Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Gildredge Park
park

Park Gildredge to największy tego typu obiekt w centrum miasta, będący miłą odskocznią od ulicznego hałasu i tłoku. Jest to ogromny, zielony teren służący do wypoczynku i rekreacji pod różnymi postaciami.
Dla dzieci przewidziano nowoczesny plac zabaw, dla rodziców - kawiarnię serwującą najlepsze lody w okolicy. Dla amatorów sportu znajdą się nie tylko korty tenisowe, ale i otwarte pola do gry w kręgle.
Przepiękne ogrody przylegające do parku zapewniają spokój ducha przez dwadzieścia cztery godziny i siedem dni w tygodniu. Otwarte przez cały rok zachęcają nie tylko mieszkańców Eastbourne, ale i podróżnych, do obcowania z naturą i... sobą, bo gdzie lepiej nawiązywać przyjaźnie, niż w otoczeniu pięknych zapachów i zieleni?
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Benjamin Davis
Awatar użytkownika
7
lat
130
cm
Uczeń
Techniczna Klasa Średnia
Tata znów siedział długo w pracy, czyli bawił się z konikami, a on został w domu żeby odrabiać pracę domową. A nie lubił odrabiać pracy domowej. No chyba, ze była ona z matematyki. Dla pani nauczycielki warto było odrabiać te głupie zadania. Ale dzisiaj akurat takiej pracy domowej nie miał, więc gdy tylko odwiedziła go ciocia, zadzwonił do taty zapytać, czy może iść z ciocią na plac zabaw. Praca domowa? Tak, oczywiście że odrobił. W końcu… Tata nawet nie zauważy, jak odrobi ją po powrocie z placu, nie? Pewnie i tak nie będzie go jeszcze w domu.
Gdy zatem małym podstępem uzyskał zgodę na wyjście z domu, przebrał się szybko i razem z jedną z cioć udał miasta, gdzie znajdował się fajny plac zabaw. Droga minęła im szybko, bo chociaż mieszkali na przedmieściach, to o tej porze dużych korków nie było. Na miejscu okazało się, że niewiele osób chce wychodzić w taką niepewną pogodę na zewnątrz, bo w parku było mało odwiedzających. To jednak nie przeszkodziło Benji’emu w znalezieniu dla siebie kąta do zabawy, gdzie zaczął kopać dołek w ziemi. Nie wiedział jeszcze po co. Ale znalazł fajny kawałek kory, którym dobrze kopało się w ziemi. Musiał to jakoś wykorzystać.

@Eileen Warner
Mów mi Kijek. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 21021552 lub Discorda Włóczykij#5998. Piszę w trzeciej osobie i czasie przeszłym. Wątkom +18 mówię a co to?.
Szukam mamy ;-;.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: raczej nic strasznego.

Podstawowe

Eileen Warner
Awatar użytkownika
6
lat
115
cm
Uznana Klasa Średnia
Mama miała dziś sporo pracy, dlatego ponownie zostałam z panią nianią, która może była całkiem miła, lecz nie była dobrą kompanką do zabawy. Znała bardzo mało zabaw, a wszystkie, które proponowała, zwyczajnie mnie nudziły tego dnia. Pogoda za oknem, też nie była jakaś wybitna, jednak nie było to dla mnie jakimś większym problemem nigdy. Kiedy już udało mi się ubłagać nianię o pojechanie do parku, wreszcie mogłam poczuć się wolna. Zabierając swoją jedną z ulubionych różdżkę z Harry’ego Pottera, mogłam pobawić się wreszcie w czarodziejów. Tylko fajnie jakby jeszcze ktoś chciał się ze mną pobawić. Dlatego, gdy tylko przyjechałam do miejscowego parku, zaczęłam się rozglądać za kimś, kto może się ze mną pobawić. Miejsce jednak zdawało się, mniej zapełnione niż oczekiwałam, ale! Dostrzegłam go wtedy siedzącego i grzebiącego coś w ziemi. Powiedziałam niani, że idę się pobawić z tamtym chłopcem i pobiegłam, zanim cokolwiek mi odpowiedziała. Zresztą mogła jedynie powiedzieć to, co zawsze, by uważać na obcych i nic od ich nie brać. Wiedziała to już od mamy i od Doriana, który powtarzał jej to wiele razy
- cześć! Co robisz? Szukasz skarbu?
Przywitałam go uśmiechnięta i pochyliłam się nad jego małym dołkiem. Szukał skarbu? Oby nie szukał robaków. Nie bałam się ich jakoś specjalnie, ale były brudne i lubiły wchodzić we włosy, a to nigdy nie jest dobre...
- Eileen, a ty jak masz na imię? Lubisz Harry’ego Pottera? Ja i Dorian lubimy, a ty? Wiedziałeś, że jest tu dużo kucyków? Chcesz się pobawić?
Poza toną pytań, oczywiście pokazałam mu swoją różdżkę, ale nie dostał jej do ręki. Jeszcze nie wiedziałam, kim jest i nie chciałam ryzykować, że mi ją popsuje. Drugiej takiej sam już nie dostanie, bo Dorian już jej nie kupi więcej. Dlatego postałam się zachować na tyle bezpieczny dystans pokazując mu ją...

@Benjamin Davis
Mów mi Lapis. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda LapiAzur#8974. Piszę w 1 osobie i czasie przeszłym. Wątkom +18 mówię a co to te wątki?.
Szukam mojego taty ;c.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspólne zabawy, rysowanie i inne przygody <3.

Podstawowe

Benjamin Davis
Awatar użytkownika
7
lat
130
cm
Uczeń
Techniczna Klasa Średnia
Kopany przez niego dołek powoli robił się coraz większy, przez co coraz trudniej było mu kopać, ale Benji nie tracił zapału. Nie zniechęcało go także to, że pobrudził się jak... pewne zwierzę, które z taplania się w błocie słynęło. Po co w ogóle kopał w ziemi? Tego jeszcze nie ustalił. Ale samo kopanie było na tyle fajne, że właściwie jak dla niego nie musiało mieć już innego celu. Choć wiadomo, fajnie byłoby coś przy okazji tego grzebania w ziemi znaleźć. Jakiegoś pieniążka, zapomnianą zabawkę albo jakieś takie stare graty, za które dorośli czasem płacili całą fortunę! To by dopiero było fajne! Sprzedać takie znalezisko za dużo pieniędzy i móc kupować sobie potem pełno słodyczy i fajnych zabawek. Tylko pewnie musiałby poprosić tatę albo któregoś wujka o pomoc w sprzedaniu ewentualnych znalezisk...
Pytanie zaskoczyło go. Tak skupił się na kopaniu, że nawet nie usłyszał, że ktoś się zbliża. Obejrzał się i dostrzegł jakąś dziewczynę. Przyjrzał się jej, w zamyśleniu przekrzywiając głowę. Wydawała się znajoma.
- Czeeeść. Właściwie to tylko kopie. Ale masz rację. Fajnie byłoby znaleźć skarb - przyznał, gdy już skończył się jej przyglądać. Może gdyby znalazł skarb, to mógłby sobie kupić własnego konia? No a raczej tata by mu go kupił. Bo to jego tata znał się dobrze na konikach.
- Jestem Benji. A ty jesteś ta nowa? Co ma dołączyć do naszej klasy? - zapytał, gdy jakoś połączył w końcu fakty. Bo słyszał plotki, że niedługo ma do ich klasy dołączyć jakaś nowa dziewczyna. Która przyjechała z daleka. - Harry Potter jest spoko, ale wolę Wolverine'a. I innych superbohaterów, X-menów i w ogóle. I nie każdy koń to kucyk. Ale faktycznie, jest ich w tym mieście sporo - dodał głosem znawcy, bo aż nie mógł się powstrzymać. - No pewnie. A w co chcesz się bawić? - zapytał, gdy już obejrzał różdżkę, którą mu pokazywała.

@Eileen Warner
Mów mi Kijek. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 21021552 lub Discorda Włóczykij#5998. Piszę w trzeciej osobie i czasie przeszłym. Wątkom +18 mówię a co to?.
Szukam mamy ;-;.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: raczej nic strasznego.

Podstawowe

Odpowiedz