June Janet King
Awatar użytkownika
18
lat
173
cm
uczennica i córeczka tatusia
Uznana Klasa Średnia
i.may.be.june
21
Posts
174
Followers
893
Following
June
I need to go take a shower so I can’t tell if I’m crying or not.

Follow
Message
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię jak sama dorosnę to ok :(.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nie wiem, gejostwo.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
19
lat
175
cm
Barmanka
Pracownicy Usług
like_a_diamond Ten liścik z całusem dziś do Ciebie leci, humor Ci poprawi, a sercu żar roznieci. Pomyśl dzisiaj o mnie tak słodko i miło, żeby w środku zimy cieplej się zrobiło. Życzę wspaniałych Walentynek i miłego wieczoru, wśród zapachu ulubionych kwiatów. <3 <3 <3
Mów mi Daria. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda myre#4344. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam rodzeństwa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Sonia Andriejewna Aristova
Awatar użytkownika
19
lat
176
cm
Asystentka, stawia też tarota
Pracownicy Usług
eclectic.witch started following you.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: opisy wypadku samochodowego i jego konsekwencje, nadużywanie alkoholu, przemoc, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

June Janet King
Awatar użytkownika
18
lat
173
cm
uczennica i córeczka tatusia
Uznana Klasa Średnia
Obrazek
i.may.be.june
Obrazek
153 likes
i.may.be.june Według badań z 2018 roku tylko około 47% osób LGBTQ+ czuje się na tyle komfortowo, by podzielić się swoją orientacją lub tożsamością z najbliższymi, a średnio jedna na dziesięć osób LGBTQ+ doświadczyła przemocy domowej ze strony swojego partnera w przeciągu ostatniego roku. Jedna piąta osób o innej orientacji w pewnym momencie swojego życia skończyła jako osoba bezdomna.

Jest rok 2022, przez te 4 lata zaszło wiele zmian. Wychodząc na miasto, widzę coraz więcej kolorowych akcentów, co mnie niezmiernie cieszy. Niestety, kiedy wracam do domu, łatwo docieram do informacji o kolejnych ofiarach prześladowań na tle swojej tożsamości. Nigdy nie byłam w stanie zrozumieć tego, skąd w kimś tyle nienawiści, by zadać komuś krzywdę tylko przez to, kogo kocha. Pozostaje mi mieć nadzieję, że wszyscy kiedyś dojrzejemy do wzajemnego szacunku i równego traktowania, o który wciąż tak trudno u niektórych.
❤️ 🧡 💛 💚 💙 💜

#pride #pride2022 #lgbt #freelove🌈 #BrightonPride #pridemonth #begaybeproud #behappywithyourself
2 hours ago
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię jak sama dorosnę to ok :(.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nie wiem, gejostwo.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odpowiedz