so come rain on my parade

'cause I wanna feel it [Luke & Harper]

Regulamin forum
Przypominamy, że w tym temacie przypada JEDEN temat na Użytkownika, czyli na WSZYSTKIE jego postacie! :) Jeśli się pomylił*ś, daj znać Jessie, połączę Twoje tematy w jeden.
Luke Sugarman
Awatar użytkownika
29
lat
184
cm
jeździec, zawodnik i trener
Techniczna Klasa Średnia
Profil Karta postaci

podopieczni Krótko i na temat: Luczek żyje przede wszystkim końmi i chociaż ma swoją stałą stawkę do treningów fabularnych, to może się ona równie dobrze powiększyć, a wręcz kogoś ukocham, jak dołączy do mojej Cukrowej drużyny! Najchętniej przygarnę pięknego kasztana, serio, ozłocę za kasztanowatego ujeżdżeniowca. <3 AKTUALNIE NIEAKTUALNE

pary do trenowania Możemy się umówić, że Luczek jest Twoim trenerem, a nigdy nawet nie rozegrać treningu - ale super chętnie poprowadzę treningi, tak rzeczywiście poprowadzę! Jeśli masz postać jeźdźca bez stałego konia, pomogę Ci znaleźć kogoś na jazdę. W grę wchodzi przede wszystkim ujeżdżenie na różnym poziomie, aczkolwiek mogę też zaproponować skoki gimnastyczne i pracę nad kontrolą na parkurze. Zawsze wszystko cierpliwie wytłumaczę, jak trzeba to i rozrysuję, no polecam się po prostu.

stable buddies Głównie po to, żeby czasem pojechać z kimś do pary w teren, chociaż jakieś krótkie gry na korytarzu stajennym, rozmowy o życiu przy czyszczeniu sprzętu albo cokolwiek okołokońskiego też ucieszy moje serduszko. Ale tylko czasem, nie jestem natrętnym stajennym kumplem.

inne Jest to pole raczej grzecznościowe - i proszę mnie źle nie zrozumieć, jestem bardzo otwarta na relacje, może uda się ukręcić coś ciekawego! Niemniej Luczek to naprawdę nie jest jakiś interesujący człowiek i obawiam się, że bez odpowiedniego pomysłu zanudzimy się, próbując prowadzić "zwyczajną" znajomość. Zwłaszcza, że ja w rozgrywkach niedotyczących dramatów emocjonalnych lub stajni to najczęściej wymiękam po dwóch postach. XD

Profil Karta postaci

I wanna cry and I wanna love but all my tears have been used up on another love
Marzy mi się dla Harper relacja romantyczna skazana na porażkę. *.* Ona chciałaby się zaangażować, na pewno będzie jej zależało, ale raczej nie pokocha całym sercem i liczę, że z tego tytułu oboje będą sobie cierpieć - aż jakoś tragicznie się rozpadną. Duży potencjał na liczne dramowe wątki, bo dziewczyna jest uwikłana w swoją nieprzepracowaną przeszłość z byłym narzeczonym.

I crave drama & I'll fucking starve without it
Przyjmę wszystko, naprawdę WSZYSTKO co będzie skomplikowane, pokręcone, i przede wszystkim będą z tego emocje. Nie chcę rzucać teraz pomysłami z kosmosu, wychodzę z założenia że o wiele fajniej jest wspólnie wymyślać coś razem, żeby pasowało pod postacie a nam dobrze się to potem grało. Mi się najlepiej pisze, jak jest potencjał na łzy, czy to doraźnie, czy w przyszłości.

I'll eat you alive 'cause I'm broken
Masz ochotę na pojedynczą grę z jakąś wymianą (nie)uprzejmości? Przepychanki na ulicy? Krzyki i wyzwiska? Zapraszam, zapewniam że się dogadamy!

so i run __ and hide and tear myself up
start again with a brand new name __ and eyes that see into
i__n__f__i__n__i__t__ y

Obrazek
nagroda za I msc. w rankingu: podwójne punkty doświadczenia za kolejny już tylko 1 trening
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię why not.
Szukam koni na treningi i paru innych głupot.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: żałosne żarty, dużo tekstu mało treści.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Odpowiedz