Christopher
Awatar użytkownika
27
lat
175
cm
Dżokej | Bereiter
Techniczna Klasa Średnia
*tu kiedyś będzie szata graficzna pobudzająca wasze zmysły, ale dzisiaj mi się nie chce tego ogarniać*

No, to generalnie to jestem w stanie ogarnąć wam avki, przyciąć, zmienić filtry, kolory (poza zmianą koloru włosów), usunąć różne rzeczy ze zdjęć lub je dodać, czasami robię też fotomanipulacje (np. dwóch osób które nie mają wspólnych zdjęć), ale w nich jestem turbo początkujący więc albo odmówię albo jakość będzie słaba albo wyjdzie superekstra. Ryzyk fizyk rosyjska ruletka.

*tu kiedyś będzie formularz dzięki któremu nie będę na Was wrzeszczał, ale... dokładnie, nie chce mi się tego ogarniać*

Nie szukam zdjęć, bo nie umiem. Chyba, że poszukujecie wyścigowca to wtedy umiem i znajdę Wam co zechcecie o ile koń wyścigowy o danych wytycznych maści/odmiany istnieje.

Dajcie znać co potrzebujecie, załączcie zdjęcie i inne potrzebne rzeczy.

Czasami robię też podpisy, ale rzadko bo zajmują mi dużo czasu aby były IDEALNE. Wtedy dajcie gify, cytat czy co tam trzeba. Nie robię limitu kolejki bo liczę na to, że jak się zgłosi więcej osób to Ci ostatni pomyślą "o, dobra, nie będę naciskał bo pewnie ma dużo roboty z tymi pierwszymi".

Wiem, że brzmię jak ostatni paralityk i złamas, ale jestem miłym człowiekiem i jak mogę to pomogę, po to w końcu robię ten warsztat. Możemy też dogadać się na priv/gg/discordzie.

Zapraszam!
Mów mi Chris. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 11955256. Piszę w 3. os., czas przeszły. Wątkom +18 mówię no rejczel.
Szukam młodszej siostry..
Uwaga, moje posty mogą zawierać: absolutnie wszystko, choć skrajności rzadko.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Odpowiedz