Connor Jeffrey Hwang
Awatar użytkownika
24
lat
176
cm
DJ w Cameo || programista freelancer
Uznana Klasa Średnia
Profil Karta postaci

nowi znajomi CJ jest w Eastbourne dopiero kilka miesięcy, dlatego szukam dla niego ludków, których poznał będąc już w mieście. Może i nie wydaje się sympatyczny, ale to tylko pozory, i naprawdę równy z niego gość. Hwang pracuje jako DJ w Cameo, do tego ma studia informatyczne, więc jakaś podstawa znajomości na pewno się znajdzie.

znajomi z Londynu To tam CJ spędził praktycznie całe swoje życie. Jego rodzina jest znana, ponieważ założyli jedną z najpopularniejszych agencji muzycznych w Londynie, gdzie przez kilkanaście lat CJ był głównym tancerzem. Ogółem można powiedzieć, że był aktywny i w pewnym stopniu rozpoznawalny w Londynie, więc szukam ludzi, którzy mogli go właśnie tam poznać, jeszcze przed wypadkiem.

Profil Karta postaci

dawnych znajomych i przyjaciół Lilka pochodzi z Eastbourne, gdzie mieszkała do osiemnastki. W zawiązku z tym szukam jej dawnych przyjaciół, kolegów i ogółem znajomych, z którymi najpewniej straciła kontakt po wyjeździe na studia. Skoro teraz ponownie jest w mieście, można odnowić te znajomości :D

rodziny Lily, gdy wyjechała z Eastbourne, zostawiła tu także rodzinę. Oni też nie mieli pojęcia, co dokładnie działo się z nią przez te wszystkie lata, ani nie wiedzieli o jej córce. Szukam więc rodziny, nawet jakiejś dalszej, z którą Lilka będzie musiała się rozmówić i pewnie pogodzić.

nowych znajomych Przygarnę wszelkie inne znajomości. Czy to ludzi, których kiedyś przypadkiem spotkała gdzieś w świecie, czy ludków z Eastbourne, z którymi nie znała się wcześniej.

Profil Karta postaci

dawnych znajomych Xavier pochodzi z Eastbourne, wiec szukam dla niego znajomych za czasów szkoły i młodości. Przygarnę też ludków, których mógł poznać w bidulu i w Londynie. Zawsze to fajnie powspominać dawne czasy. No chyba, że będą to znajomości z więzienia, którymi też nie pogardzę :D

rodziny Biologiczna matka Xaviera nie żyje, ale ojciec pozostaje nieznany, a rodzeństwo jest gdzieś w świecie. Gdyby więc ktoś szukał dziecka z młodości, czy też zaginionego barat przyrodniego - możemy się dogadać :D

klientów I to niekoniecznie pań czy panów, którzy chcieliby popatrzeć na wywijającego tyłkiem Kijka. Vier pracuje także jako kurier, więc fajnie byłoby porozgrywać jakieś przypałowe akcje związane z tą właśnie jego pracą :D

nowych znajomości Nic dodać, nic ująć. Nowi znajomi poszukiwani. Po wyjściu z więzienia Xavier jest raczej samotny, więc przyjmę dla niego różnych, nowych znajomych.

Mów mi Kijek. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 21021552 lub Discorda Włóczykij#5998. Piszę w trzeciej osobie i czasie przeszłym. Wątkom +18 mówię hajdy to raczej nie moja bajka.
Szukam wiatru w polu i wody w morzu.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: raczej nic specjalnego, ewentualnie przekleństwa.

Podstawowe

Osobowość

Odpowiedz