Regulamin forum
Przypominamy, że w tym temacie przypada JEDEN temat na Użytkownika, czyli na WSZYSTKIE jego postacie! :) Jeśli się pomylił*ś, daj znać Jessie, połączę Twoje tematy w jeden.
Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
Profil Karta postaci

Znajomi ze stajni na wspólne tereny, czy też spoza na wyjścia na piwo czy do kina. Ważne, by było co grać!

Miłość Mia ma sporego pecha w miłości, ale przy okazji jest chodzącym green flagiem. Nie obiecuję endgame'u, jednak chętnie rozegram coś w tym kierunku. <3

Konie część koni mi się wykruszyła, więc szukam jakichś ujeżdżeniowców, które byłyby zainteresowane dłuższą współpracą. Może niekoniecznie nowe konto, chociaż proszę się liczyć z tym, że bardzo mi zależy na treningach oraz zawodach (z przejazdami)@

Profil Karta postaci

Znajomi chciałabym rozwinąć ją bardziej pod względem znajomości z innymi. Jestem otwarta na propozycja, a i sama chętnie coś wymyślę, razem na pewno damy radę dojść do porozumienia.

Inne relacje kompletna dowolność! Mogą być wrogowie, były chłopak czy sprzedawca w Sephorze, przyjmę wszystko w zasadzie.

Profil Karta postaci

Przyjaciółka na wspólne imprezy, nocowania i do oglądania filmów, choć z Mary trochę zbyt temperamentna osóbka jest.

Znajomi im więcej, tym lepiej, mogą to być przeróżne formy znajomości - od wspólnego picia przez wyjazdy w teren, kończąc na zakupach w galerii.

Pacjenci pewnie najprędzej znajdę kogoś spośród jeźdźców lub innych sportowców, ale jest mi to zupełnie obojętne. Proszę się jednak liczyć z tym, że nie mam wykształcenia z fizjoterapii i bardziej zależy mi na jakichś luźniejszych wątkach, bez dokładnych opisów ćwiczeń. :lol:

Konie interesują mnie głównie skoki, wolałabym zacząć od wspólnych treningów i potem rozważyć kupno. Oczekuję regularnego startowania w zawodach, z racji, że chcę ją rozwinąć pod tym względem (aktualnie jest amatorką, ale zamierzam w dalszej przyszłości zrobić z niej zawodowca).

Profil Karta postaci

Przyjaciółka najlepiej w zbliżonym wieku, chociaż na dobrą sprawę nie wybrzydzam. Mogę zapewnić, że z June nigdy nie będzie się nudzić i zawsze będą miały jakieś przygody.

Znajomi ze szkoły i innych miejsc liczę się z tym, że brakuje u nas na forum uczniów, dlatego nie zamykam się tylko na jedną grupę wiekową. June jest dość przebojowa, więc na pewno znajdziemy jakiś punkt zaczepienia, skąd mogli się poznać. Jestem otwarta na propozycje!

Profil Karta postaci

Właściciel nie musi nawet być jeźdźcem, nawet bardziej by mi to pasowało, by po prostu zarabiał na Pradzie i oddawał ją w ręce zawodników. Oczywiście, to tylko luźny pomysł i nie pogniewam się, jeśli ktoś będzie ją chciał kupić do kochania.

Jeździec jeden, kilku - wszystko jedno! Nie jest bardzo trudnym koniem, myślę, że większość osób sobie z nią poradzi, a jeśli nie, to zawsze są trenerzy.

Profil Karta postaci

Początkujący jeźdźcy razem z Naomi zachęcamy do nauki jazdy. Angus co prawda pasuje bardziej pod dorosłych, ale na upartego dzieci też się zmieszczą! Szczególnie zapraszam osoby, które nie są zainteresowane wątkiem jeździeckim - może w ten sposób zmienisz zdanie?

Dzieci do kochania małe, duże, Angus kocha wszystkie! To niesamowicie łagodny koń, który nadaje się także na sesje zdjęciowe i cokolwiek tylko wpadnie Ci do głowy.

Profil Karta postaci

Aktywnie jeżdżący właściciel tutaj mam trochę spore wymagania. Chcę aktywnego trenowania oraz startowania w zawodach, ale poza tym także fabuły typowo stajenno-padokowe. NB to złoty kucyk, ma wielkie serce, które z przyjemnością odda nowej właścicielce! Siłą rzeczy widzę w tym kobietę, w miarę niską.

1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Sonia Andriejewna Aristova
Awatar użytkownika
19
lat
176
cm
Asystentka, stawia też tarota
Pracownicy Usług
To ja z sb przybiegam! <3

Sonia na pewno chętnie przywita Holly jakimś miłym ciastem, a jak dalej to się potoczy, to można zobaczyć ^^ Może się dziewczyny polubią, a może będzie sąsiedzka wojna? :lol:
Sońkę też podrzucam dla Mii, bo w sumie dziewczyny mogą się ze stajni znać. Może Mia pomogłaby swojej młodsze, mniej doświadczonej koleżance zająć się jakimś konikiem?
Uwaga, moje posty mogą zawierać: opisy wypadku samochodowego i jego konsekwencje, nadużywanie alkoholu, przemoc, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
@Sonia A. Aristova co prawda Holly już w tym miejscu mieszka od baaardzo dawna, ale zawsze może przyjść z spóźnionym ciastem. :lol: W każdym razie bardzo chętnie bym to rozegrała, bo może wyjść coś ciekawego! Postaram się odezwać po sesji, jak nie zapomnę. A jak zapomnę, to się przypomnij xD

A Mia również bardzo chętnie pomoże przy koniku, co prawda zajęta tam pewnie jest swoim życiem, ale na pewno by zareagowała, jakby zobaczyła, że coś się dzieje. Może nawet mogłyby kiedyś w jakiś teren razem wyjechać? <3
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Sonia Andriejewna Aristova
Awatar użytkownika
19
lat
176
cm
Asystentka, stawia też tarota
Pracownicy Usług
@Mia Alight, o to akurat tamta gromadka nie mieszka aż tak długo obok, więc można kiedyś rozegrać retrospekcje przynoszenia ciasta do sąsiada :lol: I będę się przypominać, jak będzie potrzeba <3

I tak, Sonia pewnie najchętniej wyjeżdżałaby w teren, bo wolałaby z końmi spędzać czas na łonie natury i tego typu sprawy, niż uczestniczyć w zawodach, więc byłaby wdzięczna za wsparcie koleżanki we wspólnej jeździe :hug:
Uwaga, moje posty mogą zawierać: opisy wypadku samochodowego i jego konsekwencje, nadużywanie alkoholu, przemoc, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
No to ja tam chętnie Cię porwę kiedyś na fabuły. <3
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Mary Anna Suárez Hargreeves
Awatar użytkownika
28
lat
170
cm
fizjoterapeutka
Techniczna Klasa Średnia
Dopisałam Mary do listy, więc zapraszam wszystkich zainteresowanych, oferuję ciastka i miłość. :lofki:
2x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Dla użytkownika

Bambi MacDuff
Awatar użytkownika
29
lat
173
cm
rozwozi pizzę
Nowi Zasobni Pracownicy
@Mary Anna Suárez Hargreeves

mam dziwne poczucie, że Mary i Bambi mogłyby znaleźć jakiś wspólny język, choć temperamentem to są przeciwieństwem, bo Bambi wszystko kotłuje w sobie XD
więc jeśli by wyszło, to bym zaproponowała Jelonkę na przyjaciółkę :lol:
Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię nie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: czasami źle odmieniam słowa (albo całe zdania) lub zmieniam czasy.

Podstawowe

Osobowość

Dla użytkownika

Eveline Rodriguez
Awatar użytkownika
27
lat
159
cm
dżokej
Techniczna Klasa Średnia
@Mia Alight znamy się pewnie ze stajennych korytarzy, ba, z grupowych rajdów również. Może w pewnym momencie skończyłyśmy własne obowiązki o takiej godzinie, że wychodziłyśmy ostatnie i zaprosiłam cię na piwo, a potem stało to się naszym rytuałem? Powiedzmy jeden dzień na tydzień/dwa/miesiąc w którym oddajemy się błogiemu lenistwu przy kuflu dobrze schłodzonego lagera, oglądając w barach mecze zupełnie nieznanych nam drużyn z perfekcyjnie udawanym zainteresowaniem, które ostatecznie przekształciłyśmy w zmienne kibicowanie drużynie wygrywającej? Co z tego, że podczas jednego meczu zmieniamy ulubioną drużynę jakieś czternaście razy, ale ostatecznie cieszymy się wygraną, którą musimy koniecznie opić, ku deprawującym spojrzeniom klienteli? :lol:
Mów mi Evi. Piszę w trzeciej osobie liczby pojedyczej. Wątkom +18 mówię to zależy.
Szukam kliknij i sprawdź.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: skutki katastrofalne i działania nieodpowiedzialne.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
@Bambi MacDuff, koniecznie muszę zobaczyć Twoją kartę i informator! <3 Bo masz taki piękny wizerunek, że bardzo chcę relacje z taką piękną osobą, ale jeszcze nie umiem znaleźć żadnego punktu zaczepienia. :sad:
@Eveline Rodriguez, wszystko super, z tymże Mia ani nie lubi piwa, ani piłki nożnej. :lol2: Z drugiej strony to ona jest tym typem, że pewnie gdyby Evi jej zaproponowała takie wyjście, to i tak by się zgodziła, mimo że za cholerę się na piłce nie zna i siedziałaby tam jak debil. :lol:
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Eveline Rodriguez
Awatar użytkownika
27
lat
159
cm
dżokej
Techniczna Klasa Średnia
@Mia Alight możemy pić nawet soczek, do woli, ważna nowa tradycja wyjściowa, a co do meczy, cóż, to nawet nie musi być piłka, ba, żaden znany nam sport - ja i tak znam się na każdym poście jak gęś na szafranie. Ot, urozmaicanie nudy i przedrzeźnianie zbyt głośnych kibiców, oni mogą krzyczeć i dopingować, walić pięścią w stół i rozlewać napoje innych, to ja nie mogę? :lol:
Mów mi Evi. Piszę w trzeciej osobie liczby pojedyczej. Wątkom +18 mówię to zależy.
Szukam kliknij i sprawdź.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: skutki katastrofalne i działania nieodpowiedzialne.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
@Eveline Rodriguez, żeby jeszcze z tego nie wyszły jakieś problemy dla nich u tych kibiców! :lol: Anyway, bardzo mi się podoba ten pomysł i bardzo chętnie coś rozegram, kiedy tylko skończy mi się sesja i będę miała trochę więcej wolnego. :hug:
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Awatar użytkownika
14
lat
181
cm
Ujeżdżenie
Mały Sport & Rekreacja
Skoro dostałam tutaj akcepta, to nieśmiało się ogłoszę, że jestem gotowa na fabułę. :lol: Niestety sama już się pogubiłam w kolejce co do tego, kto pierwszy się do mnie zgłosił, więc tym razem poczekam według zasady kto pierwszy ten lepszy i mam nadzieję, że mnie nikt nie zabije przez to. :box: Jeśli się uśmiechniemy ładnie do Naomi, to może i uda się zyskać instruktora jazdy! <3
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego.
Szukam początkujących jeźdźców.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: -.

Podstawowe

Osobowość

Eventy

Dla użytkownika

Christopher
Awatar użytkownika
27
lat
175
cm
Dżokej | Bereiter
Techniczna Klasa Średnia
Zgłaszam się, może być z znajomy z młodości, tj. ameryki północnej jakimś cudem lub teraz ze stajni w której jest kilka miesięcy. Jeśli jest szansa to wolałbym aby się już znali i coś zaiskrzyło pod względem kumpelstwa, ale całkowicie wyłączam relacje romantyczną. Jak się uprzemy to względnie jakieś fwb, ale chyba bym w to nie szedł. Daję wolną rękę.
Mów mi Chris. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 11955256. Piszę w 3. os., czas przeszły. Wątkom +18 mówię no rejczel.
Szukam młodszej siostry..
Uwaga, moje posty mogą zawierać: absolutnie wszystko, choć skrajności rzadko.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
Po miesiącach zaktualizowałam pierwszy post, więc podbijam temat i zachęcam do zaglądania!
Szukam kogoś na trening do Mary, preferowane skoki, ale nie narzucam się i możemy robić cokolwiek. Poza tym oddam także na treningi parę koników: Naughty Boy, Angus, Red Star d'Argent, Prada - tutaj spora dowolność, dlatego myślę, że możemy się dogadać i dla każdego coś się znajdzie! <3 Odpisuję sprawnie, nie trzeba się obawiać, że będę zalegała z postami. :uwu:
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Odpowiedz