Varmus | Vision d'Etat

Każda nasza myśl unicestwia świat.

Regulamin forum
Przypominamy, że w tym temacie przypada JEDEN temat na Użytkownika, czyli na WSZYSTKIE jego postacie! :) Jeśli się pomylił*ś, daj znać Jessie, połączę Twoje tematy w jeden.
Randolph Varmus
Awatar użytkownika
34
lat
188
cm
Bereiter, instruktor NHM
Uznana Klasa Średnia
Profil Karta postaci

stajenne praca, praca i jeszcze raz praca. Postaci, którym Ran będzie mógł pomóc pod kątem NHS, pracy z ziemi, zajeżdżania itd. Relacji na podłożu zawodowym, kogoś kto będzie tak samo, jak on zakręcony na punkcie naturalu.

znajomi/przyjaciel/wróg bardzo lubię zawiłości. W swoim życiu poznawał już ludzi, którzy na jego oczach mieli wypadki samochodowe. Cóż, bywał w złym miejscu o złej porze. Poszukuję dla niego czegoś dynamicznego, co wyrwie go z letargu. Przyda się ktoś, z kim będzie mógł przejść się na basen, pobiegać, a po wszystkim zapalić papierosa i pójść na piwo do najbliższego pubu.

Profil Karta postaci

Jeźdźcy & Właściciel Osób, które wezmą pod skrzydło ogiera i się nim zajmą. Właściciela, sure. Bardzo zależy mi na rozwinięciu andaluza nie tylko w sporcie, ale również pod względem charakteru. Uwielbiam wszelkiego typu fabuły związane z pracą z ziemi i natural, więc takie też przyjmę z otwartymi ramionami. Vision nie jest nieokrzesanym diabłem — jest po prostu troszkę bardziej wymagający. Szybko się nudzi, jest kapryśny i potrzebuje dużo aktywności, urozmaicenia. Zabawa z wielką piłką albo płachtami? Wchodzę w to! Sama z chęcią rzucę raz za razem jakimś pomysłem, co fajnego możemy zrobić. Generalnie fajnie byłoby mieć ulubionych ziomków, którzy wpadaliby do Visiona, żeby go trochę uspołecznić.

Stado Ogier nie jest najbardziej społecznym zwierzęciem na świecie — silnie dominujący, bardzo głośny, dający o sobie znać za każdym razem kiedy pojawia się na padoku, czy jest między innymi końmi. Poszukuję towarzyszy rozwalania ogrodzeń, ucieczek, pogryzień i bójek.

Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez #4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię zawsze na tak.
Szukam brak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: seks, przekleństwa, przemoc, uzależnienia.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Odpowiedz