Regulamin forum
Przypominamy, że w tym temacie przypada JEDEN temat na Użytkownika, czyli na WSZYSTKIE jego postacie! :) Jeśli się pomylił*ś, daj znać Jessie, połączę Twoje tematy w jeden.
Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Kto zagra?

Jeśli szukasz kogoś, kto z Tobą zagra tu i teraz, to dobrze trafił*ś. Zgłoś się z konta, na którym chcesz popisać, wspomnij krótko na jaki wątek masz ochotę i zostaw kontakt do siebie.
Posty będą regularnie kasowane dla zachowania porządku.
Wzór

CODE: Zaznacz cały

[b]Imię postaci:[/b]
[b]Uwagi:[/b]
[b]Kontakt:[/b]
[b]Aktualne?:[/b]
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Adrienne Maxwell Tavares
Awatar użytkownika
30
lat
172
cm
Właścicielka galerii sztuki, modelka
Elita
Imię postaci: Adrienne Maxwell Tavares
Uwagi: Na rozruszanie postaci może być - jakaś transakcja związana ze sztuką - kupno sprzedaż, jakaś nielegalna transakcja, popijawa, albo jakiś hot romance
Kontakt: DC najlepiej, ale PW też może być
Aktualne?: Jak najbardziej - (08.06)
Mów mi Adrienne, Xaira. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Xaira#9799. Piszę w 3 os lp, czas przesły. Wątkom +18 mówię Hell, yes!.
Szukam Wszystkiego co szuka hedonista.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Przemoc, wulgaryzmy, działania kryminalne, seks.

Podstawowe

Osobowość

Awatar użytkownika
20
lat
163
cm
Zawodnik w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
Imię postaci: Koo Ryeon
Uwagi: Chętnie przygarnę jakiegoś konika na trening. Wszystko do ustalenia na pw.
Kontakt: pw
Aktualne?: Tak
Mów mi Mika. Piszę w brak danych. Wątkom +18 mówię Czemu nie..
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Hazel Judy Pearson
Awatar użytkownika
27
lat
175
cm
Rysownik komiksów
Prekariat
Imię postaci:Hazel
Uwagi:Przygarnę każdy rodzaj fabuły, a jeśli akurat nie masz pomysłu, to nie ma sprawy. Ogarniemy coś razem. Wszystko jest przecież kwestią fantazji.
Kontakt:PW/Discord
Aktualne?:Tak
Mów mi Iries. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Iries#6713. Piszę w 3os, czas przeszły. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Za fabuły

Red Star d'Argent
Awatar użytkownika
10
lat
160
cm
WKKW
Mały Sport & Rekreacja
Imię postaci: @Red Star d'Argent, @Naughty Boy, @Prada / @Mary Anna Suárez Hargreeves
Uwagi: Szukam chętnych na treningi. Koniki są bardzo różne, zarówno w charakterze, jak i dyscyplinach, ale większość dość prosta w obsłudze. Na Mary natomiast szukam jakiegoś konia na trening skokowy bądź jakikolwiek inny, na jaki masz ochotę
Kontakt: pw na Mię lub discord
Aktualne?: tak
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: cukrzycy dostać można.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Dla użytkownika

Naomi Eaton
Awatar użytkownika
29
lat
174
cm
instruktor jazdy konnej
Nowi Zasobni Pracownicy
Imię postaci: Chętnie zagram dowolnym moim multi, ale w pierwszej kolejności skłaniam się do @Naomi Eaton, @Charlie Jared Marshall, @Jessica Wrens, @Tyler Hendersen lub @Aiden Craven
Uwagi: Chcę wziąć udział w tęczowym evencie! Nasze postacie mogą się już znać albo dopiero poznać na miejscu. Pasują mi różne scenariusze, w zasadzie każda lokalizacja mi odpowiada dla któregoś konta, więc na pewno się dogadamy. Nie będzie mnie przez parę dni od środy, ale poza tym jestem gotowa do pisania <3
Kontakt: PW, discord
Aktualne?: tak!
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Joy#9747. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nic strasznego w nich nie ma.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Luke Sugarman
Awatar użytkownika
28
lat
184
cm
jeździec, zawodnik i trener
Techniczna Klasa Średnia
Imię postaci: @Hollywood Hell'o oraz @Sempiternal
Uwagi: koniki polecają się na treningi ujeżdżeniowe - nie spieszy mi się bardzo, ale chciałabym je ruszyć w najbliższym czasie *.* przygarnę też ewentualnie inne formy ruchu, albo fabuły stajenne!
Kontakt: pw na Luczka lub discord
Aktualne?: 2 x tak <3
so i run __ and hide and tear myself up
start again with a brand new name __ and eyes that see into
i__n__f__i__n__i__t__ y

Obrazek
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię why not.
Szukam koni na treningi i paru innych głupot.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: żałosne żarty, dużo tekstu mało treści.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Odpowiedz