Blizzard

ft. Chalou & Goja

Awatar użytkownika
7
lat
171
cm
Skoki
Duży Sport
Blizzard
ft. Chalou & Goja
21.06.2016
Anglia
Selle français
Ogier
Kasztanowata
Skoki
Duży Sport
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 1

W rozgrywkach nie zgadzam się na: urazy i kontuzje wykluczające z użytkowania pod siodłem
Po uzgodnieniu zgadzam się na: utrudnienia podczas treningów, zdarzenia powodujące chwilową niedyspozycję sportową
VICTORY IS MY DESTINY 2016 - 2020
Nie ma się co oszukiwać - hodowla w większości działa tak, że konie powstają aby spełniać oczekiwania. Geny, o ile stoją za nimi wysokie osiągnięcia, zawsze są dobre. W przypadku Blizzarda liczono, że przejmie po ojcu (poza talentem do skoków, oczywiście) także te najlepsze cechy charakteru. Cóż, może sławny reproduktor w zaawansowanym wieku miał już mniejszą siłę przebicia w tym względzie... Nie no, wiadomo że to nie tak działa, po prostu w tej mieszance strona matki tym razem okazała się silniejsza i wyszła na wierzch. Niestety. Młody ogier, choć wykazywał ogromny potencjał, miał naprawdę trudną do współpracy osobowość. Jako typowy nadwrażliwiec sprawiał spore problemy podczas wprowadzania do pracy, mimo że nie był do niej niechętny, zwyczajnie na wszystko reagował BARDZO - za bardzo. Ze względu na jego usposobienie od zawsze stanowiło wyzwanie, aby utrzymywał zdrową wagę, a trudność w tej kwestii potęgowała się w okresach bardziej intensywnych treningów i zawodów. Mimo to, był jednak cholernie obiecującym sportowcem i trafił do Orchardu na życzenie jednej z zawodniczek.
AND MY DESTINY IS YET TO COME 2020 - obecnie
Współpraca nie ułożyła się najlepiej jak to możliwe, na dłuższą metę charaktery nie zagrały ze sobą tak, aby stworzyć duet który mógłby podbijać parkury. Za to na plus wyszło mu dobranie odpowiedniej diety, która zakładała wprowadzanie konkretnych dodatków przy występowaniu specyficznych okoliczności - jak chociażby sezon startów i częste, stresujące dla kasztana podróże. Dzięki temu aktualnie jest w świetnej formie jeśli chodzi o masę mięśniową, nawet jeśli w ostatnim czasie jego trening uspokoił się. Obecnie czeka na nowego jeźdźca, pod którym ma zacząć częściej i poważniej startować, jak i przede wszystkim dalej się rozwijać - bo pewne jest, że do tej pory nie pokazał jeszcze w pełni, na co go stać.
nagroda za ranking 2022: 2 czyste przejazdy w skokach
Mów mi luczkowa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Baloubet du Rouet
m. Broichette


Płeć:
ogier
Maść:
kasztanowata
Rasa:
Selle français
Wzrost:
171 cm
Data urodzenia:
21.06.2016
Pochodzenie:
Anglia
Hodowca:
High Offley Stud
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
wąska łysina

Nogi:
Lewa przednia:
pęcina
Lewa tylna:
ze stawem pęcinowym
Prawa przednia:
do 1/2 stawu pęcinowego
Prawa tylna:
pęcina
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty