Duke Wellington
Awatar użytkownika
45
lat
179
cm
konsultant policyjny
Prekariat
Obrazek
Duke
Ja, ty, moja ulubiona knajpa, dwa najtańsze piwa, bagietki czosnkowe i dobra muzyka. Nie obiecuję ci niezapomnianych wrażeń, bo pewnie wrócisz do domu z kimś innym, ale mogę zaproponować chwilowe towarzystwo.
Type a messageSend
@Seth Myers
Mów mi Natalko. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rura na miasto#7921. Piszę w dziwny sposób. Wątkom +18 mówię to zależy, czy podołasz.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: alkoholizm, narkotyki, przekleństwa, przemoc (fizyczną i psychiczną), śmierć, jebanie PiSu i konfederacji.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Awatar użytkownika
38
lat
187
cm
psycholog policyjny
Techniczna Klasa Średnia
Obrazek
Seth
You matched with Seth on Feb 19
Zgoda, pod warunkiem, że odpowiesz mi na jedno zasadnicze pytanie
Obawiasz się, że jestem wampirem, dlatego chcesz przeprowadzić test bagietki?
Type a messageSend
@Duke Wellington
Mów mi seth. Piszę w trzeciej osobie liczby pojedynczej. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, opisy przestępstw z użyciem przemocy, zachowania autodestrukcyjne.

Podstawowe

Duke Wellington
Awatar użytkownika
45
lat
179
cm
konsultant policyjny
Prekariat
Obrazek
Duke
Ostatnio nie mam specjalnie wygórowanych oczekiwań. Właściwie wystarczy, jeśli obiecasz mi, że wrócę do domu żywy, albo przynajmniej w takim stanie, żebym zdjął buty przed zwaleniem się do łóżka.
Mam się ogolić? Krew spija się z szyi, prawda?
Type a messageSend
@Seth Myers
Mów mi Natalko. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rura na miasto#7921. Piszę w dziwny sposób. Wątkom +18 mówię to zależy, czy podołasz.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: alkoholizm, narkotyki, przekleństwa, przemoc (fizyczną i psychiczną), śmierć, jebanie PiSu i konfederacji.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Awatar użytkownika
38
lat
187
cm
psycholog policyjny
Techniczna Klasa Średnia
Obrazek
Seth
Nie mogę nic takiego obiecać, ale gwarantuję, że w razie kłopotów osobiście pomogę w dotarciu do łóżka i zdjęciu nie tylko butów. Chyba, że lubisz spać w skarpetkach.
Przez brodę się jeszcze nie przebijałem. Na szczęście lubię nowe wyzwania; nie odmawiaj mi więc.
Type a messageSend
@Duke Wellington
Mów mi seth. Piszę w trzeciej osobie liczby pojedynczej. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, opisy przestępstw z użyciem przemocy, zachowania autodestrukcyjne.

Podstawowe

Duke Wellington
Awatar użytkownika
45
lat
179
cm
konsultant policyjny
Prekariat
Obrazek
Duke
Spotkajmy się w Duke of Devonshire o dwudziestej.
Masz jeszcze kilka godzin, żeby się zastanowić.
Type a messageSend
@Seth Myers
Mów mi Natalko. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rura na miasto#7921. Piszę w dziwny sposób. Wątkom +18 mówię to zależy, czy podołasz.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: alkoholizm, narkotyki, przekleństwa, przemoc (fizyczną i psychiczną), śmierć, jebanie PiSu i konfederacji.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Odpowiedz