CHANCES 2019 - obecnie
Odkąd nie jest ogierem, zaszła w nim ogromna zmiana na lepsze. Wcześniej był wierzchowcem w sprzyjających warunkach bardzo chętnym do pracy, niesamowicie odważnym i pewnie idącym do przeszkód, a jako wałach przestał już potrzebować tych specjalnych okoliczności, dzięki czemu miał o wiele więcej możliwości, aby pokazywać swój potencjał. Rzecz jasna całe to jego odmienienie nie przyszło z dnia na dzień, był to proces, podczas którego raczej skupiono się na treningu, a starty w zawodach odłożono na przyszłość. Obecnie Dream uchodzi za złotego pod względem charakteru konia i tylko czeka na jeźdźca, z którym stworzy duet do podbijania parkurów.
Mów mi luczkowa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Za fabuły

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Diamant de Semilly
m. Fair Lady IX


Płeć:
wałach
Maść:
ciemnogniada
Rasa:
koń holsztyński
Wzrost:
170 cm
Data urodzenia:
06.03.2013
Pochodzenie:
Niemcy
Hodowca:
Gestüt Grotenhof
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
wąska łysina

Nogi:
Lewa przednia:
nadpęcie
Lewa tylna:
powyżej stawu pęcinowego
Prawa przednia:
powyżej stawu pęcinowego
Prawa tylna:
ze stawem pęcinowym
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty