Fenton O'Connell
Awatar użytkownika
41
lat
185
cm
Lekarz
Techniczna Klasa Średnia
Fenton O'connell
ft. David Tennant
1.05.82
Aberdeen
Wyższe
Wolny
Kierownik oddziału ratunkowego
Szpitalny Oddział Ratunkowy
Techniczna Klasa Średnia
Ratton
ekstrawertyk vs introwertyk
pracowitość vs lenistwo
pokora vs pycha
idealizm vs materializm

Poziom MG: 3

W rozgrywkach nie zgadzam się na: przemoc seksualną
Po uzgodnieniu zgadzam się na: większość rozgrywek w tym trwałe uszkodzenie psychiczne i fizyczne
Trigger warning: przemoc seksualna
Bangs, 1992-1997
biała mucha, marynarka, typowy przykład ucznia Eton. Ojciec postanowił uchronić syna przed docinkami i prześladowaniem, zapewniając mu najbardziej prestiżowe wykształcenie jakie pieniądze króla szkockiej finansjery mogą mu zapewnić. Fenton zawsze twierdził, że inne imię i nazwisko pomogło by o wiele bardziej, niż pięć lat szkoły z internatem, gdzie Irlandczyk ze Szkocji zawsze wydawał się podejrzany. I nawet ogromny fundusz powierniczy i najnowszy rolex nie uchronił go przed założeniem, że jest w tej szkole na stypendium. Ze szkoły wyniósł trzy rzeczy:
- Akcent BBC
- Niechęć do bogatych dupków
- Wątpliwości do własnego heteroseksualizmu
Shortcut 1998-2005
Do fryzjera zaprowadziła go jego pierwsza dziewczyna. Gdyby chciała zrobiłby sobie pewnie tatuaż z jej imieniem na czole, ale tak to jest jak się kontakty z płcią przeciwną zaczyna gdy można już głosować. „Come on, posh boy” mówiła i szedł za nią jak szczeniak. Podróżowali przez rok po europie. W połowie wakacji otrzymał informację, że dostał się na studia medyczne w oxfordzie. Nie zamierzała czekać i być żoną lekarza.
Z całych sił próbował się nie wyróżniać. Mieszkał w akademiku, jeździł komunikacją miejską i prawie mieszkał w bibliotece z innymi studentami ze swojego rocznika. Strategicznie milczał przy rozmowach o kredycie studenckim. Był ledwo lekarzem, ze świeżą licencją gdy zatrudnił się w Londyńskim szpitalu, na dwa miesiące przed 7/7. Trzydzieści dwie godziny na nogach, szyjąc, opatrując, resuscytując, podając leki uspokajające histerycznym członkom rodziny. Nie wyobrażał sobie potem żadnej innej specjalizacji jak medycyna ratunkowa. Chciał wiedzieć co poszło nie tak. Chciał wiedzieć, dlaczego nie udało im się uratować życia niemal 20 osób które trafiły pod ich opiekę.
Long hair 2005-2015
Życie z lekarzem pogotowia ratunkowego nie jest specjalnie atrakcyjne. Szczególnie, jeśli ten nigdy nie miał promiennej osobowości. Długie godziny, szalone dyżury i ten moment kiedy ukochany prawie utopił się w wannie i nie jesteś w stanie stwierdzić czy zasnął, czy może znów widział za dużo cierpienia jak na jedno życie a co dopiero jeden dzień. Paranoik, ubrał by ją w kask nawet na spaacer z psem, samochód bardziej przypominał czołg niż funkcjonalny miejski pojazd, nawet grę wstępną potrafił zmienić w badanie. Był surowym ale świetnym nauczycielem, gdy był poświęcał jej całą swoją uwagę, robił świetne masaże i miał lekko czarne poczucie humoru. Nie chciał mieć dzieci. Wiedział, że dziecko nie było jego, bo w 2010 dokonał wazektomii.
Beard 2015-2022
Wyprowadził się. Potrzebował przestrzeni na badania. Eastbourne wydawało się idealne, duży odsetek ciekawych urazów po wypadkach konnych, mniejszy stres. Agentkę nieruchomości poprosił tylko o jedno - łatwy dojazd do szpitala. Nie mrugnął okiem na 6 cyfrową sumę. Zapomniał, że mieszkania trzeba wyposażyć, więc wciąż spał na materacu, w salonie miał dwa fotele i regał na książki po poprzednich właścicielach.
Mów mi Aleks. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię sure.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Przekleństwa. Próby samobójcze, seks drugs and rockandroll..

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 7 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra?. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem po Anglii, który ułatwi Ci wczucie się w klimat miasta. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł lub skorzystać z social media. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty