Awatar użytkownika
5
lat
167
cm
Skoki
Duży Sport
Smuggler
ft. Convois
14.04.2017
Niemcy
koń westfalski
ogier
siwa
skoki
Duży Sport
Lisa Austen
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: trwałe wykluczenie ze sportu i ruchu pod siodłem
Po uzgodnieniu zgadzam się na: pełna dowolność
Wczesna młodość 2017-2020
Jako koń o ciekawym, skokowym rodowodzie, w którym nie zabrakło największych sław parkurów (Corrado I, Cor de la Bryere, Landgraf I), Smuggler został zauważony na aukcji źrebiąt i zakupiony za relatywnie nieduże pieniądze przez prywatną osobę, która miała wobec niego spore plany. Po przewiezieniu do nowego domu trafił na łąki, na których się wychowywał do trzeciego roku życia. Później został ujeżdżony przez profesjonalistę, który zadbał także o to, by naskakać ogiera zanim ten z powrotem trafił w ręce swojego właściciela, ambitnego amatora, który od lat z sukcesami startował w zawodach skokowych na krajowym poziomie.
Dalsze losy 2021
Podczas jednych dwudniowych zawodów, podczas których para zaliczyła udane przejazdy, właścicielowi Smugglera została złożona oferta kupna. Chociaż początkowo nie zakładał jego sprzedaży, to suma była na tyle zachęcająca, w połączeniu ze znanym nazwiskiem oferującego, że właściciel zdecydował się na dokonanie transakcji. Tego dnia siwek nie wrócił już do swojej stajni, tylko prosto z zawodów pojechał do stajni zawodnika, który pokazywał na tych zawodach swoje młode konie, na co dzień jeżdżąc znacznie poważniejsze konkursy. Nowy zakup miał zasilić jego stawkę i odnosić sukcesy, co też miało miejsce przez cały czas ich współpracy.
Przyjazd do Orchard Stable 2022
Jak to często bywa w końskim świecie, po paru miesiącach współpracy z zawodnikiem, ogier został wystawiony na sprzedaż i trafił w inne ręce. Tym razem zainteresowała się nim angielska stajnia, Orchard, która dostrzegła w siwym potencjał potwierdzony wynikami. Ogier został przewieziony do stajni w pierwszym trymestrze 2022 roku, gotów do wstępienia w sezon letni i otoczenia opieką przez nowego zawodnika, który poprowadziłby jego dalszy trening i kontynuował starty w zawodach. Chociaż to kolejna, duża zmiana w jego krótkim życiu, nie wydaje się być tym przejęty.
Mów mi Smuggler. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Clinton
m. Landria


Płeć:
ogier
Maść:
siwa
Rasa:
koń westfalski
Wzrost:
167 cm
Data urodzenia:
14.04.2017
Pochodzenie:
Niemcy
Hodowca:
Hans Richter
Właściciel:
Lisa Austen


Głowa:
chrapka

Nogi:
Lewa przednia:
brak
Lewa tylna:
pęcina, kopyto białe
Prawa przednia:
brak
Prawa tylna:
koronka, kopyto pręgowane
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
pchnięcie lancą z p.str.d.cz.szyi
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
Eloise Morris
podpis wystawiającego
Lisa Austen
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty