stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Zawody WKKW
poziom międzynarodowy

Zapraszamy do udziału w międzynarodowych zawodach WKKW, które odbędą się w formule trzydniowej, w dniach 15-17 lipca. Zawody odbędą się w angielskim Blenheim, tuż obok historycznego pałacu. Wpisowe wynosi £150 od konia.

Na forum zawody trwają do końca dnia 20 lipca. Zapisy są przyjmowane do 17 lipca do godziny 23:59.

Dla kogo?

Są to zawody na poziomie międzynarodowym, co oznacza, że mogą w nich wziąć udział wyłącznie Zawodowi jeźdźcy oraz konie z Dużego Sportu, których główną dyscypliną jest WKKW.

Zasady

Zawody odbędą się na zasadach przedstawionych w mechanice gry, co oznacza, że poza szczęściem w kostkach, na wynik składają się również punkty doświadczenia postaci. Przypominamy, że znajomość mechaniki gry nie jest Ci potrzebna do udziału! O wszystko zadba Mistrz Gry, który dla każdej zgłoszonej pary otworzy temat z losowaniem i komentarzem do przejazdu. Pisanie przejazdów jest nieobowiązkowe, lecz w przypadku opisania przejazdu przez parę (ważne - nie może to być tylko post jeźdźca lub konia, muszą być oba), można liczyć na otrzymanie dodatkowych punktów doświadczenia, a dokładnie równowartości treningu ujeżdżeniowego/crossowego/skokowego (w zależności od rodzaju napisanego przejazdu). Zastrzegamy sobie prawo do przyznania mniejszej ilości punktów za niedbale i błędnie napisane posty.

Zajęcie któregokolwiek z ośmiu pierwszych miejsc gwarantuje wpis do Rankingu, którego zwycięzcy na koniec roku zostaną nagrodzeni! W każdym konkursie, niezależnie od ilości zgłoszeń, zostanie również wykonane losowanie dla 5 NPC.

Jeden koń może wystartować tylko raz w całych zawodach, natomiast jeden jeździec może zgłosić maksymalnie dwa konie.

Profile postaci ludzi zgłoszonych do zawodów powinny być uzupełnione o punkty doświadczenia (według zasad opisanych w Przewodniku) i dyscyplinę, zaś profile koni o punkty doświadczenia, klasę startów i link do Karty postaci. Nieuzupełnienie profilu będzie skutkowało brakiem losowania.

Konkursy

Dokonując zgłoszenia upewnij się, że możesz startować na danym poziomie. Rozpiskę dla ludzi znajdziesz w Przewodniku > Dla postaci > Punkty doświadczenia), a dla koni w Stajnia > Zawody konne.

ENTRY: ujeżdżenie | cross | skoki

PONY: ujeżdżenie | cross | skoki

1*: ujeżdżenie | cross | skoki
Formularz zgłoszeniowy
Aby wziąć udział, wystarczy jedynie wypełnić poniższy formularz:

Kod: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko: [/b]
[b]Imię konia: [/b] @
[b]Link do paszportu konia: [/b] [url=link]kliknij[/url]
[b]Klasa: [/b]
[b]Trening: [/b] [url=link]ujeżdżeniowy[/url] | [url=link]crossowy[/url] | [url=link]skokowy[/url]  

Jeżeli masz aktualny (czyli nie starszy niż 4 miesiące licząc od daty zakończenia zawodów), ukończony trening, możesz dołączyć go do formularza; aktualny trening jest jednym z modyfikatorów podnoszących wynik losowania, a także anuluje ostatni rzut kostką! Trening powinien być dołączony przed wykonaniem losowania.

Zgłaszając kilka koni, należy wielokrotnie wstawić formularz w jednym poście. Paszporty koni znajdują się w ich Kartach postaci. Prosimy o oznaczanie kont.
Konia lub jeźdźca do pary można znaleźć ogłaszając się na shoutboxie, Discordzie lub w Poszukiwaniach.

Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Randolph Varmus
Awatar użytkownika
34
lat
188
cm
Bereiter, instruktor NHM
Uznana Klasa Średnia
Imię i nazwisko: Randolph Varmus
Imię konia: @Zmieja Gorynycza
Link do paszportu konia: kliknij
Klasa: ENTRY
Trening: -

Imię konia: @Arsonist's Lullabye
Link do paszportu konia: kliknij
Klasa: ENTRY
Trening: -
Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez #4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię zawsze na tak.
Szukam brak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: seks, przekleństwa, przemoc, uzależnienia.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Sergei "Sierioża" Chernienko
Awatar użytkownika
33
lat
193
cm
Zawodnik allrounder,
Techniczna Klasa Średnia
Imię i nazwisko: Sergei Chernienko
Imię konia: @Auroras Encore
Link do paszportu konia: kliknij
Klasa: 1*
Trening: skokowy Auroras&Liliana

Imię konia: @Despacito
Link do paszportu konia: kliknij
Klasa: 1*
Trening: --
Mów mi Zmieja, Nyśka, Serg. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Chszatra#5727. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię no oczywiście, że tak, ale wybredna będę.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: problemy z kontrolą agresji, wątki 18+, zaborczość, terapię, dramy.

Podstawowe

Osobowość

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Diego Montana
Awatar użytkownika
33
lat
185
cm
Jeździec
Uznana Klasa Średnia
Imię i nazwisko: Diego Montana
Imię konia: @Unbridled Life
Link do paszportu konia: viewtopic.php?p=3649#p3649
Konkurs: Entry
Mów mi Karolina. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda karoliniaa94#3933. Piszę w 3 osobie. Wątkom +18 mówię Chętnie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Za fabuły

Eventy

Letizia Fontane
Awatar użytkownika
24
lat
162
cm
zawodnik w Orchard Stable
Uznana Klasa Średnia
Imię i nazwisko: Letizia Fontane
Imię konia: @Naughty Boy
Link do paszportu konia: kliknij
Klasa: PONY
Trening: ujeżdżeniowy
Mów mi Livienn. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Livienn#0694. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię no jasne!.
Szukam osób, które na fabułach sprawnie odpisują i mają fajne pomysły.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Wyniki

Klasa entry
NPC3
NPC2
NPC1
Randolph Varmus & Zmieja Gorynycza
(dla jeźdźca: 3 punkty do Skoków, 1 punkt do Obycia, 1 punkt do Ujeżdżenia; dla konia: 4 punkty do skoków, 1 punkt do ujeżdżenia, 2 punkty kondycji, 2 punkty szybkości)
Randolph Varmus & Arsonist's Lullabye
(dla jeźdźca: 4 punkty do Crossu, 1 punkt do Ujeżdżenia, 1 punkt do Obycia; dla konia: 3 punkty do skoków, 1 punkt do ujeżdżenia, 4 punkty kondycji, 2 punkty szybkości)
Diego Montana & Unbridled Life
(dla jeźdźca: 1 punkt do Crossu, 1 punkt do Ujeżdżenia, 1 punkt do Obycia; dla konia: 1 punkt do ujeżdżenia, 2 punkty kondycji)
Klasa 1*
NPC1
NPC4
NPC2
Sergei Chernienko & Despacito
(dla jeźdźca: 3 punkty do Skoków, 1 punkt do Obycia, 1 punkt do Ujeżdżenia; dla konia: 4 punkty do skoków, 1 punkt do ujeżdżenia, 2 punkty kondycji, 2 punkty szybkości)
NPC3
Sergei Chernienko & Auroras Encore
(dla jeźdźca: 2 punkty do Obycia, 1 punkt do Ujeżdżenia; dla konia: 1 punkt do ujeżdżenia, 2 punkty kondycji)
Klasa pony
NPC2 & NPC4
NPC1
Letizia Fontane & Naughty Boy
(dla jeźdźca: 1 punkt do Skoków, 1 punkt do Obycia, 1 punkt do Ujeżdżenia; dla konia: 1 punkt do skoków, 1 punkt do ujeżdżenia, 1 punkt kondycji)
NPC3
NPC5
Rankingi zostały zaktualizowane.
Nagrody zostaną dodane do profili przez Administrację, podobnie jak wyniki do paszportów.
Pod tym linkiem znajdują się punkty i wyniki NPC. Losowania znajdują się na Discordzie.
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Odpowiedz